Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość :) POLECAAAAAM:)
http://tipsikinaspecjalnezyczenie.blog.onet.pl/ HEJ WYSYŁAM DROGĄ POCZTOWĄ ŻELOWE TIPSY GOTOWE DO PRZYKLEJENIA W ORYGINALNYM OPAKOWANIU WRAZ Z KLEJEM ZA JEDYNE 19ZŁ ZA POBRANIEM. JAK BĘDZIESZ POTRZEBOWAŁA TO ZAPRASZAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam kurs i od kilku lat robie paznokcie... z tym ze nie mialam dotychczas czasu zajmowac sie tym profesjonalnie. Paznokcie na ogol zakladam sobie i kilku znajomym... Robilam juz na wielu zelach takich jak reni nail, nail dasing, activ gold, activ oraz sun flower... Mam zamiar zakupic pelen zestaw zeli sun flower i zaczac tak bardziej na powaznie... Paznokcie wykonywane przezemnie sa estetyczne dobrze opracowane utd, aczkolwiek mam pewien problem i nie wiem na czym on polega, czasem robie tipsy i przez 2 miesiace nie podejdzie pod ani jeden paznokiec powietrze innym razem juz po 2 niach widac powietzre pod paznokciami... Czesto zmieniam zele, nie przemywam clainerem poniewaz zauwazylam ze po nim powietrze bardziej podchodzi. Bardzo prosze o pomoc. Najlepiej prosze o wypowiedz pani pracujacej na zelach sun flower jakie zele zakupic... czy zeczywiscie przyczepnosc zeli jest lepsza gdy naklada sie zel podkladowy?? Jaki jest nalepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest najlepszy primer oraz odtluszczacz... moze ten ktory posiadam jest niewlasciwy. Z góry dziekuje za odpowiedz... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest najlepszy primer oraz odtluszczacz.... Moze ten ktory posiadam jest nieodpowiedni, a aktualnie mam z firmy reni nail. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werawwpgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia2661
ja kupowałam i kupuje nadal na allegro i jest super,lecz trzeba też zwracać uwagę na opinie u danego sprzedawcy jeśli na 2 negatywy i więcej nie kupuje poprostu od niego i jest ok.akurat mam też i ddo sprzedania duży zestaw akrylowy jest tego naprawdę dużo.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja polecam produktu u tego sprzedającego INS-NAILS ma wszystkie nowości w dość przystępnych cenach i dobrej jakości sama używam więc mogę szczerze polecić. No i bardzo dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaczkovva
dziewczyny, może się orientujecie, czy w Warszawie można gdzieś stacjonarnie kupić hybrydy Cosmetics Zone? czy można je gdzies obejrzeć przed zakupem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółvvica
stacjonarnie w sklepie to raczej nie kupisz hybryd Cosmetics zone - ja kupuję zawsze u nich przez net www.lakieryhybrydowe.pl, naprawdę są spoko, fajnie doradzą, pokażą wzorniki, wytłumaczą no i wysylka błyskawiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krew
Jestem tu by powiedzieć wam: miłość, dobro i cierpliwość Jezusa do was nie ma granic, to on jest tym czego Ci zawsze gdzieś tam na dnie serca brakowało, to za nim była ta tęsknota kłująca Cię gdzieś od czasu do czasu, to stąd ten smutek gdzieś na dnie radości nie męcz się dłużej, już dziś zacznij modlić się o prawdziwą bliskość z nim, a gdy zostanie to spełnione gwarantuję Ci że oszalejesz ze szczęścia, to jest coś czego się nie da z niczym porównać, jestem wdzięczna za szczęście które eksplodowało w mojej dotąd smutnej i znudzonej, pełnej strachu duszy. On da Ci to czego nie da Ci nikt inny, nigdy, prawda krzyczy do Ciebie właśnie teraz, właśnie po to żebyś od tego, dokładnie tego momentu zaczął nowy lepszy etap, etap który doprowadzi Cię do milion razy lepszego zakończenia niż kiedykolwiek dla siebie przewidywałeś, rozumiesz? Mówię to serio i mówię to do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosters
Wystarczy hybryda new nails i efekty powinny być widoczne. Penwie, że uzyskanie fajnych zmian wymaga czasu, ale generalnie przy hybrydowych paznokcie powinny się wam fajnie wzmocnić - tylko nie nastąpi to od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×