Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aliende

Bikini z HM!!

Polecane posty

Gość aliende

Zastanawiam się nad kupnem bikini marki H&M. Czy ktos kupil sobie takowe kiedys? Jak się nosiło?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję kostiumy Calzedonia, ale mam 2 pary majtek bikini, kupiłam kiedyś biustonosz Calzedonia, a nie mogłma już dobrać do niego dołu, w H&M kupiłam wspomniane 2 pary, każda za 9zeta :D ogólnie mają fajną kolorystykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ale pamietajcie , ze z czasem majtki H&M na maksa sie rozciagaja wiec wszystkim radze kupic o numer mniejsze;p pozdrawiam i milych wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja zrobiłam tak samo limonka :) w H&M kupiłam sobie 1 cały zestaw bikini :D i sam biustonosz bo tak mi się podobał, że musiałam go mieć! :P ale majtek nie dobrałam, byłam już w 3 H&M i nigdzie nie było :( nie wiem no, nie dobiorę już pewnie, ale nosić jakoś tam będę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taneczna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
W zeszłym roku, kiedy były już przeceny tych bikini w H&M chciałam sobie kupić takie w kolorze zgniłej zieleni. Wiadomo, że wolałam komplet, ale ciężko o to było :( więc zdecydowałam się na samą "górę". Niestety jak przymierzyłam to się okazało, że fatalnie leży i mnie spłaszcza ;) No i nie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupcia26
mnie wszystkie staniki z hm spłaszczają :( Czy was też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupcia26
Ale te z new yorker są podobne a leżą jak ulał. Te z HM są dziwnie szyte. Może na niemki hehee(chociaż new yorker też jest niemiecki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×