Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość karolinqa23
wieremek ja kupiłam wczoraj ten zestaw za 160zł,ale na aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniatygrysek11
czesc dziewczyny ja kupiłam ten zestaw na allegro od NEONAIL i jestem zadowolona bardzo tylko za mało było rzeczy ale sobie dokupiłam ale zele sa super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieremek
A powiedzcie mi taką rzecz /bo jestem początkująca w tym zakresie/ Czy na paznokcie żelowe, można połozyć kwiatki akrylowe /bezposrednio robione na paznokciu/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzajdzien
Hej dziewczyny. Mam pytanko, nie chcialaby ktoras z Was kupic zeli z emmi nail??kupilam je na allegro w zestwie startowym od ewmishop, ale przyzwyczailam sie juz do innych i nie chce mi sie kombinowac. Te sa nieuzywane, to zel bialy, nablyszcz-crystal i budujacy delikatny roz(po 15ml). Mam tez do tego klej do tipsow, primer i cleaner 75ml. Z tego co widzialam to sa na allegro po 45 zl wiec ja spokojnie za 25 moze 20 zl :D:D je odsprzedam a co do kleju, primera i cleanera to do uzgodnienia jakos. Jezeli ktoras z Was bylaby zainteresowana to prosze o kontakt na maila( lub na forum), wysle zdjecia tych produktow zeby nie bylo zadnych watpliwosci i pogadamy dalej. Podaje maila: dzajdzien@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzajdzien
Do marlena887---->ja uzywam zeli z Bass Cosmetics bo na nih zrobilam kurs i bardzo dobrze mi sie na nich pracuje. Nie sa zbyt tanie, ale to w pelni przeklada sie na ich jakosc. Sa super, a ze ja robie pazurki tylko sobie to starczaja mi na bardzo dlugo. Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzajdzien
tam oczywiscie mialo byc na NICH:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sienka
dziewczynki prosze przeslijcie mi na meila catis@poczta.onet.pl tez ten opis jak robic akryll PROSZEEEE i z gory dziekkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Mam pytanko, czy ktoras z Was uzywa frezarki?Mam ochote kupic, zeby skrócić czas pracy , a nie wiem nic na ten temat.Prosz o pomoc.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulaaaaaaa
Witam tak czytam i czytam i jestem pod wielkim wrazeniem i mam prosbe do KRWAWA_MARY_ czy i ja moglabym dostec instrukcje do zelu i akryli? Jak na razie zakupilam caly zestaw +kurs metoda akrylowa ale tam za wiele sie nie dowiedzialam, co prawda akryl wychodzi z mody ale chcialabym sprobowac jak to sie robi.a kiedys jak uzbieram kolejna porcje pieniazkow to zakupie sobie zestaw do zelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniatygrysek11
czesc dziewczyny mam banalne pytanie ale dopiero sie ucze jak mozna zmyc zel z tipsa trzeba tylko spiłowac czy jakims płynem musze prosze o odpowiedz ( i prosze sie nie smiac hihihi:)))) ale to sa moje poczatki z góry wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzajdzien
do aniatygrysek11-------> niestety, ale zelu pozbedziesz sie tylko poprzez spilowanie go. Nie ma plynow do usuwania zeli, a szkoda bo to pilowanie duzo czasu pochlania:/mam nadzieje, ze szybko Ci pojdzie:-) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniatygrysek11
oj dzieki tak myslalam a szkoda z:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieremek
Ponawiam pytanko : Czy na paznokcie żelowe, można połozyć kwiatki akrylowe /bezposrednio robione na paznokciu/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata___
Witam, Zacznę od tego, że dopiero uczę się robić paznokcie żelowe i mam problem z tipsami french :( Czy mogłybyście mi powiedzieć, jaki żel (czy przeźroczysty różowy-mleczny czy jakiś inny;) i jakie tipsy mam zakupić, żeby wyszły te pazurki? Bo kupiłam żel przeźroczysty i biały oraz tipsy clar przeźroczyste. Próbowałam zrobić pazurki i widoczne było miejsce, między tipsem a naturalnym paznokciem i wydaje mi się, że muszę mieć tipsy naturalne (mleczne) i inny żel, aby nie widać było miejsca, gdzie przyklejam tipsa. Byłabym bardzo wdzięczna jakbyście udzieliły mi dobrych rad, które ułatwiłyby mi robienie paznokci żelowych (oczywiście nie tylko jak prawidłowo zrobić french;), ponieważ tego typu informacji w moim przypadku nigdy za wiele :) Aha, i jeszcze jedno, jak przykleić tipsa, żeby nie dostały się pęcherzyki powietrza, bo z tym też się nawalczyłam ;) Z góry bardzo, bardzo Wam dziękuję i z niecierpliwością czekam na jakieś informacje (również na maila). Gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
źle spiłowałas progi dlatego widac roznice, i nie wazne czy robisz french czy jakies inne nie powinno byc widac tej roznicy. a co do pecherzykow powietrza to nalej sobie wiecej kleju i naklejaj prostopadle do paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata___
Dziękuję Ci bardzo, zrobiłam, tak jak napisałaś i faktycznie nie widać miejsca, gdzie przyklejałam tipsy. Mam jeszcze jedno pytanie. Gdy przykleję tipsy mleczne, to jaki żel (odcień) powinnam nakładać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
al do frencha czy do jakiego rodzaju? mozesz jaki chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata___
Mhm, czyli jak przykleję tipsy mleczne to może być żel przeźroczysty i jak dobrze spiłuję brzegi, to nie będzie widać miejsca przyklejenia tipsa? ;) Bo myślałam o tipsach mlecznych i do frenchu i do wtapiania ozdób :) I jeszcze jedno pytanko ;) Jak się wtapia brokat? Musze mieć specjalne pędzelki? :) Bardzo Ci dziękuję za rady, jesteś bardzo uprzejma :) pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
zeby zatopic kwiatuszki akrylowe moge uzyc zelu jednofazowego czy bede musiala zakupic w tym celu zel budujacy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
nie wtapialam brokatu wiec sama nie wiem i chcialabym sie dowiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata___
A może mi ktoś powiedzieć jakie rodzaje żeli (budujące, jednofazowe...) mam po kolei nakładać? I jeszcze jakie kolory tych żeli? (i jak się wtapia brokat;) ) Aha i jakie żele do paznokci mlecznych ;) :) Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinqa23
witaj Beata jeśli chcesz używać żelu budującego to potrzebujesz jeszcze żelu podkładowego używanego jako 1 warstwa,budujący 2 warstwa i na koniec wykańczający 3 warstwa.Natomiast żel jednofazowy używa sie do wszystkich warstw1,2,3. ja wtapiam brokat tak:po utwardzeniu 1 warstwy żelu przemywam płytkę clenerem,matuje i tam gdzie chcę brokat daje cienką warstwę żelu ,daje brokat ,utwardzam w lampie 2 min.przemywam daje 2 warstwę żelu,utwardzam,formuje matuje,przemywam i ostatnia warstwa wykańczająca żelu.i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata___
Bardzo Ci dziękuję karolinqa23 :) A możesz mi polecić dobre żele? :) A jeżeli chcę zrobić tipsy mleczne, to wystarczy, że dobrze spiłuję brzegi i nie muszę używać innych odcieni żelu? :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
esli dobrze spilujesz progi to mozesz uzyc kazdy kolor zelu, przezroczysty rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata___
karolinab87 Tobie również dziękuję :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka1234
cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka1234
cześć wszystkim, którzy dobrze radzą. Chce kupić zestaw startowy 5x zel MEGA ZESTAW @19@zele pilnik lampa tipsy PuP (nail designe). Czy ktoś mógłby mi doradzić czy jest to dobry sprzęt (lampa, żele i reszta). Czy może wybrać inny? Bardzo prosze o radę, bo zupełnie nie mam doświadczenia. Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnbfgb
iwka daj linka do tej aukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
ja mam zestaw z neil design i jest ok :) a do zatapiania kwiatków 3D akrylowych potrzebny jest zel budujcy czy mozna uzyc 1fazowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×