Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba_grubaska

Czy sa faceci ktorzy lubia zadbane grubaski?

Polecane posty

Gość Lolito pocielabym sie
gdybym wazyla 43 kg😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
lubią? bo jestem i bede gruba, dbam oto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh
za chwile sie okaze, ze faceci generalnie lubia "duze" kobietki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
a moze tak pare wypowiedzi na temat grubych facetów????dlaczego to kobieta musi walczyc z swoimi kilogramami,a męzczyzna uchodzi to na sucho??przeciez te ich wielgachne brzuszyska sa obrzydliwe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie to faceci
lubia tylko siebie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie to faceci
Nie jest tak tragicznie z tymi brzuchami:D maja przynajmniej na czym postawic kufel i nie rozlewaja piwa na obrus:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
niestety, i taki typy sie zdarzają.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma
powiem wam,ze widok otylej MLODEJ dziewczyny z ladna buzka bardzo mnie denerwuje i smuci.......z czystej przyczyny.......skoro Bozia dala jej taka urode to niech dba o to, szanuje siebie,zdrowie i swoje cialo.....rozumiem,ze ona lubi jesc lub ma problemy ze zdrowiemitp........ale tak dewastowc swoje cialo i zdrowie to wbrew jakielkolwiek logice.........wiem cos o tym bo sama schudlam 30kg i teraz jest swietnie(165cm/59g)..jestem zdrowa..kregoslup mnie nie boli..moja garderobapowiekszyla sie o sexy obcisle ciuszki....jestem szczupla, ale nie wychudzona,podobam sie sobie i mam wiecej pewnosci siebie....wkrotce planuje ciaze jednym slowem-ok jest byc zadbana apetyczna kuleczka,ale super jest byc ZDROWA,miec sprezyste cialo i byc z niego dumnym(same plusy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
a ja mam koleżanke, dość przy kosci ale jest naprawdę śliczna, zadbana i szalenie miła a przy tym energiczna można z nią konie kraść i z facetami robi co jej sie podoba!jestem kobietą i mimo tego bez żalu potrafię dostrzec piekno zewnętrzne innych osób, szczególnie kobiet i jestm jak najbardziej hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorzkaKawa
Ja jestem puszysta i mój facet baaardzo mnie lubi i w łóżku tez :D A mam 18 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi..to ciesz sie ze schudlas te 30 kg.. ja mam np.taki ogranimz z ezadnej diety nie toleruje..wiec nie gadaj ze nikt sie nie stara i specjlanie sie tuczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecie
to niby z pozoru jest takie proste schudnac, jednak najgorzej jest potem dziewczynie, ktora przez cale życie była pulchna, utrzymać nową wage, bo ona jest przyzwyczajona do jedzenia a nie do niejedzenia... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze pocieszyliscie mnie :))) Ja mam 167 cm- 60 kg 90-66-90 i od rana martwie sie, ze jestem gruba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY KASIASEK
TY CHYBA POMYLIŁAS TOPIK ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiasek laseczko- pudlo
Przy wzroscie i wadze, ktora podalas nie masz szans na 66 w talii:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wracając
do zdania płci brzydkiej na temat pulchnych kobietek - to co myslicie na ten temat? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze tak czy siak
pozostaje to kwestia gustu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie gusta przeważają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Lolito pocielabym sie weź pod uwage to ze jestem bardzo niska więc przy moim wzroście taka waga wygląda normalnie....choć całokształt nie wygląda normalnie.....za mała jestem...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoooosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warte odświeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie jest moje zdanie
Mam puszystką koleżankę. Dziewczyna dba o siebie, kupuje drogie obre kosmetyki, ubiera się modnie i ze smakiem. Nie eksponuje boczków, ani dużego brzucha. Ponadto jest inteligentna i szalenie sympatyczna, a powodzenia u płci przeciwnej jak nie miała tak nie ma. Nawet jeśli jakiś facet się nią zainteresuje, to na imprezie do tańca i tak prosi tą zgrabną. Jak staną obok siebie dwie dziewczyny, załóżmy, że obie maja sliczne buzie i włosy, ale jedna z nich jest gruba a druga szczupła z długimi nogami, ta druga zawsze będzie miała więcej zwolenników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> takie jest moje zdanie myślę że masz rację i Twoje poglądy nie dotyczą tylko kobiet ale również i mężczyzn. szczupli kolesie są jednak bardziej pożądani niż tzw. \'misie\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to
bym tam mogła miec "misia" (ale nie niedziwedzia ;-) ), byle ten mis byl na tyle fajny, ze zawrócilby mi w głowie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to
i w sumie nasmieszniejsze jest to, ze wszyscy faceci, z którymi sie dotychczas spotykałam, byli szczupli, choc ja do zbyt szczulych nie naleze ;) widac to chyba jednak nie zawsze tak funckjonuje, ze chudy ciagnie do chudego, a gruby do grubego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy wzroście 1,58 waga 43 to nie jest normalna waga, a niedowaga:) Jednak wygląda to normalnie, masz rację Lolito, bo co nienormalnego jest w kościach skórą powleczonych.? Każdy niech wygląda jak wygląda, byle by był zdrowy i się z tego cieszył. A taka mała to Ty znowu nie jesteś, znam mniejsze:) Moja mama ma Twój wzrost i mimo mojego (1,76) nie uważam jej jeszcze za karakana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzony24
a co mam zrobic jak sie do mnie podwala taka gruba dziewczyna i chce byc moja laska? Jak mam jej powiedziec zeby spadala bo nie lubie grubasow?? Doardzcie cos jak ja widze to mnie mdlosci biora ze takie cos startuje do facetow i jest smiale...:o ona ma 22 lata.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×