Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewtajemniczona

Biały śluz- czy to dni płodne?

Polecane posty

Gość M***
rok bralam diane (poczatkowo na cere) i rok teraz jeanine (nie mialam przerwy nigdy w braniu tabletek)... cera bardzo mi sie poprawila, nie mam boli podczas krwawienia... ON nigdy mnie nie namawial, by kochac sie bez dodatkowego zabezpieczenia... oboje jestesmy dorosli i... to powaznie dorosli, ale ja jakos boje sie podjac decyzje, by kochac sie bez gumki... ON czasem sie smieje, ze po co wowczas zawracam glowe lekarzowi, ze przeciez jestem zabezpieczona... wierz mi, anii, chcialabym sprobowac... na pewno to inne doznanie niz z gumka, ale... boje sie i nie umiem sie przelamac... moze dlatego, ze pozno zaczelam zycie zwiazane z sexem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
myślę, że to kwestia charakteru. ja też zaczełam dosc późno życie seksusalne w wieku 23 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M***
hmmm charakteru powiadasz?? a moze i podejscia?? zawsze myslalam ze zrobie TO po slubie... ja zaczelam duzo pozniej niz Ty, ale nie zaluje... wczesniej zostalam skrzywdzona, bo to facetowi zalezalo, by bylo dobrze, a nie mi... teraz jest inaczej... obojgu nam na tym zalezy i ucze sie wszystkiego od nowa i... jest dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
rozumie. myślę, że podejście wynika z charakteru. czekałam na właściwego chłopaka, jesteśmy bardzo szcześliwi razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
idę spać, trzymaj się, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M***
to sie ciesze, ze zrobilas TO z tym wlasciwym... tak sobie mysle, o tym, co wczesniej pisalas i zastanawiam sie, czy przy nastepnym spotkaniu nie odwaze sie na TEN krok, by pelniej przezyc milosc fizyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M***
ja tez, bo na rano do pracy... poczytam i tez ide...👋 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewtajemniczona
Jestem :) Zamilkłam wczoraj bo poszłam spać ;) Widzę że macie sporą wiedzę na ten temat i trochę mi rozjaśniłyście w głowie. A jak wyglądają bóle owulacyjne? Czy to jest lekkie pobolewanie w dole brzucha które mam teraz? Nigdy szczególnie nie zwracałam na to uwagi, bo nawet miesiączki mam bezbolesne, czasem tylko pobolewanie pierwszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewtajemniczona
Ja jak brałam tabletki(Cerazette bo karmiłam) to nie zabezpieczaliśmy się dodatkowo mężem i zawsze on kończył we mnie i jakoś nie miałm obaw że tabletka nie zadziała :) Wtedy wszystko było proste- kochaliśmy się kiedy chcieliśmy, bez ryzyka. Nie żeby kolejna ciąża była jakąś tragedią, ale nie jestem na to gotowa, jeszcze ciągle mam w pamięci swój koszmarny pierwszy poród :( Wtedy powiedziałam że nie chcę mieć już więcej dzieci, może za jakiś czas zapomnę, nie wiem. Wiem że chciałabym mieć jeszcze córcię, bo mam synka :) Tabletki musiałam odstawić, bo przy Cerazette nie ma miesiączki- bierze sięje cały czas, bez 7-dniowej przerwy, a chciałam wyleczyć nadżerkę(wypalankę robi się do 4 dni po miesiączce). Poza tym źle się czułam po tabletkach- zawroty głowy, spadek libido, opryszczka i wzrost wagi. Zdecydowałm że nie będę brać tabletek i postanowiliśmy wspólnie z mężem używać prezerwatyw, ale to takie niewygodne :( Czasem jak mąż jest bardzo podniecony i ma orgazm wcześniej ode mnie to wiadomo- gumka nie nadaje się do dalszego współżycia i zanim zdejmie jedną i założy drugą to mi się już wszystkiego odechce :o A metody objawowo- termicznej, albo stosunku przerywanego boję się stosować, bo są często zawodne. No i jestem w kropce :( bo nie wiem sama jak mamy się zabezpieczać aby było maksimum przyjemności i minimum ryzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia21
dziewczyny,dlaczego nie sprawdzicie sobie dni plodnych na kalkulatorze!!! one sa bardzo wiarygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliiiina
mam pytanie..troche z innej ebczki..ale prosze o odpowiedz;( czy po okresie odrazu to sa dni płodne czy nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
jest tu jeszcze ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodiess001
po okresie sa zawsze nieplodne;d:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna25
Ja mam taki problem, że mój śluz jest bardzo dziwny, nie wiem czy mam isc z tym do lekarza. Otoz jest bialo- kremowy i robi mi sie pełno grudek, takich malych kawałeczków...jaby małe kawałki papieru, ale to nie papier, jak serek, chociaz podmywam sie ok 3 razy dziennie. to dziwne, i spoznia mi sie okres 2 dni, czy to moze miec cos wspolnego?? Pomozcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela567
Mam biały śłuz spóźnia mi okres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka07
prosze pomóżcie mi kochałam się z facetem w czasie okresu i skończył w e mnie czy moge być w ciąży??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWON@@
PROSZE POMUSZCIE MAM PROBLEM MIAŁAM MIESIĄCZKE REGULARNA A PO MIESIĄCZCE ZACZEŁY BOLEC MNIE PIERSI BOJE SIE ZE JESTEM W CIĄŻY CZY TO MOŻLIWE PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWON@@
SZUKAM POMOCY KOCHAŁAM SIE Z FACETEM NIE DOSZEDŁ WE MNIE 14.10 DOSTAŁAM REGULARNA MIESIACZKE TRWAŁA 5 DNI PO MIESIACZCE ZACZEŁY BOLEC MNIE PIERSI ZROBIŁAM TEST WYSZEDŁ UJEMNY CZY JA MOGE BYC W CIĄZY PROSZE NIECH MI KTOŚ POMOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T****
czy jak okres miałam 3 wrzesnia a z chlopakiem kochalam sie 12,13,14 i konczyl we mnie po 2 razy dziennie a potem 16,18,20 po 1 razie.Czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy jak okres miałam 3 wrzesnia a z chlopakiem kochalam sie 12,13,14 i konczyl we mnie po 2 razy dziennie a potem 16,18,20 po 1 razie.Czy moge byc w ciazy?" No co Ty! Niepokalane poczęcie zdarzyło się raz i wystarczy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T****
chce by ktos mi odpowiedzial konkretnie a nie nabijal sie nie wiem co robic.moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila232323
moj cykl trwa 30 dni dzien pierwszego krwawienia to 14.08 kochałam sie z narzeczonym 25 i 26.08 czy moge zajsc w ciąże ????bardzo pragniemy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
Kochalaiscie sie przed slubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila232323
tak kochalismy sie przed slubem i bedziemy nadal ale nie o to pytalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
to idz do spowiedzi i wiecej nie grzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila232323
a kto ty jestes Matka Teresa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to byla ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×