Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość julk44
Hej dziewczyny, mam problem i mam wielką nadzieje że mi pomożecie. Otóż mam zamiar dokleić sobie tipsy nie nakładając na nie akrylu ani żelu. Takie po prostu pod lakier. Mój problem tkwi w tym, że nie potrafię spiłować sobie sama tej granicy pomiędzy tipsem a paznokciem u jednej ręki. Macie jakiś dobry sposób jak to umiejętnie zrobić?? Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julk44
Hej dziewczyny, mam problem i mam wielką nadzieje że mi pomożecie. Otóż mam zamiar dokleić sobie tipsy nie nakładając na nie akrylu ani żelu. Takie po prostu pod lakier. Mój problem tkwi w tym, że nie potrafię spiłować sobie sama tej granicy pomiędzy tipsem a paznokciem u jednej ręki. Macie jakiś dobry sposób jak to umiejętnie zrobić?? Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julk44
Hej dziewczyny, mam problem i mam wielką nadzieje że mi pomożecie. Otóż mam zamiar dokleić sobie tipsy nie nakładając na nie akrylu ani żelu. Takie po prostu pod lakier. Mój problem tkwi w tym, że nie potrafię spiłować sobie sama tej granicy pomiędzy tipsem a paznokciem u jednej ręki. Macie jakiś dobry sposób jak to umiejętnie zrobić?? Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsofilka
Kupiłam zestaw z allegro z którego jestem bardzo zadowolona. Na dodatek firma ta prowadzi szereg innych aukcji sprzętu do pazurów odżywki i nie tylko i wszystko zamawiam od nich. Do tego jak czegoś nie są pewni to dzwonią i nie pakują byle czego:) http://www.allegro.pl/item583282304_5x15ml_zel_mega_zestaw_99_zele_lampa_tipsy_se1.html a poniżej jest cały asortyment wymieniony:) Ps. na żele tez nie narzekam a nie jestem jedna bo koleżanka też używa produktów tej firmy. Serdeczne pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiaarkaa
jasne oni są świetni ale w oszukiwaniu ludzi i wciskaniu bubli a to co koleżanka robi to po prostu spamik reklamowy i tyle! 400 neutrali posiadaja a do tego 356 negatywów super sprzedawca hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiaarkaa
jasne oni są świetni ale w oszukiwaniu ludzi i wciskaniu bubli a to co koleżanka robi to po prostu spamik reklamowy i tyle! 400 neutrali posiadaja a do tego 356 negatywów super sprzedawca hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny, pomóżcie bo ja chyba coś żle robie albo mam jakieś gówniane tipsy. Jestem po kursie w Activie we wrocku, na kursie bosko mi szło, zrobilam już kilkanaście tipsów i w domu mam taki problem, że jak przyklejam tipsa to on ma potem takie cieniutkie ryski, pęknięcia wzdłuż, co kończy się tym że po paru dniach dokładnie w tym miejscu łamie się... nie wiem czy ja źle coś robie, czy to te tipsy... mam b.ostra gilotynę z activa, tipsy i żel tańsze z lovely bo kupiłam do ćwiczenia. Niedługo ruszę w \"rynek\" do klientek i nie chce robić kaszany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia_12
Witam. Mam podobne problemy co koleżanki na forum ;) Zaczynam robić panzokcie. Chialabym sie dowiedziec czegos o akrylach i szbalonach :D Gdybym mogła prosic o przesłanie mi instrukcji na e-mail. Byłabym bardzo wdzięczna. Prosze o pomoć krwawa_mary_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam pytanie czy ma ktos sposob robienia tipsow metoda zelowa krok po kroku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kolezanki stylistki. Na poczatek powiem ze jestem po kursie zel i akryl.mam problem z pedzlami, nie wiem co sie dzieje ale jak nakladam zel lub akryl choc staram sie nabierac delikatnie to pedzel po 3 - 4 nabraniu puchnie jak mop, nawlazi materialu do srodka i kicha, robota nie wygodna pedzel gruby i tak w kolko.potem mocze w acetonie i na koniec wydlubuje resztki . moze ktoras z Was miala podobny problem i bedzie mi w stanie pomoc, bede wdzieczna za kazda pomoc. ps. Pani prowadzaca kurs niestety nie umiala mi pomoc i nie udzielila mi odpowiedzi na moje pytanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
WITAM MAM DO SPRZEDANIA PRODUKTY DO PAZNOKCI NA ALLEGRO I NIE TYLKO ZAPRASZAM, GORZOW WIELKOPOLSKI, ZOBACZ INNE MOJE AUKCJE , WIEKSZOSC W SALONIE, OPROCZ TEGO SAMA KUPPUJE NA ALLEGRO TO CZEGO NIE MAM A TO CZEGO OBECNIE POTRZEBUJE, ZAPRASZAM!!!!!!!!!! http://www.allegro.pl/item610906704_poduszka_podkladka_walek_pod_dlon_krowka.html LUB http://www.allegro.pl/item607001797_sterylizator_narzedzi_najtaniej_na_allegro.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten sterylizator i nie drogi no ja za daleko mieszkam wiec koszta byly by za duze .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka8225
witam drogi koleżanki. mam pytanie o dwie firmy: reni nail i sun flower. która waszym zdaniem jest lepsza i co sądzicie na temat żelu nylonowego z sun flower? czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka8225
aha jeszcze jedno pytanko, zamówiłam tipsy przezroczyste elestany z sun flower. czy ktos wie cos na ich temat?prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowyczar
witam :) wczoraj dość dużo czytałam o was wszystkich i chce na sam początek napisać ze jesteście cudowne :* byłam na wielu forum ale takiej życzliwości jak tu nigdzie nie ma dlatego postanawiam sie do was dołączyć jesli moge;P moje zajęcie z paznokciami dopiero co zaczynam ale znalazłam tu dużo dobrych rad z ktorych na pewno skorzystam. Paznokcie uczę sie robić z kursu cd zakupionego z allegro ponieważ na zwykly kurs mnie nie stac ale gdy tylko dostane prace za pierwsza wyplate mam sie zamiar na niego wybrać na pewno nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia2026
A ja mam zestaw z firmy snc i jestem bardzo zadowolona. Żele trzymają mi bardzo dobrze, ostatnie paznokietki mialam 5 tygodni i nic mi sie z mini nie stalo. Wszystkim polecam ta firmę jest naprawde dobra i nie taka droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi18
hej dziewczyny co sądzicie na temat żeli ; super build i basse? :) najpierw miałam ten drugi a niedawno kupiłam ten bulild i jak wczoraj robiłam paznokcie to sie wnerwialam bo mi brokat bo utwardzeniu w lampie i jak nakładalam na niego żel to sie zmywał;/ i nie wiem dlaczego nigdy tak nie miałam np na jak robiłam na żelu basse to było oki... pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diewczyny!! Co sądzicie o produktach firmy nailproduct???? mało o nich na forach,a zależy mi na Waszej opinii:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi18
pewnie że się opłaca ten zestaw ma wszystko oprócz żeli :) ale ma bardzo dużo ciekawych rzeczy więc sądzę że zestaw opłacalny a osoba która nie sprzedała tego zestawu wystawi go jeszcze raz bo ta cena była nie opłacalna dla tej osoby ...... nawet jak za 300-400 zł to się opłaca ten komplet pozdrawiam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×