Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foremeczka

wypływajaca sperma wytrysk w środku

Polecane posty

Gość jehhhhhhhhhhhh
jasne, że próbowałam się tam płukać :).... nawet bidet sobie zażyczyłam od męża.... tylko tyle, że ja "tam" zawsze strasznie wąziutka jestem .... i ciężko mi się to robi zwyczajnie, a po milutkich igraszkach pchać sobie "tam" strzykawę do irygacji też mi się nie uśmiecha.... dlatego zawsze trochę mi tam tej spermy po prysznicu zostaje i później wypływa jak położę się spać.... dlatego lubię te gumaszki, bo rozwiązuję ten problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołłł jeee
Nie ma to jak zmyć z siebie zapach partnera, jego pocałunki, dotyk rąk. A gdzie przytulanki po seksie, gdzie romantyzm? A nie zdarzyło wam się nigdy kochać na wakacjach- pod namiotem- bez prysznica- szaleńczo. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irygacja szkodliwa?? regularne badania przez 10 lat nigdy nie wykazały u mnie żadnej infekcji czy podrażnienia nawet - zawsze wymaz 1 stopnia czyli najlepszy. zatem to bzdura jak dla mnie . wystarczą dobre i delikatne środki do higieny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jehhhhhhhhhhhh
ja się staram myć po każdym numerzedla własnego lepszego samopoczucia rano ;) ale fakt zdaża się, czasem zwyczajnie zasnąć zaraz "po ".... jak się prowadzi dom - firmę i wychowyje dziecko- to normalne, że czasem się jest zmęczonym.... i jak to był numer gumką to rano nie ma tragedi.... a jak byłby bez.... to sobie tego nie wyobrażam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrrraca, pierwszyraz widze, ze na kogos naskakujesz, w dodatku w tak moralizatorski sposob :o ja chyba jakas nienormlana jestem, bo po seksie (z gumka, zeby nie bylo) zasypiam, a rano czesto sie nie kapie, bo nie chce z siebie zmywac zapachu ukochanego. Myje zeby twarz i okolice intymne, ale nie biore prysznica calego ciala, bo uwielbiam czuc zapach i dotyk jego skory na mojej skorze. Oczywiscie, o ile danego dnia nie ide na zajecia albo do pracy, wtedy prysznic obowiazkowo. Ogolnie nie rozumiem ludzi, ktorzy kilka razy w ciagu dnia sie kapia. Moim zdaniem to jest jakies nerwicowe. Poza tym ciagle kapanie niszczy bariere ochronna skory, zmywa nasz naturalny zapach (feromony). Zbyt czeste (podkreslam ZBYT) mycie miejsc intymnych wyjalawia je z naturalnej flory bakteryjnej i czyni podatnymi na wirusy i m.in grzybice. Lubie czuc sie czysto, codziennie myje sie lub biore prysznic, myje wlosy, dbam o makijaz, depiluje sie, dbam o manicure. Ale uwazam, ze gdybym codziennie nerwicowo kapala sie i szorowala kazdy kawalek ciala, to bylby znak, ze zle ze mna. btw: Pamietacie Jana III Sobieskiego, ktory pisal do Marysienki listy z wyprawy, by nie myla sie przed jego powrotem? cos jest na rzeczy. Naturalny zZapach ludzkiego ciala (nie tygodniowy smrod!!)jest czyms zdrowym i normalnym. Ludzie, ktorzy sie ciagle myja nie pachna... Polecam ksiazke \"Pachnidlo\" Suskinda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołłł jeee
Bo z waszych wypowiedzi wynika- że koniec stosunku- a wy pędem pod prysznic się szorować! Tak zrozumiałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeh zaczynam Cię rozumieć:) dziecka nie mam ale zalatana i wykończona i tak pod ten prysznic pojde - to już obsesja chyba.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrraca25, nie tylko irygacje, ale rowniez zbyt czeste mycie okolic intymnych prowadzi do infrkvji, mowil mi to kazdy ginekolog do jakiego zdarzylo mi sie trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołłł jeee
mia wallace- pierwsza zdrowa wypowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - przeprosiłam, że naskoczyłam:) niekontrolowane to bylo i rzeczywiście chyba 1 raz!! ale przyznałam, że to u mnie jest jakieś obsesyjne:) może dlatego taka nerwowa reakcja:O nie biegnę od razu!! ale po chwili odpoczynku i odprężenia owszem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taaak
goraca myjesz sie w srodku? zadne zapalenie cie nie dopadaja? :D przeciez sperma to nie gowno :o no ale jak sie ma wielu partnerow... to sie trzeba potem w srodku pumeksem szorowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołłł jeee
ale gorąca twierdzi, że ma 1 grupę! tylko, że 1 grupa-nie zawsze jest jednoznaczna z czystością pochwy!- bo dotyczy szyjki macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra - uciekam!! i przepraszam za zamieszanie:) nie wiedzieć czemu, ale właśnie wizja tygodniowego smrodku stanęla mi przed oczami:D:D:D:D:D mój bład!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taaak
nie no, ale rozwalilo mnie to ze wklada sobie palce do srodka i sobie tam myje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosik
a ja lubię zasnąć z jego penisem w środku. leżymy tak połączeni i szczęśliwi... czyli jestem śmierdzącym brudasem pomimo dbania o higienę na codzień. mówisz,ze dziecko i zmęczenie nie może byćdla ciebie przeszkodą w prysznicu? no to ci choroby nie życzę, bo zwariujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam 1 stopien i żadnych infekcji oprócz tego - poważnie mówię. tak tak - myślisz że każdego bez gumki puszczam? oszalałeś? ciąża to 1 zdrowie to 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jehhhhhhhhhhhh
ja przynajmniej.... nie biegnę pędem do łazienki.... jak pisałam lubię się kąpać wieczorem, przed seksem i przed spaniem.... bo raz, że seks przyjemniejszy a 2 to skóra się właśnie w nocy regeneruje, więc warto o nią zadbać.... no a po numerku jasne, że się przytulamy rozmawiamy, czasem powtarzamy ;).... ale jam mam taki nawyk, że tak czy tak muszę się wysiusiać przed snem( pozostałość po zapaleniu pęcherza ) i wtedy zazwyczaj właśnie się podmywam.... oczywiście, zadżyło mi się zasnąć bez podmywania i zdażyło nam się uprawiać seks na plaży, w lesie czy w samochodzie.... i z oczywistych względów mycie się wtedy nie było możliwe.... ale my tu piszemy o przeciętnym standardzie a nie o ciekawych przypadkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taaak
goraca, sa takie szczotki do czyszczenia butelek-polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taaak
i tak dla wyjasnienia-kobieta jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taaak
moze masz nerwice natrectw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosik
mówię o poważnej chorobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jehhhhhhhhhhhh
gorąca.... a ja ostatnio miałam ospę.... mój syn z przedszkola przywlukł... I ZAKAZ KĄPIELI PRZEZ MIM. TYDZIEŃ!!!! i co byś wtedy zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no plener to rzeczywiści ciekawy przypadek - ale na takie nosze ze sobą chusteczki do higieny intymnej:D:D:D:D nic mnie nie zaskoczy;) ok uciekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taaak
no wlasnie, jakbys lezala np. w szpitalu przykuta do lozka to bys chyba wykorkowala z nerwow :D moze ty masz cos takiego przez to ze masz wielu partnerow? czujesz sie psychicznie brudna i myslisz ze zmyjesz to woda :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. zawsze tak miałam - nawet jak jeszcze dziewicą byłam i nawet jak byłam kilka lat tylko z 1 facetem - zatem nie widzę związku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jehhhhhhhhhhhh
no.... też myślałam że nie przeżyje... ale kąpiel pogarsza przy takiej chorobie sprawę bo roznosi wirusa po całej skórze.... więc wytrzymałam..... brrrrr.... jak sobie przypomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taaak
no ale powiedz mi, po co sie szorujesz w srodku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×