Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaakos

wysokie obcasy

Polecane posty

Gość jaakos

Witam ciekawa jestem czy lubicie wysokie obcasy i jak czesto w nich chodzicie .Czy macie duzo takich butow iczy dobrze sie w nich czujecie .slyszalam ze wyszly z mody i mam nadzieje ze to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
szpilki nosze codziennie,ogolnie butow na wysokim obcasie mam 5 par;nie wszystkie szpilki moga byc wygodne to kwestia odpowiednio dobranego rozmiaru i fasonu; bez obcasow nie wyobrazam sobie zycia Pozdrawiam PS teraz modne sa rowniez koturny ale obcasy dalej sa na czasie(a poza tym sa bardziej eleganckie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyczne szpilki są zawsze modne. Ja mam taką jedną parę, którą szczególnie uwielbiam. Są czarne, mają dziesięciocentymetrowe srebrne obcasy i w ogóle stopa się w nich nie męczy. Poza tym mam pracę siedzącą, więc i kręgosłup nie jest obciążony. A tak w ogóle, to szpilki pięęęęęknie wysmuklają nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakos
fammefatale kurcze codziennie zakladasz szpilki to Tobie nie robi juz roznicy czy masz plaski czy wysoki obcas ,a gdzie pracujesz w biorze? jaki wysokie nosisz obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SNUPA
OBCASY ZAWSZE BEDA MODNE,ALE NIE WSZEDZIE SIE NADAJA. NP.PANIENKI KUŚTYKAJĄCE W SZPICZASTYCH SZPILKACH PO PLAŻY WYGLĄDAJĄ PRZEZABAWNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
:D nie,nie pracuje jestem po maturze wlasnie:),prawde mowiac to jak mam zalozyc buty na plaskim to mi sie nogi placza wysokosc moich obcasow jest rozna od 4-10cm klasyczne szpilki tak uwielbiam!!!! plaza to zeczywiscie jeden z wyjatkow kiedy nie zakladam szpilek,tak samo gdy jade w gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakos
a gdzie biegasz w 10 cm obcasach. wybieram sie an wesele i nie wiem jakie buty zalozyc bo pasuja mi do sukienki buty z 10 cm obcasem ale nie wiem czy dam rady cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretts
ja uwielbiam szpilki, o wiele lepiej mi się chodzi niz w płaskim obuwiu. Szczególnie dobrze się tańczy...a na wesele zawsze mozesz wziąc drugą pare butów, które założysz jeśli zmęczą ci się nogi:) szpilki są zawsze modne , tak jak mała czarna;) pięknie wydłużają i wysmuklają nogi, tylko oczywiście trzeba się nauczyć w nich chodzić - a z tego co widać na ulicach - dużo, zwłaszcza młodych kobiet nie potrafi się poruszac na wysokich obcasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
ja wszedzie w nich chodze po zakupy,na spacer,na impreze.Na wesele rzeczywiscie lepiej jest wziasc dwie pary(te drugie na stabilniejszym obcasie,rozchodzone,wygodniejsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .evi.
szpilki zakładam sporadycznie, bo to buty na wieczór. lubię jednak mieć buty na obcasie kilkucentymetrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam szpilki ale
na codzien ich nie noszE. powód? sa niewygodne - mam prace w biurze, ale co chwile musze gdzies chodzić, wstawać, biegać - nie wyobrażam sobie tego w szpilkach, nikt mi nie wmówi ze sa wygodne - no chyba ze sie non stop siedzi, a do pracy dojeżdża samochodem. owszem czasem je ubiorę - jak wychodze gdzieś z facetem to zawsze szpile. śmieszą mnie laski które np w zimie , snieg leży, slisko a one zapierdzielają w szpilach az im sie obcasy wyginaja. ale typowe szpile to mam 2 pary - jedne 10 cm obacs, drugie cos około 9 cm i własnie mam je na nogach bo dziś zamierzam powalić kolegę w pracy hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
to fakt w zimie nie radze chodzic w szpilkach,bo to wrecz niebezpieczne,jednak latem jak najbardziej.Mnie udalo sie znalezc idealna pare szpilek,w ktorych czuje sie jak w kapciach,sa bardzo wygodne i nogi wogole sie w nich nie mecza ,maja 8cm,w innych butach tez na wysokim obasie chodze rzadko bo sa juz mniej wygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczęsciara
Ja nie jestem wysoka a najwiekszy obcas to moze z 6 cm noszę :) Wiekszego moje nogi nie wytrzymają :P Ostatnio to nawet jak 4 cm zakladam to mnie nogi bolą :/ Najlepiej czuje sie w balerinach albo adidasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaamyysle
uwielbiam szpilki ale no i co jak bylo w pracy ,powalilas tego kolege .Wiem ze mezczyzni bardzo lubia jak zakladamy wysokie obczsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaos
czy w to lato zaklada sie jeszcze wysokie obcasy czy juz tylko japonki i koturny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaos
powiedzcie co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animxxx
Wysokie obcasy są bardzo sexi!!! Ale na co dzień praktyczniejsze są buty na obcasie tak do 5 cm. Poza tym wielbicielki wysokich obcasów niech uważają na halluksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhihihi
i na krzywe nogi niech uważają!!!!!!bo obcasy strasznie krzywią nogi,mowie o tych wysokich ponad 5 cm..ostatnio widzialam taką laske, ladna i wogole, ale nogi krzywe i szla w szpilach chyba na 10 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Lu
Uwielbiam szpilki ale chodze rzadko ostanio na weselu kolezanki sa sexy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Lu
do jaaos. latem raczej tylko sandalki na szpilcc nie znosze kiedy laski chodza u wpale 30 stopni w pelnych butach ,to straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
szpilki nie musza byc zakryte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo
szpilki to buty na wieczór i czasami na wieczorne wyjścia do knajpki lub na imprezę je zakładam. w dzień wybieram buty skromniejsze: - na zakupy są to jakieś zwykłe, wygodne klapki na niskim obcasiku albo płaskie; - w sytuacjach oficjalnych - pełne klasyczne pantofle na obcasie średniej wysokości lub niższym; - na spacerki lub "imieniny cioci" zakładam sandałki na niewysokim obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morissa
Czy w Polsce mozna usunac sobie male palce u stóp i wstrzyknąć kolagen w podeszwę, tak jak w NY, żeby wygodniej się nosiło buty na szpileczce? Który chirurg mógłby się tego podjąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modne to w czym sie dobrze chodzi anie to w sklepach srprzedaja:) JA NIE UMIEM CHODZIC NA KOTURNACH DLA MNIE TO TRZEBA CALA STOPE PODNOSIC A NA SZPILECZKACH PYK MYK NA PALUSZKACH:) uwielbiam i lydka zgrabnie wyglada i nozka leciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaczek
Ale ze sklepów wymiotlo szpileczki, bo te koturny są modne. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpilkach chodze wtedy kiedy musze, moje nogi nie są przyzwyczajone, to dla mnie straszna udręka:o zawsze chodze w adidaskach lub teraz w japonkach sportowych. w takich butach czuję się najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilki są super noszę je prawie codziennie ale teraz jak tak ciepło to przeżuciłam się na japonki ... obcas butów mam dość wysoki tj. 6 cm w górę ale dobrze mi się w nich chodzi a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 20 lat i ciągle biegam w szpilkach. Uwielbiam :) Nawet w ten 35 stopniowy upał. I polecam wszystkim, zamiast tych niejednokrotnie okropnych klape,k założyły od czasu do czasu szpileczki. To dodaje dużo uroku i kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaaaa
mam 20 lat i ciagle biegam w klapkach.Uwielbiam:) nawet w ten -35 stopniowy mroz.I polecam wszystkim, zamiast tych niejednokrotnie okropnych szpilek,k założyłu od czasu do czasu klapeczki. To dodaje dużo zmroku i męskości( uroku i kobiecosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×