Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mika111

sexy look-balsam powiększający biust.czy dziła?

Polecane posty

Gość mika111

oststnio czytałam o serii bielendy "sexy look". wśród tych kosmetyków jest balsam do powiększający biustu. Może któraś z Was go używasła. chciałam się dowiedzieć czy choć troszkę zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wac
Powiększa stan konta oszustom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie musi powiększać, ale po 3 dniach używania jestem w szoku. Myślałam, że mojemu biustowi nic nie brakuje bo ogólnie dbam o niego i nikt nie narzekał;) Kupiłam ten krem właśnie profilaktycznie bardziej i zaraz wpadnę w samozachwyt:D Pięknie się podniósł i zrobił się taki pełny, że słowami tego się nie da wyrazić:D Fotka też nie pomoże, a dotykać obcym nie dam, więc musicie uwierzyć na słowo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko, a innych kosmetyków z tej serii też używałaś? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-L-e
Niezapominajka - to Ty od ebookow- pare oszob Cie szuka!!! Jaby faktycznie ktos wynalazl balsam powiekszajacy piersi, to bylby bogatszy od Gatesa (tego od Microsoft) :-) Przestancie sie ludzic !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O-L-e nie wiem o co Ci chodzi z ebokami, nie mam pojęcia skąd się urwałaś :o Nie, nie używałam jeszcze, bo szkoda mi było kasy -nie wierzę w takie środki (ten rewelacyjny krem z avonu za 80 zł to jeden wielki szajs tak przy okazji:D:D:D) Ale teraz wiem, że napewno kupię resztę. Choćby z ciekawości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko, skuszona Twoimi zachwytami, kupiłam ten krem i też po trzech dniach byłam bardzo zadowolona z zakupu. Biustu powiększać nie muszę, bo mamwystarczający duży, ale skóra jest dość delikatna i same ćwiczenia nie zawsze dają rezultat. Próbowałam różnych specyfików, owszem, skóra gładka, miła, ale ten Sexy Look naprawdę - jak to ładnie ujęłaś - \"podnosi i wypełnia\" :). Chyba się z kremikiem zaprzyjaźnimy na dłużej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W jakiej cenie jest ten preparat?? Proszę o szybką odpowiedz. Ide jutro na zakupy wiec moze sie skusze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrelle
A gdzie można go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kupuje się kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kupuje się kosmetyki
mamo bo tu się załamie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrelle
Pytam, bo nie widzialam go nigdy (moze po prostu nie zwrocilam uwagi) Nie rozumiem ludzie ktorzy bluzgaja bez powodu na innych, zastanowcie sie kto tu jest głupi. Zenujace. Tacy jak ty powoduja ze przestaje sie miec ochote udzielac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfresytreytee
ygftft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj sobie ofertę sklepu www.Coletia.eu Ostatnio dostałam od siostry w prezencie krem powiększający biust ze składnikiem aktywnym Pueraria Mirifica, który ma właściwości podobne do estrogenu i pozwala faktycznie rozbudować piersi w krótkim czasie. Krem stosowałam przy razy dziennie, o raz więcej niż to było zalecane i pierwsze wyniki zauważyłam po mniej więcej trzech tygodniach. Obecnie jestem już na trzecim opakowaniu, około 1.5 rozmiaru do przodu :D, mam nadzieję dobić do dwóch. Teraz już cztery koleżanki też sobie krem zamówiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam z tej serii inny krem nie powiekszajacy a ujędrniajacy biust i jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×