Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka mala

jak macie zamiar dac swojemu malenstwu na imie???

Polecane posty

Gość gusia 1
bardzo ladne imie to Natan - Nataniel super.. i prosze nie piszcie ze jakies tam imiona sa bardziej czy mniej oklepane..bo przeciez w danym okresie jest wysyp jednych czy drugich imion do ktorych pozniej malo kto przywiazuje wage bo wchodzi moda na inne, nowe itd..kiedys byly zosie krysie marysie pozniej anie agnieszki kasie itd a teraz moda na oliwie amelki itd. za jakis czas moda bedzie na inne i tak w kolko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka333
A mnie cieszy fakt, że nie miam na imię Ania, Kasia czy Agnieszka. Owszem są to ładne imiona, ale zarówno w klasie szkoły podstawowej i średniej oraz na studiach był przesyt tych i imion. Otoczona byłam dziewczynami o tych imieniach, a prym wiodły Kasie. Także moja przyjaciółka ma na imię Kasia i twierdzi, że nie jest z tego powodu zadowolona. Moja siostra z kolei też miała miec nadane imię popularne w jej roczniku. I dobrze stało się, że jako starsza siostra, uchroniłam ją przed nim. W klasie ma 3 Pauliny, ona byłaby czwarta. Ma na imię Justyna i jest jedyna o tym imieniu. Teraz śmieje, że dobrze mieć starszą siostrą, bo uchroniłam ją przed Pauliną. Nie chcę dać dziecku modnego imienia właśnie dlatego, że znam opinie osób, które mają imię oklepane w danym roczniku. Nie wszystkie są z tego zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana jeszcze
mi sie podoba imię Marurycy lub Bazyli dla chłopca a Anastazja i Lilianna dla dziewczynki. Może dlatego, że osobyo takich imionach które znam, to bardzo fajni i zaradni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzik
chlopczyk-Ariel ( juz wiem jakie beda wasze komentarze , ale mi sie i tak podoba i nic tego nie zmieni!!) dziewczynka - Ksenia albo Sonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu synkowi dałam na imię Andrzej i nie żałuję. Może się wydawać, że to imię bardzo niemodne, ale właśnie o to mi chodziło - żebym wołając dziecko np. w sklepie czy na placu zabaw nie wołała do siebie połowy piaskownicy. Dziewczynkę nazwałabym: Kalina, Melania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy mieli dziewczynkę i sama nie wiem jakie imię podobają mi się: Natalia, Alicja, Beata, Karolina, Patrycja. chociaż więcej podoba mi się męskich imion ale to nastęonym razem :-) np: Patryk, MAteusz, Paweł, Piotr, Dominik jest mnóstwo pięknych imion, warto się zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmma
A my mamy Wawrzusia, Wawrzynka czy Wawrzyńca i jeszcze różnie dzieci na synka mówią ma już 5 lat i jest bardzo zadowolony z imienia chociaż różne były na początku opinie. Teraz wszyscy się przyzwyczaili i wiadomo że Wawrzek np. w przedszkolu to ten a nie inny bo drugiego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica233
Jaśminka i Oliverek albo Marcel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×