Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość karolinab87
to nie forum o allegro:| wiec badz laskawa go nie zasmiecac takimi pytaniami. Masz problem z sprzedawca zglos to allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello !!! karolinab87 możenie zauważyłaś Temat: do manicurzystek kupujacych na allegro !!! Truskawkowy smak malinki *** o użytkownika GROSSHANDEL są różne opinie , ja bym go nie polecała . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze napisane.Przemyslcie to
Forum powstalo z myślą o stylistkach paznokci-zarówno tych poczatkujacych jak i nie poczatkujacych - po to by mogly sobie wzajemnie pomagac i douczac! od siebie. Zawsze kierowalyśmy sie taka intencja by uswiadomic je i skierowac na wlasciwą drogę wyznajac zasadę - chcesz to rób to nawet tylko dla siebie - ale rób to prawidlowo!!! Dlatego tez trudno tu nie mówić o tym ze fundamentem jest tutaj odpowiednie przygotowanie w postaci DOBREGO! SZKOLENIA u fachowego! instruktora. Zawsze porównuje to do budowy domu...zaczynasz go od fundamentu prawda...na mim zaczynasz ukladac cagly by powstaly sciany? Jesli zaczniesz budowac od scian to próbujac to polaczyc z fundamentem to wszystko się rozpadnie...i masz dwa wyjscia - albo bedziesz to co masz poprawial i ciągle coś bedzie się psulo albo zaczniesz od poczatku. Tak samo jest ze stylizacją. Wybierając się na profesjonalne szkolenie uczysz sie podstaw na bazie których budujesz swoją wiedze i praktykę w zakresie prawidlowego wykonywania paznokci. Nie bedziesz od razu alfą i omegą, ale ani sie nie obejrzysz a Twoje prace beda lcoraz ladniejsze. Uczac sie czegoś w stylizacji wypracowujemy w sobie pewne podstawowe mechanizmy które umozliwiają nam i ulatwiają prawidlowe wykonanie. To są tak zwane nawyki - np. trzymania pilnika, sily nacisku, pewnych ruchów, sposobu nabierania, rozkladania masy itd. Zazwyczaj w tych elementach pojawiają sie blędy które przyczyniają się do porażek (diabel tkwi w szczególach). Prawdą niezaprzeczalna jest to iż nie da się tych elementów opisac lub nauczyc z opisu badz samego patrzenia. Dlatego jedziemy na szkolenia na którym po wstepnej prezentacji stoi nad nami instruktor i to on uczy Cie Twoimi rękami...i to on Cie obserwuje, on Cię poprawia. Natomiast uczenie się podstaw! stylizacji z plyty czy z opisu po pierwsze nie nauczy cie tego robic w sposób prawidlowy, po drugie zakorzeni w tobie blędy i zle nawyki. Stąd niechęć do pomocy takim osobom. :o Dlatego ze: - osoby takie zaplacily za swoja naukę niemale pieniądze, dzielą sie wiedzą z osobami podobnymi, wiedza ze mogą pomóc innym(w tej samej sytuacji) oraz inni moga pomóc im. - zle nawyki bardzo ale to bardzo trudno wytępić gdyż mechanizmy ich odtwarzania pozostają niejako poza naszą świadomością - zauważ ze fryzjerka nie zastanawia się jak wziac nozyczki(większosc nie wie jak zrobic to prawidlowo- ona się nad tym juz nie zastanawia), dlatego robiąc jakies podstawowe czynnosci automatycznie bardzo trudno jest nauczyc się robic to prawidlowo gzyz czesto wlaczają sie stare nawyki(to tak jak z poprawianiem tego domu). Jest to więc podwójny trud nie tylko dla Ciebie ale tez dla osob któe chca Cie tego nauczyc i dla tych które chcą ci pomóc chocby tu na forum. - plyty sprzedawane na allegro sa nagrywane przez osoby które czesto maja male wspolnego z profesjonalna stylizacją paznokci(posiadanie samego papierka nie świadczy o wiedzy), a w ten sposób zarabiają niemale pieniadze wmawiajac nieuświadomionym swój profesjonalizm i krzywdzac ich w ten sposób nie tylko przez obdzieranie z kasy za nic nie warta plytę ale takze wpajanie ewidentnych błędów. :o - praktycznie 100% osob przekonujących nas ze chce to ronbic \"raczej\" (jak to ujęlyscie) na wlasny uzytek stwierdza ze w koncu cos tam jednak umie wiec czemu nie wyjsc z tym do ludzi i hejaaaa... zaczyna się jazda a dla nas to walka z wiatrakami. Nie mozecie się więc dziwic ze przekonananie nas do tego graniczy z cudem. - opis który przedstawilyscie: --->> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3405761 zawiera permanetne blędy:o:o:o więc jesli piszecie ze nauczulyscie sie tego z plystki kupionej na Allegro to to moge wam tylko poradzić zebyscie wyrzucily tę plytę bo metoda którą \"uczy\" ta dziewczyna jest nie tylko blędem na blędzie ale pokazywaniem jak maksymalnie utrudnianić sobie pracę - co zamyka kolo blędów i rodzi frustrację zarowno waszą jak i nasza. :o Poradze wam coś - wyrzucie to badziewie i odkladajcie sobie powoli pieniądze na kurs. Co innego to plyty czy wideo nagrane przez profesjonalistów dla profesjonalistów które pokazuja np nowe tricki, zdobienia, elementy techniczne. Mogę was zapewnić ze metoda jaką \"uczy\" ta dziewczyna nie ma nic z prawidlową metodą i nie byla ona w ten sposób nauczona stylizacji a jedynie wymyślila to w celu zdobycia uznania wśrod nieświadomych osob jaką to ona innowacyjną wprowadzila metodę:o - co do uczenia się i próbowania- to znowu tak jak z ciąglymi poprawkami tego domu...mozna sie czegos nauczyc metoda prób i blędów ale bedzie to dalekie od poprawności, poza tym do nauki nalepiej wybrac produkt dobrej jakosci- co nie znaczy najdrozszy. - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3405761 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3205390 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3246682 Wasz opis nie dość ze zawiera nauczone z pseudokursu Cd blędy w sposobie wykonywania to jeszce pokazuje ze nie macie bladego pojęcia o technice (np nalozeniu i utwardzeniu bialego zelu - stąd te bąble spod których wylewa sie nieutwardzony zel) :o linki powyzej Mam nadzieje ze to przemyślicie i nas zrozumiecie. My jesteśmy tu by sobie pomagać - tylko ze nie zdajecie sobie sprawy ze dziewczyny pomagają wam wlaśnie. Pamiętajcie nie zawsze to co dla nas dobre jest dla nas wygodne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyne____
Super, że robicie pazurki lepiej niż nie jedna w salonie. Ale czy to powód do dumy i chwalenia się, że jest sie super bez kursu??? :o Dla mnie nie jest wyznacznikiem, że robię paznokcie \'..lepiej od tamtej..\' tylko \'..nie robię paznokci takich jak on..szkoda.\' Widzicie różnicę? Co wiecie na temat chorób, dezynfekcji i sterylizacji paznokci, co wiesz o samym żelu, dlaczego piecze w lampie, jakie posiada substancje? Jak powinien być idealnie zbudowany paznokieć, jak powinna wyglądać idealnie podłożona forma, idealnie przyklejony tips, idealna linia uśmiechu? Co wiecie o produktach? Czy wiecie jak trzyma się pilnik, jak dobrze piłować? Czym różni się lampa przelotowa od tunelowej i po co ona w ogóle jest ? Wybaczcie ale jak nie zobaczycie tego na własne oczy,nie nauczycie się tego z forum czy gazet. :o😴 Na dobrym kursie będziecie wiedziały co z czym. Przede wszystkim nawet nie zdajecie sobie sprawy jak dużo możecie mieć złych nawyków których będzie Wam ciężko się pozbyć. Mówię to z własnego doświadczenia. Szkoda swoich nerwów, dochodzenia do wszystkiego metodą prób i błędów a potem usuwania swoich złych nawyków. Ktoś gdzieś kiedyś mądrze powiedział - nie jest sztuką zrobić paznokcie, sztuką jest je zrobić trwałe i dobre ze strony technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...........................
Tyle stron o niczym...... dziewczyny po co ta irytacja? Nie odpowiadajcie na takie tematy, umra w zarodku a tak dajecie powod "tipsiasrkom" do triumfu. One i tak zawsze swoje 3 slowa dopiszą:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie.........
" witam! mam malo prosbe czy ktoras z was mogla by wyslac mi na maila jak krok po kroku zrobic tipsy zelowe? bylabym bardzo wdzieczna... moj mail: anulus6345@wp.pl " _________________________________________ Dziecko drogie, tutaj powinno sie generalnie pomagac dziewczynom, ktore dopiero zrobily kurs i maja jeszcze pewne problemy techniczne. Ty kursu nie zrobilas i z tego co piszesz, nie masz zamiaru go zrobic. Wiec ta pomoc rowniez ci sie nie nalezy. Myslisz, ze ktos bedzie dawal ci rady, gdy inni placa za to kupe szmalu? Nie uwazasz, ze jest to dosc aroganckie zachowanie? :o Ja akurat uwazam sie za jedna z bardziej liberalnie nastawionych do poczatkujacych i naiwnie wierze, ze pasja przeradza sie w profesjonalizm. Twoj przypadek i innych dziewczyn z tego forum moją wiarą gwaltownie wstrzasnal.....:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktorka2
A wracając do tematu to rozumiem dziewczyny po szkoleniach, które wydały duzo pieniążków i teraz nie chcą się dzielić swoją wiedzą, tez kiedyś tak do tego podchodziłam. Teraz również wydaję pieniądze na ustawiczne dokształcanie, ba jako instruktor musze to robić systematycznie i za wcale nie małą kasę he he. Jednak nie mam zadnych oporów aby dzielić się tą wiedzą. Jeśli ktos pyta, odpowiem ale tylko wtedy gdy widzę sens udzielenia odpowiedzi. Szkoląc na co dzień wiem,że odpowiedź na pytanie zawarte w temacie nic nie da. Jest zbyt ogólnikowe i musiałoby zawierać zbyt dużo wiedzy, którą można zrozumieć tylko przez naoczną obserwację pod kontrolą instruktora. Kochane początkujace nie obraźcie się ale albo się coś robi porządnie albo nie robi się tego wcale. Nie mozna tylko trochę robić paznokcie, tak na pól gwizdka, tak samo jak nie mozna tylko trochę obciać włosów, czy tylko trochę naprawić pralki. Na szkoleniach też nikt Was nie nauczy od razu robić paznokci.My jako instruktorzy pokazujemy Wam jak się je robi ale nauczyć musicie się sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktorka2
Przy zanajomości podstaw, możecie tu szukać pomocy w rozwiązaniu konkretnych problemów. Może to komuś wydać się dziwne ale ja o samym odtłuszczaniu płytki mówię i pokazuję przez około pół godziny, aby pokazać prawidłową technikę a tu miałabym opisać cały sposób robienia frencha? :o Więc jesli ktoś spyta o konkretną rzecz np. jak nakładać biały żel aby wyszła ładna smile line czy jak usunąć prawidłowo błonki to w miarę możliwości czasowych chętnie odpowiem,ale nie wymagajcie od nas takich opisów. Jeśli chcecie konkretnej dawki wiedzy musicie się z tym liczyc ,że przepis na frencha podadzą Wam tylko osoby z tak samo niewielką wiedzą jak same pytające, bo ktos kto ma o ty szersze pojęcie, wie że to fizycznie niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczyny ponawiam swoją prośbe Czy któraś z was używa tipsów z ACTIV http://www.activeshop.pl/tipsy.php?cPath=134 _146 Napiszcie czy one są dobre , czy nie pękają ? które są lepsze do obrobienia ULTRA FORM czy Deep C. Może używacie innych tipsów to proszę o poradę jakie mam kupić. Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana we frenczu
Możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawce tipsów na allegro?? głównie interesują mnie do frencza ale z małą kieszonką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia3007
Hej. Bardzo proszę o przesłanie mi instrukcji jak robi się żele krok po kroku. Bo chciałabym zacząć je robić a o kursach słyszałam wiele różnych rzeczy. To mój adres agnieszka84@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia3007
Bardzo poważnie zastanawiam się nad tym kursem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelcia0008
HEJ KRWAWA-MERY. MAM PROSBE PRZESLALABYS MI INSTRUKCJE NA ROBIENIE AKRYLI;>? na email ewelcia00086@wp.pl Z Góry dziękuje :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam kurs w pocie czoła-aby na niego iść brałam urlop w pracy-kasę pozyczyli mi rodzice...potem stolik, pochłaniacz pyłu...ozdoby...i wszystko, co trzeba...wydalam na to wszystko majatek ale robilam to powolutku...bo chciałam. Dziewczyny, zastanówcie się czy chcecie paznokcie robić (niszczyć) sobie czy tez chcecie z tego żyć... Ja z tego żyję, tym zarabiam na chleb i masło...Jak czegos nie wiem, dzwonie do mojej instruktorki lub pytam na foru, gdzie popełniam błąd albo jak sobie pomóc ale nie pytam-jak założyć tipsy... My nie tyle, że jestesmy złośliwe co staramy się zapobiegac sytuacjom typu-\"niech pani cos z tym zrobi, mam ała\" albo\" niech pani zobaczy ten tips jest za mały\" albo \"dlaczego żel mi odchodzi\"... to sa klientki z salonów domowych, często z przepiłowaną płytką, które przychodza do mnie i proszą o pomoc...nie lubie tego bo raz:nie znoszę poprawiać po kimś-dwa nie chce mi się-poprostu....jak widze te przepiłowane paznokcie to mi słabo-boje się tego dotknąć... Ja sama czasem czegos nie wiem ale szukam, czytam, pytam o konkrety. Teraz przed swietami mam full klientek, które maja jakies dziwne wizje i teraz sie głowię, co mam z tym zrobić ale szukam rozwiązan w głowie i na blogach...w czasopismach, u instuktora...ale nie zadaje głupich pytan na forum... Sama do wszystkiego dochodzilam na zasadzie prób i błędów. Wiem juz jakich tipsów nie kupię w życiu ale wiem tez o jakie warto sie zabijać:) tak samo z żelami i wszystkim innym ale doszlam do tego sama swoja ciężką pracą i wiem, że warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia-1606
hej! dziewczyny wypowiadające się powyżej czy mogłybyście mi podać jakieś namiary na fajny kurs po którym bedę wiedziała że nie zmarnowałam kasy (bo i takie kursy sa)? i jeszcze ile kasy powinnam przygotować! chyba w takim przypadku możecie pomóć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzajdzien
do gosia-1606---> wiesz to wszystko zalezy od tego gdzie mieszkasz. Ja szukalam kursu siedzadz po kilka godzin na necie przez tydzien chyba az w koncu znalazlam taki ktory mnie zainteresowal(a mieszkam w Gliwicach). Za swoj kurs dalam 750zl, ale to byl tylko kurs tylko z zelkow i jestem z niego ztrasznie zadowolona. Powiem Ci tez, ze przy wyborze kursow wazne jest miejsce, w ktorym miala bys sie ewentualnie uczyc, to czy bedziesz sie uczyc w grupie czy indywidualnie(wiadomo, ze przy indywidualnym kursie cala uwaga instruktora jest skierowana tylko na Ciebie)no i wazna tez jest osoba ktora bedzie Cie uczyc. Ja jak sie zapisalam na pierwszy kurs to dzien wczesniej poszlam "sprawdzic" i ocenic miejsce mojego przyszlego nauczania i pania instruktorke no i w efekcie podziekowalam bo jak dla mnie to na pewno nie byly warunki do przeprowadzania kursow. No i wazne jest tez zeby osoba ktora bedzie Cie szkolic miala do tego odpowiednie papiery swiadczace o jej kwalifkacjach szkoleniowych.No i jak juz zainteresujesz sie jakims kursem to koniecznie przejzyj co jego program zawiera, porownaj z innymi i wtedy zdecyduj. Zorientuj sie tez jakie sa wiodace firmy zwiazane z paznokciami zebys nie poszla na kurs promujacy jakies nieznane nikomu produkty. I ostatnie, wazne tez moim zdaniem, jest to zeby dany kurs nie zmuszlal do zakupu zestawu startowego danej firmy. Na internecie znajdziesz wskazowki odnosnie tego na co patrzec przy wyborze kursow zeby sie nie naciac na niewypal i potem nie zalowac. No, przepraszam, ze tak sie rozpisalam i mam nadzieje, ze uda Ci sie znalezc cos odpowiedniego. Daj znac jak juz znajdziesz. Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia-1606
wielkie dzięki Dzajdzien! Myslę ze jeszcze w tym tygodniu spróbuję posiedzieć w necie i znaleźć cos odpowiedniego dla siebie! ja mieszkam około 20km od Gdańska, więc pewnie tam będę szukać.... a myślę że chciałabym kurs z żeli i akrylu.... Być może ktoś wie o jakimś fajnym i wartościowym kursie w pobliżu Gdańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PRUSZCZA MASZ BLISKO
:) 83-000 Pruszcz Gdański ul. Powstańców Warszawy 69 tel. ++48 58 682 12 47, 692 22 14/15/16 fax ++48 58 692 22 12 biuro EF: office@eurofashion.com.pl Szkolenia Euro Fashion odbywają się w Pruszczu Gdańskim 10km od Gdańsk oraz u większości dystrybutorów. Terminy szkoleń uzgadniane są telefonicznie. tel. 0503 143 228 _____________________________________ Metody przedłużania paznokci 1. Akryl na formie i na tipsie - 600zł / 3 dni 3. Akryl bezwonny - 600zł / 3 dni 4. Żel na tipsach - 600zł / 3 dni 5. Żel na formach - 600zł / 3 dni 6. Fiberglass - 600zł / 3 dni 7. Akryl Kolorowy - 350zł / 1 dzień 8. Żel kolorowy - 350zł / 1 dzień ____________________________________ W zestawie taniej CZAS SZKOLENIA 7 dni 1 ZESTAW na produktach: NSI lub Ez Flow lub Trans Design lub SuperNail Professional lub FPO-Pinnacle lub Christrio lub Strata Akryl (na formach i tipsach) Akryl UV/bezwonny Akryl kolorowy 2 ZESTAW na produktach : NSI lub ibd lub FPO-LightBox lub Christrio Żel na tipsach Żel na formach Żel kolorowy Cena jednego zestawu 900zl Cena dwóch zestawów 1500zl ______________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wam (i tym z kursami i tym bez kursów)zycze spokojnych i pełnych miłosci Świąt:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
Witam serdecznie. Kochane mam pytanko. Czy do odtłuszczania plytki moge uzyc brush cleanera??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LITOSCI
gdzie jest krwawa-mary??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tispsiarek bez kursu
poczytajcie sobie najpierw profesjonalne fora, a nie zadawajcie po 100 razy te same pytania, bo to zaczyna być zalosne i wkurr...ce :o:o:o ale widać, że macie w duupie nawet to :o nawet tego tematu nie chce wam sie przejrzeć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FORUM ________________________
http://www.eurofashion.com.pl/forum/index.php Przedłużanie i zdobienie paznokci - Paznokcie w pytaniach i odpowiedziach. Choroby i pielęgnacja paznokci Szkolenia, targi, pokazy - Tutaj możesz uzyskać szczegółowe informacje na temat szkoleń, targów i pokazów. Informacje o produktach - Tutaj możesz zadać pytania oraz znaleźć informacje dotyczące produktów Najczęściej zadawane pytania odnośnie paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam pytanie do andziuchny i bardzo proszę o pomoc no to więc na swieta dostalam zestaw do robienia tipsów który skalada sie z: cleaner Zel white zel base podklad zel rose french zel rose klar zel super build gilotyna plyn do dezynfekcji pilniczki tipsy lampe A wie moje pytanie jest takie czy moglabys mi napisac co ja mam pokolei robic bo po twoich odpowiedziach na forum zauwzrylam ze masz naprawde pojecie o robieniu tipsow i chciala bym sie tez nauczyc zeby mi to w domu nie lezalo nieuzywane Z gory dziekuje i POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jaaa
witam.wlasnie dzis otrzymalam swoj zestawik ktory zakupilam przez net z hurtowni.Niestety nie dolaczyli do zestawu zadnego opisu...Prosze o jakies wskazowki na maila.Moj zestaw podobnie jak martusi sklada sie wlasnie z takich samych zeli.. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jaaa
sorki chodzilo mi o zele ktore wymienila 2marteczka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia19751
Witajcie Jestem po kursie i już od dwóch miesięcy prowadze swój mały biznesik,mam takie pytanko pracuje na różnych żelach zarówno jedno jak i trójfazowych,zdarza mi się że gdy nakładam gloss i po wyjęiu z lampy jest brzydko ściągnięty a robię zazwyczaj wszystko tak samo -wiecie może jaka może być przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×