Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimika

Ciąża-wiele bylo ale inaczej!

Polecane posty

Gość Mimika

Witam wszystkich ktorzy poswieca mi chwilke! Duzo dzis czytalam i staralam sie czegos dowiedziec ale nie znalazlam jednoznacznej odpowiedzi! Mianowicie z moim partnerem staramy sie o dzidzie-zwlaszcza bardzo intensywnie w okresie najbardziej poldnym dla mnie! Nie zawracalabym glowy, gdyby nie fakt ze na test ciazowy jest jeszcze za wczesnie a ja jestem dosc niecierpliwa! Mianowicie jutro powinnam dostac @-zadnych obajwow nie mam ale u mnie nigdy takowych nie bylo! Od 4 dni mam podwyzszona temperature w granicach 37, 3 i nic poza tym mi nie dolega-zaden katar itp! Bardzo czekam na dzidzie i boje sie ze zbytnio sie tym stanem podgoraczkowym zasugerowalam! Chcialabym poznac wasze opinie czy moze byc to jakies swiatelko w tunelu! Dodam ze jest to dla mnie dosc istotne z innych rowniez wzgledow o ktorych nie chce sie juz rozpisywac! Dziekuje za jakies reakcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleooo
Jest o ciazy, ale nie jest inaczej. Raczej nikt tu teraz nie zrobi ci wirtualnego badania krwi. Możesz byc, nie musisz być. Nie lepiej poczekać dobe i zrobic sobie pre-test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika
Po pierwsze dzieki za wpis! Wiem ze lepiej i faktycznie cierpliwosc jest tu teraz najwazniejsza ale tyle osob nie raz pisze majac sprawy niecierpiace zwloki, ze sama postanowilam sprobowac a zarazem nie wkrecac sobie dzikich akcji od kilku kresek ponad norme w zwiazku z temperatura-a co za tym idzie poznac czyjes zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wyżej, nikt Ci nie da 100% pewności. Mogę jedynie napisać jak było u mnie. Z mężem staraliśmy się dość krótko o maleństwo. Kochaliśmy się w 11-16 dniu cyklu a ja tydzień później zaobserwowałam u siebie stan podgorączkowy. Spodziewana miesiączka nie pojawiła się a test ciążowy stwierdził brak ciąży! Mimo to 3 tygodnie później okazało się, że będziemy mieli dzidziusia :) czego i Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H... piszesz, ze jutro masz dostac @, a od czterech dni masz podwyzszona temperature... ale kiedy ja mierzysz i jak (tzn. gdzie) ;-) Bo widzisz teoretycznie temp. powinna byc podwyzszona od 12-16 dni... przed miesiączką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika
Jak pisalam...mam stan podgoraczkowy! A co do podwyzszonej temperatury przed @ to doskonale wiem! Jeżeli nastąpiło zapłodnienie, to temperatura ciała w czasie spodziewanego terminu miesiączki zwiększa się o jakieś 6-10 kresek To jest fragment ktorym sie zasugerowalam...wiecie jak to jest z kobietami ktore wrecz desperacko pragna dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykropkowana
wiemy wiemy, dlatego wybaczamy kolejny topik, który nie wnosi nic nowego i mimo zachęcającego tematu traktuje dokładnie o tym samym, co większość tego typu dyskusji. :classic_cool: anyway, powodzenia w poczęciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechecona
Witam wszystkich.Jestem w podobnej sytuacji jeśli chodzi o starania o dzidzie.Od ok.4 miesiecy staramy sie z meżem.Dzisiaj mamy dopiero 2 dzień od spodziewanego okresu,ja czuję się dziwnie w zasadzie jak na okres, bóle podbrzusza, podwyższona temperatura i ogólne zmęczenie.Ale chce zapytać o jedno.Mój ginekolog przepisał mi witaminy i DUPHASTON.Czy wiadomo wam może coś na temat tego leku? Bo zastanawia mnie czy ten lek mógł spowodować przesunięcie okresu? Z informacji o leku nic takiego nie wynika,raczej w drugą stronę,tzn. że ten lek ma wzoacniać owulację oraz jest podawany kobietom z zagrożeniem ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika
zniechcecona....ja swego czasu tez bralam duphaston, estrofem i clo i z tego co wiem zaden z tych lekow nie zaburza wystapienia miesiaczki a wrecz przeciwnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechecona
Dzięki wielkie za odpowiedź.Czyli mogę mieć nadzieję-tybardziej ze od kiedy sie staramy,to moje miesiączki są bardzo regularne. W myśl tego poczekam jeszcze kilka dni i zrobię test. Serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak już ktoś wspomniał wczesniej , topic , jakich wiele, lepiej wejśc na jakiś topic niz zakładać podobne. ale rozumiem tą niecierpliwośc. ;) Sama się trochę naczekałam. Przede wszystkim gdzie i od jakiego czasu mierzyłas temperaturę. Powinno się mierzyć temp. przez cały cykl w pochwie przed wstaniem z łózka , bo nie wszystkie kobiety mają takie same temperatury a istotne jest czy podwyzszona temp. utrzymuje się od owulacji. Tak jak już ktoś pisał możesz być w ciązy (czego Ci zycze) albo nie. Tak wiec najlepiej zrobić w dniu @ lub dzien później rano test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×