Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CELINKA.

PASTA WYBIELAJĄCA

Polecane posty

Gość CELINKA.

KTÓRĄ I DLACZEGO POLECACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Jak dla mnie pasty wybialajace to pic na wode. Używałam juz wielu i zadna nie wybiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to prawda. Sama używam od dawna pasty Blend-a-med Whitening i efekty żadne. Przynajmniej ja nie zauważyłam. Najskuteczniejsze jest tylko i wyłącznie wybielanie u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Wybielanie strasznie niszczy zęby:(też chciałam to zrobić,ale po tym czego się dowiedziałam to sobie darowałam...nie ma skutecznych i bezpiecznych past.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............. ........ .......
ja myślę, że to jest tak, że pasty wybielające tylko pomagają usuwać osad taki od papierosów czy kawy, a nie rozjaśniają zębów...jeśli ktos nie ma takiego osadu to nie widać żadnej różnicy...wybielanie jest szkodliwe dla zębów i myslę że trzeba robić pod opieka dentysty i zadabac nie tylko o biel, ale też o mocne szkliwo...no i w końcu można radzić sobie z kolorem zębów dobierając odpowiednio kolor szminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100486
ja używam od tygodnia vademecum ten co niby po 10 dniach widać efekt, jak narazie nicc!! zostaly mi jeszcze 3 dni..zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka8
Słyszłam w TVN Style ze raz w tygodniu można czyścić zęby sodą oczyszczona spożywczą (staram się tak robić od niedawna i chyba działa), co do szminki która sprawi ze zęby bedą wydawały się bielsze to u mnie działa blado różowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Twoje zeby nie są białe nigdy nie używaj szminki w odcieniu pomarańczowym - będa wydawać się jeszcze bardziej żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maajka
brązowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×