Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawski - docent

Wróciłem z kolejnej bezsensownej randki

Polecane posty

Pewnie też bym ci nie powiedziala.... odwróciłabym się na pięcie i odeszłabym... ale tu pokpiwasz ze mnie przy innych i musiałam to choćby delikatmie napiętnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też myślałam i najdelikatniej jak potrafiłam (wysŁAŁAM DOPIERO TRZECIĄ WERSjĘ) wyraziłam swoją opinię na temat twego sarkazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieeetka79
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody blue
wydaje się, że coś się stało, ale poza niesmacznym tekstem na wstępie nie powiedziałeś w czym problem? No i te cytaty, jakbys nie umiał sam formułowac myśli.Może powiesz własmymi słowami o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel Torme
Hehe docent wygladasz juz na zmeczonego... jak zdjety z krzyza kobiecego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel Torme
Kto spi, nie grzeszy, wiec miła osobo, Nie bedzie grzechu, gdy przespie sie z toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel Torme
Jezeli juz pozostajemy w kregu Sztaudyngera to zycze Ci bys uslyszal: Rzekla lilia do motyla: Nikt nie patrzy, niech pan zapyla! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel Torme
Mozesz tez rzucic mimochodem... "Mam niewatpliwa ochote na twa watpliwa cnote..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolisz
docencie, specjalnie dla Ciebie napisze cytat a Ty mi powiedz z jakiego to filmu. "...twórca absurdu, nieefektywny leń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolisz
docencie czy moglbys zdradzic ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem z jakiego to filmu cytat, ale wszystko wydaje się wskazywać na prywatne video z mojego dnia pracy nakręcone cyfrówką a mam lat trzydzieści i trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie przebrnąłem przez wszystkie cytaty, choć niektóre były niezłe (o zasranym facecie chyba najlepszy). Dawka była zbyt duża. Gucio z pszczółki Maji sypał przysłów kilka, ale raz na tydzień w niedzielę. Chyba należę do części ludzi bezproblemowych, choć ze mną spółki pewno nie założysz. Dlaczego, bo kieruję się w życiu (na miarę moich wątłych możliwości) trzema względami: uczuciem, zrozumieniem i namiętnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×