Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soczewki

kolorowe soczewki

Polecane posty

Gość soczewki

używałyście? jakie polecacie? jaki efekt? wygodne? nie męczą oczu..? napiszcie wszystko plis... ps. noszę bezbarwne soczewki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja od bardzo dawna kupuje soczewki na allegro gdyz sa nawet o polowe tansze a co najlepsze w krakowie optyk gdzie zawsze kupowalam szkla i plyny od niedawna tez je wystawia i za wycofany ost renu B&L nie musialam placic tyle co zawsze czyli 50 zl ale 33 zl.4 miesiace temu kupilam sobie soczewki kolorowe takiej malo znanej firmy i sa one na 6 miesiecy za ok 56 zl.Efekt super i tak wygodnych soczewek nigdy jeszcze nie nosilam.Wogole ich nie czuje i nosze po 10-12 godzin dziennie.Sa rewelacyjne.Wiem ze to indywidualna sprawa czy beda ci pasowac czy tez nie ale mysle ze za taka cene warto je wyprobowac. Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na www.optiva.pl ja tam kupuje. Jezeli nosisz zwykle soczewki, to nie powinnas odczuc zadnej roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
nie boicie się kupowac soczewek przez internet? nigdy nie dostałyście jakichś felernych, tj. np. przeterminowanych? albo o złych parametrach? wprawdzie wiem, że są nieco tańsze, niż te u optyka, ale jakoś nie mogę się przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×