Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Redaktorka

Istotne informacje dla przyszłych mam.........

Polecane posty

Gość Redaktorka

Kochane kobietki, pracuje w gazecie, ktorej temat poswiecony jest malutkim dzieciom... wlasciwie od ciazy do przedszkolaka... Mam do Was pytanki, odpowiedz na ktore bardzo pomoze mi w pracy. O czym chcialybyscie przeczytac w takim poradniku????? Czego jest za dużo, a czego za malo lub nie ma w ogole w literaturze przeznaczonej dla mam??? Bardzo będę Wam wdzięczna za odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje czasem
a malo pomyslow na gry i zabawy z dziecmi, ciekawych miejsc do zwiedzenia z malenkim dzieckiem, bo ze starszymi to mam duzo pomyslow jak sie bawic, ale co zrobic z pol rocznym czy rocznym:O pelno jest przepisow na kolki itp. ale jakies danka dla dzieci, jak samemu przyrzadzic a nie brac sklepowe czy kupne, porady odnosnie oznak choroby, jak poznawac co z dzieckiem jest i kiedy nie trzeba isc do lekarza, jak wyglada zlamanie, wstrzas mozgu i inne powazne uszkodzenia, jak poznawac grozne choroby, polecani pediatrzy, najlepiej pediatra miesiaca... poradnik samotnej mamy, wzory pism o alimenty, wskazowki, gdzie szukac pomocy, adresy i opisy domow samotnych matek, zdjecia dzieci czekajacych na adopcje z opisami i ich marzeniami, macierzynstwo na swiecie i po jednej matce z opisywanego kraju... jak zapelnilam wam gazete to czekam na oferte pracy:D albo chociaz jakies skromne honorarium, bo kazdy grosz mi sie przyda;) jak cos jeszcze mi do lebka przyjdzie to dam znac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redaktorka
Dziękuję "podczytuję czasem"... JAk coś się pojawi odnośnie możliwosci pracy, dam znac ;-) Macie jakies inne sugestie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważammm
ze powinno być więcej listów od mam i konkretnych odpowiedzi na nie, bo te wszystkie porady są piękne, ale nie do każdego dziecka udają się dopasować i byłoby fajnie, gdyby ktoś komuś konkret poradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianemka
O ciąży to we wszystkich gazetach jest malutko. A jak juz coś jest to dotyczy 8,9 miesiaca... Mało wczesnej ciąży, jakichs porad co jesc a czego unikac ze wzgledu na rozne choroby, co moze zaszkodzic dziecku, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mysle ze powinno byc wiecej konkretów dot. diety karmiącej mamy i alergii u dzieci a w szczególności u noworodków. Tzn. jakie sa pierwsze obiawy np. skazy biakowej czy uczulenia na laktoze. Jak odróżnić potówki od uczulenia. Czytałam przez cała ciąże regularnie wiele miesięczników dla mam i nigdzie tak na prwdę nie trafiłam na konkrety. Wszedzie tylko ze mama która zaczyna karmić piersią powinna jesc zdrowo dużo warzyw, owoców, nabiału i unikać tych najważniejszych alergenów (orzechów, cytrusów, ...). Przydały by się jednak konkretne porady alergologów ze np. przez pierwsze 4 tygodnie można jeść ...., od 5 tygodnia mozna wprowadzić np.pomidora, od 6 tygodnia.... itd.itp. Czym zastąpić produkty mleczne w których jest najwięcej wapnia itp. Mogły by się pojawić przepisy dań dla mam. Mam 6 tygodniowego synka i jedzenie gotowanego kurczaka, marchewki, ziemniaków, ryżu i jabłek trochę mi się znudziło a poza tym mam świadomość ze nie daje dziecku wszytkich witamin i minerałów jak należy. Nie wiem co jescze moge jesć a boje sie dodawać coś nowego by go nie uczuliło. Po prostu więcej konkretów!!! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala
a aj uwazam ze wiekszosc gazet przeznaczonych dla rodzicow o dzieciach jest monotematyczna naprawde bedzie ciezko wymyslic cos nowego a widze to po tym iz sama jestem w 7mym m-cu ciazy i od poczatku zaczełam kupowac -niezaduzo srednio-1-2 gazety miesiecznie po jakims czasie dostałam od kolezanek w spadku całe reklamowki tych pism z roznych lat-tak mniej wiecej 2003-2006 i co? niedosc ze powtarzaja sie artykuły-to i zdjecia te same odajze w 4 nr jest ten sam chłopczyk uwazam ze ciezko bedzie wymyslic cos nowego i z kazdym nr trafic do kazdego jak wyzej ktos napisał ze nie ma art o poczatku ciazy a sa o 8-9 m-cu(przykładowo)i tak ja teraz kupujac nr o 9 m-cu bede bardzo zadowolona a gdybym czytała o poczatkach to juz mniej generalnie temat jest szeroki ale nic nowego sie nie wymysli ale kazdy znajdzie cos dla siebie-wiadomo nigdy nie bedzie to cały nr pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje czasem
a moze tak jakis koncik o lekach, zabawkach, ale tak porzadnie dopracowany, kiedy warto dziecku dana zabawke kupic itp. zeby ktos, kto siegnie po przypadkowy numer mial juz jakis pomysl na prezent:) i to nie tylko firmowe, chodzi o takie nawet tansze, a polecane przez rodzicow, dobrej jakosci:) zeby np. promowac polskie produkty i to nie jako reklameewentualnie nawet strona z ofertami zabawek i te najpopularniejsze zostaja, a mniej popularne zastepowane przez inne, sama gazeta by mogla na tym dorabiac:) bomysly na udekorowanie pokoiku maluszka, sposoby na zrobienie piaskownicy, wykroje ciuszkow... polecane ksiazki, opowiadania dla dzieci pisane przez mamy:) no i standardowo, konkurs na najladniejszego maluszka, z kuponami:) opowiesci mam, jak radzily sobie z ciaza, jak ja przechodzily, jak wyglal porod... moge tak w nieskonczonosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje czasem
zamiast konciku moze byc kacik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SNUPA
Dla mnie brakuje tego ze dziecko to nie jakis kolejny przypadek,ktory w 7ym mies powinien siadac a w 14 chodzic tylko indywidualna istotka z wlasnymi upodobaniami i tempem rozwoju,nie zapominajmy ze to po prostu czlowiek ktory moze czegos nie lubic,w czyms jest gorszy a wczym innym lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo- cadilac
a tatusiowie? my też to czytamy.Ciąża to wielki wspólny obowiązek może coś o tatusiach, ich relacjach z dzidzią? ? poradnik jak wytrzymać z ciężarówką? a jako dinozaur ( 38 lat) z drugą ciażą w życiu może coś o prenatalce? albo o ciązach w wieku balzakowskim? - tzn po 30 .... :) dlaczegow gazetach mamusie zawsze mają po 20 lat? to niesprawiedliwe. ja też sie lubię rozmnażać. jako samiec oczekuję miłego traktowania również po tym jak spełniłem swój obowiązek wobec państwa, świata i mamusi mojego przyszłego.. a gazeta jest miejscem gdzi4e można czasami coś miłego, fajnego, sympatycznego o tatusiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redaktorka
dziękuje ponownie za Wasze uwagi i sugestie... Zdaje sobie sprawe, ze ciezko bedzie wymyslic cos nowego, ale to chyba z kazdym tematycznym pismem tak jest... moja gazeta oprocz artykułow zawiera tez katalog dla rodzicow.... czyli bieżacei nformacje o rynku... jakie wózki, pieluchy, odżywki itd....... postaramy się, by była przejrzysta i ciekawa i aby naprawde spelniala swoja role – ułatwiała rodzicom bycie rodzicami :-) Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne uwagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka67
Napisz o planowaniu płci dzieci na pewno znajdziesz dużo metod, a zainteresowanie tym tematem jest duże Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala
kalendzarz badan ciazy by sie przydał kalendarz szczepien i duzo dla poczatkujacych rodzicow-kapiel ,karmienie etc troche o porodzie sn i cc o znieczuleniach co wolno a czego nie młodej mamie moze jakas stronka humorystyczna-np zabobony w ciazy:) a i mysle ze inspiracje mozesz czerpac z tego topiku jest 100-ki pytan-looknij jakie sie powtarzaja?jakie wzbudzaja zainteresowanie,do ktorych sa liczne komentarze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×