Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkacje tużtuż.....

co zabrać na wakacje - czyli ABC pakowania

Polecane posty

Gość Amika2929
Bez listy nie da rady :-( o połowie bym zapomniała. Jadę z dzieckiem, więc obowiązkowo w apteczce musi się znaleźć żel na skaleczenia i otarcia, bo przecież bez tego to ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachimm
Doskonałe moskitiery znajdziecie tutaj http://www.tropiker.pl/moskitiery,803,0,1,produkty.html?cp=1&sbox=1 Nasączone środkami odstraszającymi owady dadzą niemal 100% ochronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuloko
Witamy, na podróż z dzieckiem polecamy worek (śpiwór) podróżnika, którego nie może zabraknąć na żadnym wyjeździe. Atrakcyjny dla dziecka w różnych kolorach oraz ze specjalnym miejscem na ulubionego misia. Dla dzieci 2-9 lat, przedłużeniem na głowę. Sprawdzony i polecany nie tylko przez nas ale również naszych znajomych i dotychczasowych klientów. Ciepły, praktyczny, może służyć nie tylko w nocy ale również jako poduszka czy przykrycie w aucie, lub można go wykorzystać zamiast kocyka na piknik, składa się do małych rozmiarów zamieniając się w torbę :) Świetnie nadaje się również do przedszkola na leżakowanie . http://tuloko.pl/pl/spiwor-podroznika/ Zachęcamy do obejrzenia innych naszych produktów na podróż z dzieckiem. Pozdrawiamy TULOKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikanda
Apteczka, często pomijana przy pakowaniu, a jej brak może popsuć wakacje. Co zabieracie ze sobą na wakacje? Jakie leki? U mnie standard to przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, plastry, coś na biegunkę, zapalenie pęcherza, infekcje intymne i ukąszenia owadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia92
Ja na pewno zabieram kartusz gazowy. Co roku robimy z mężem kilkudniowe piesze wycieczki górskie i zawsze się przydaje. W tym roku kupiłam kartusz ze sklepu Tierone. Siostra korzystała i bardzo sobie chwaliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie kluczem w pakowaniu się na wakacje są przede wszystkim ubrania które się nie gniotą (nie rozumiem idei zabierania żelazka), dobre filtry przeciwsłoneczne no i coś do zdjęć, aparatu już raczej nie biorę bo mam dobry w telefonie ale selfie stick się bardzo przydaje, kupiłam teraz fajny na frago i dużo lepiej wszystko można uchwycić a nie tylko własne głowy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dziecko używa smoczka czy butelki- koniecznie pamiętać o swoich. Być może na miejscu nie będzie takich samych i wielki płacz dziecka, bo nie będzie mu coś pasowało.Do tego pieluchy- czy kupujecie takie, dostepne w wieku sklepach, czy jakiś wybranych, miej popularnych. Warto o tym pomyśleć, szczególnie w przypadku dzieci, które używają tylko konkretnych 1-2 rodzajów pieluch np. ze względu na odparzenia, alergie skórne itp. Apteczka- plastry, termometr, coś przeciwko ukąszeniom komarów, octanisept, syrop przeciwgorączkowy, czopki gliecrynowe, krem na odparzenia, krem na słońce, standardowo używane leki, maści, kosmetyki przez dziecko (dotyczy szczególnie dzieci z problemami skórnymi). Parasolka, folia do wózka, obcinaczki do paznokci/nożyczki. Przy młodszych dzieciach- kilka sprawdzonych obiadków, sprawdzona łyzeczka, może talerzyk dziecka, maskotka. Jeśli do dyspozycji będzie tylko prysznic (bez brodzika) polecam zakup najmniejszego z możliwych dmuchanego basenika (są takie za 10zł, ok 60cm średnicy chyba mają), maluteńkie (dostępne widziałam niebieskie i różowe z białym dnem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaa23
Z pewnością nie można zapomnieć kuchenki lub kartusza gazowego! Jeśli oczywiście wybieramy się na kilkudniową wyprawę ;) Bardzo dobrze produkty tego typu mają w Tierone.pl. Kupuje u nich regularnie i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele. Gdzie wy to wszystko mieścicie w tych samochodach. TIRami jeździcie ? Przecież to wszystko co wymieniono to nie da sie tego zabrać. Już sam wózek zajmuje w chuj miejsca i bagaże dla dorosłych a wy jeszcze jakieś rumianki, bzdety, chuje muje dzikie węże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno trzeba pamiętać o pełnej apteczce, by w razie potrzeby nie biegać nerwowo po aptekach. Powinien się w niej znajdować zestaw do pierwszej pomocy wata, woda utleniona, tabletki przeciwbólowe, maści, krem na opryszczkę endvir i plastry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się dobrze wyposażona apteczka to podstawa nie tylko podczas wyjazdów ale także na co dzień. U mnie elementem obowiązkowym jest płyndo płukania gardła Glimbax http://glimbax.pl/. U mnie sprawdza się bardzo dobrze, działa szybko a do tego jest to środek przeciwzapalny i przeciwbólowy. Poleciła mi go sąsiadka, która stosowała go podczas infekcji a teraz zauważyła, że nawracają dużo rzadziej niż dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wyobrażam sobie wakacyjnego wyjazdu bez wózka. To duże ułatwienie szczególnie podczas długiego zwiedzania, a my bardzo to lubimy. Nawet gdy nasza córeczka zaśnie to my z mężem spokojnie możemy kontynuować wyprawę. Do tego naszym vicco od adamexu możemy wjechac niemal wszędzie, bo ma żelowe koła i świetne amortyzatory. Nawet po piasku daje sobie super radę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cala kafateria jest zaspamowana tymi wózkami z adamexu!!! Noo strasznie desparacko podchodzicie z tymi wpisami :( dziwie się żenie macie za grosz wstydu i latacie z tym jak kot ze sraczką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy pisze o tym, co według niego jest najbardziej istotne. Nie ma co się unosić. Mi jeśli coś się nie przyda, zwyczajnie ignoruje taki wpis, nikt nie karze tobie od razu kupować, spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wakacje obowiązkowo musi być pełna i kompletna apteczka. W mojej m.in. znajduje się endvir, syrop, plastry, tabletki, maści i bandaże. Woda utleniona i plasterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie takim ‘ust have’ jest www.granulox.pl ten środek. Mam trzech synów w niewielkim odstępie wiekowym + dzieciaki znajomych którzy z nami zwykle wyjeżdżają, wiadomo - zabawy różnie się kończą, warto mieć coś awaryjnego na naprawdę trudne rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadelka39
Kilka rzeczy, które są moim zdaniem niezbędne jeśli wybieracie się z dzieckiem na wakacje. Albo też jeśli wysyłacie malucha na wycieczkę szkolną czy kolonie: ubezpieczenie zdrowotne chusteczki nawilżane plastry podstawowe środki apteczne takie jak substancje na ukąszenia wygodne buty Kilka porad na temat tego jakie ubrania spakować znajduje się tutaj: http://edzieci.pl/rodzina/512-3-porady-jak-spakowac-dziecko-na-wakacje Najwazniejsze to spakować róznorodne ubrania ponieważ pogoda może byc rózna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awidili
gość zamiast wody utlenionej to lepiej na odkażenia zabrać Linoseptic. Woda utleniona podrażnia skórę, tylko się pieni ale nie odkaża (było kiedyś o tym w programie Bosackiej i ona mówiła, że lepiej w sprayu takie na odkażenia jak Linoseptic). Nie jest to drogie, jest tego dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mądrze zabrać rzeczy na wakacje, na pewno potrzebne ale też nie za dużo. Na pewno muszę mieć endvir, bo opryszczka zawsze pojawia się w najmniej odpowiednim momencie. Woda utleniona, gaza, bandaże, kremy, plastry i olejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinara
Co do pakowania dzieci - na pewno ulubione niewielkie zabawki, jakieś słoiczki z jedzeniem, wilgotne chusteczki, jakiś żel antybakteryjny, generalnie przede wszystkim pamiętaj o bezpieczeństwie i dbaniu o zdrowie, więc książeczka zdrowia i dobrze zaopatrzona apteczka - przejrzyj sobie artykuł i infografikę z https://www.gdziepolek.pl/tematy/wakacyjna-apteczka-jakie-leki-zabrac-na-urlop - są pomocne, mi bardzo ułatwiły pakowanie i zeszłomiesięczny pobyt w Czarnogórze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jak ja nienawidze sie pakować na wczasy. To często zajmuje kilka dni i bagażnik wypełniony do cna tak że szpilki nie idzie wbić, a i tak na zdjęciach jestem codziennie w tych samych spodniach i paru bluzach na krzyż, a żona kolegi męża to każdego dnia miała opracowaną inną kreacje, eleganckie bluzki, sukienki, gdzie ona to mieściła to nie mam pojęcia, ale fakt ona jeszcze dziecka nie miała a ja miałam dziecko + kuzyn wzięty do towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamiarze już wywąchali temat i zniszczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apteczkę trzeba zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze właśnie zaczynam pakowanie od apteczki. Pakuję tam głównie bandaże, wodę utlenioną, lekarstwa no i dicopeg junior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciężko się zabrać na wakacje z dzieckiem bez wózka ;) U nas to nie był kłopot, bo mamy wózek z Adamexu, a one naprawdę są bardzo samochód-able :) Tzn. łatwo je zdemontować, złożyć stelaż i zapakować do auta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny pamiętajcie o perfumach 🙂 przecież każda z nas lubi pięknie pachnieć. Moze być jednak problem z przewiezieniem ich w samolocie ze względu na to że to płyn (choć można wpakować do bagażu rejestrowanego) w bagażu podręcznym. Dlatego ja stawiam na perfumetki z perfumik.pl bo one mają około 30ml 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdala
Dnia 28.09.2017 o 15:04, Gość gość napisał:

Ja zawsze właśnie zaczynam pakowanie od apteczki. Pakuję tam głównie bandaże, wodę utlenioną, lekarstwa no i dicopeg junior.

O tak, u mnie to też jest taki must have 🙂 z reguły jeździmy na kwatery prywatne, nie do hotelu, więc zawsze muszę mieć ze sobą ręczniki i suszarkę. Na szczęście jakiś czas temu udało mi sie kupić w świetnej cenie mała poręczna suszarkę marki Teesa, zawsze uda mi się ją wcisnąć do walizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×