Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laska25

własnie forum umarło....co za dzien

Polecane posty

sliwa nieźle masz nasrane pod deklem,.....współczuje i za grosz rozumu.....powiedz ale szczerze CZEMU jestes taka głupia......wszyscy maja z ciebie totalny polew a ty dalej swoje ....obojniaku daj se siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj na innych topach co pisza o tobie......nieźle ale mozna sie było tego spodziewac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj na innych topach co pisza o tobie......nieźle ale mozna sie było tego spodziewac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho cnotliwa siostra sliwa ....sie zawstydziła i uciekła.....tak tylko robią podszywacze i tchurze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daraaaaaaaaaaaa
HEJ LUDZIE wiecie ze sliwka i niki to ta sama osoba niezły teatr odstawiła ta osoba i po co wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbiter Elegantiarum
Do niewielkiego sklepiku muzycznego przy lubelskim deptaku wchodzi znany > > poznanski kolekcjoner ludowych instrumentów muzycznych z calego swiata. > > - Czy dostane u was - pyta wyniosle - wygarbowana skóre kozy do polskich > > tradycyjnych dudów ? > > - Niestety nie mamy - odpowiada sprzedawca > > - No pewnie, skad w takim grajdole bylaby wygarbowana kozia skóra > > -komentuje wybitny specjalista > > - A moze jest bejcowana skorupa zólwia do kongijskiego conca ? > > - Nie > > - Cóz za pipidówa - mruczy pod nosem klient - To moze chociaz znajdzie pan > > czesane wlosy z końskiego ogona do irlandzkiej harfy celtyckiej ? > > - Przykro mi - odpowiada poirytowany sprzedawca - Ale mogę panu > > zaproponowac swiezutkie krowie pizdy do niemieckich harmonijek > > ustnych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie do daraaaaaa
wiemy wiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tchórze
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałem się pobawić w doktora ale nie mam z kim:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken - tyle fajnych dziewczyn i chłopaków na forum, a Ty nie masz z kim??!? Krzyknij, że jużjesteś, to wszyscy się zlecą do takiej fajnej zabawy... ;) Ja już uciekam. Nie chcę przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No śmisne to beło Hanuś - łoj śmisne :) Ino pióra fruwali :classic_cool: Ale wis co - cho no pryndziuchno. Bo tam mie ludojad suko - metafizycnom zagadke bytu cłowiecego kce zgłembiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztałam, co napisał Ludojad, ale pojęcia nie mam, jak mu pomóc. Trzeźwy on chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×