Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Reeds

PYTANIE DO KOBIET...

Polecane posty

Gość Reeds

Mam pytanie do kobiet. Prosiłbym o szczere odpowiedzi. A mianowicie.... Dużo kobiet deklaruje się, ze chodzą bez bielizny w mini i że to im nie przeszkadza. Nie czują się skrępowane i nie zwracają uwagi jak kucają, siadają itp. itd. Rozmawiałem z wieloma kobietami na ten temat i doszedlem do wniosku, że to tylko taka "gra" słów tzn. mówić można wiele ale zrobić to ..... to już nie wykonalne, czyli tylko czysta fantazja. Chciałbym przeczytać parę szczerych słów ze strony kobiet na ten temat. Czy są takie wśród Was, które chodzą w mini i bez majteczek i czy zdaża się im czasem specjalnie usiąść aby widać było to i owo. Czy to tylko "fantazja". Czekam na szczere odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie
takich to musisz szuakc na wylotówkach z miasta. Jesli bez majteczek to tylko do dlugiej spodnicy lub sukienki i tylko na randke. Ja mam odwage sie tak ubrac a raczej nie ubrac, tylko na wakacjach np nad morzem gdy idziemy na kolacje gdzies na przystan a poznej na spacer plażą , daleko zeby nie bylo ludzi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja szczerze powiem
zwal se ty obleśny parchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to sa majty, zeby je nosic. Jaki sens ma chodzenie bez majtek? Jesli tylko podniecanie facetow, to mam to gdzies:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceIIyna
Kobieta w seksownych majteczkach podnieca bardziej niz kobieta bez majteczek. Mowimy oczywiscie o kobietach z klasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed Tobą jeszcze całe życie... Niejedną jeszcze spotkasz. I taką i inną... :) Powodzenia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze. Nic na siłę ;) Hmmmm... To dlaczego teraz kontaktujesz się ze mną? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy mi się nie zdarzyło nie założyć majtek do spódnicy. Nigdy ale to przenigdy, długiej, krótkiej czy midi. Nie ma znaczenia. NEver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo niska dziewczyną i jesli juz zakłdam spódnicę lub sukienkę to zawsze jest to minióka. niegdy jednak nie założyłabym mini bez majtek nie tylko ze względu na morale, ale także i higienę. co do korzystania z takich sposobów alby podniecać kolesi na ulicy to nie wiem czy kutas wystajacy ze spodni byłby dla mnie podniecającym widokiem......tak naprawdę te narządy są dla nas piękne tylko pod wpływem chwili [tak mi się wydaje]. jeśli już odważyłabym sie założyć jakikolwiek ciuch bez majtek to byłyby to biodrówki....tak żeby było prawie widać, bo \"prawie\" robi ogromną różnicę.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeds
Jestem bardzo zwinny - potrafię układać puzzle z Kaczorem Donaldem jedną ręką, gmerać sobie w odbycie drugą, w tym czasie jeszcze obciągam fifola Michała Milowicza za pomocą stóp, a odbijając piłkę głową, wrzucam ją "za kołnierz" Tomaszowi Kuszczakowi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..uunn
fgngfdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolita brawo takie dziewczyny najbardziej doceniam...................z tym prawie....................to jest kwintesencja seksowności..............dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość difin
w biodrowka z rowem na wierzchu chodzi co druga. dla mnie to nie jest ani troche seksowne. Za to brak bielizny pod sukienka hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybacz ale ja pod biodrówki nigdy nie zakładam stringów, bo rów na wierzchu albo paseczki wyglądają:O za to wiosenne/letnie sukienki bez bielziny jak najbardziej;) ale o tym tylko wie jedna osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innessa
Dostałam od swojego faceta koronkowe stringi z dziurką w wiadomym miejscu. Uwielbia gdy je zakładam pod spódnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topic do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritta23
Ciekawy temat. Sama noszę majtusie.... ale... ciekawa jestem zdania innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SNUPA
Gadają tak zeby takie glupie becfaly myslaly o tym 24h.Jak widac,dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.o.n.
nigdy mi sie to nie zdarzyło...ale musze spróbowac...i zobaczyc reakcje mojego faceta,ale i tak wiem,ze bedzie w siódmym niebie...brak majtek pod spódnicą=sex w kazdej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...SS
....,;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd4r
ddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×