Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *natalinkaa*21*

Czy ktoras z Was rodzila w szpitalu w Pucku, na Pomorzu?

Polecane posty

Gość *natalinkaa*21*

Jesli jest ktos taki to prosze o jakies informacje. Czy dobrze traktuja podczas porodu? Jakie oplaty? Itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ :-) Rodziłam w Pucku 10 lat temu i nie mogłam narzekać,wszyscy bardzo mili i pomocni.Co do opłat to wiem że poród w wannie kosztuje150 zł,a rodzinny jest darmowy.Teraz będę rodzić 2 dziecko już za miesiąc.POZDRAW9IAM :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *natalinkaa*21*
Czy drugie dziecko bedziesz rodzic tez w pucku? Ja dopiero za 2ipol miesiaca pierwsze dziecko dlatego wole sie upewnic jak tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ!!! jaknajbardziej będę rodzić w Pucku,z tego co wiem są tam teraz bardzo dobre warunki,naprawdę słyszałam same dobre opinie.Porody w wannie są tam chyba najbardziej popularne.Jak urodzę to napiszę Ci więcej... :-)Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej Ja rodziłam niedawno w Pucku. I muszę się przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Połozna, która była przy moim porodzie była bardzo miła. Mogłam wybierać pozycję wygodną dla mnie w danym momencie. Radziła co i jak robić...Korzystałam też z wanny...No po prostu Super :-) Może było tak dlatego, że był przy mnie mąż, bo słyszałam też całkiem negatywne opinie dziewczyn, które rodziły same. A co do opłat to tylko za urodzenie, nie korzystnie- w wannie płaci się 150 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×