Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 gruba_grubaska

Czy sa faceci ktorzy lubia zadbane grubaski?

Polecane posty

Go艣膰 Lolito pocielabym sie
gdybym wazyla 43 kg馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 e-izabeth
lubi膮? bo jestem i bede gruba, dbam oto:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 heheheh
za chwile sie okaze, ze faceci generalnie lubia "duze" kobietki :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 3MO
a moze tak pare wypowiedzi na temat grubych facet贸w????dlaczego to kobieta musi walczyc z swoimi kilogramami,a m臋zczyzna uchodzi to na sucho??przeciez te ich wielgachne brzuszyska sa obrzydliwe!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 generalnie to faceci
lubia tylko siebie:P:P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 generalnie to faceci
Nie jest tak tragicznie z tymi brzuchami:D maja przynajmniej na czym postawic kufel i nie rozlewaja piwa na obrus:P:P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hmmmmmmmmmmm
niestety, i taki typy sie zdarzaj膮.. :-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kurkuma
powiem wam,ze widok otylej MLODEJ dziewczyny z ladna buzka bardzo mnie denerwuje i smuci.......z czystej przyczyny.......skoro Bozia dala jej taka urode to niech dba o to, szanuje siebie,zdrowie i swoje cialo.....rozumiem,ze ona lubi jesc lub ma problemy ze zdrowiemitp........ale tak dewastowc swoje cialo i zdrowie to wbrew jakielkolwiek logice.........wiem cos o tym bo sama schudlam 30kg i teraz jest swietnie(165cm/59g)..jestem zdrowa..kregoslup mnie nie boli..moja garderobapowiekszyla sie o sexy obcisle ciuszki....jestem szczupla, ale nie wychudzona,podobam sie sobie i mam wiecej pewnosci siebie....wkrotce planuje ciaze jednym slowem-ok jest byc zadbana apetyczna kuleczka,ale super jest byc ZDROWA,miec sprezyste cialo i byc z niego dumnym(same plusy)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ona_she
a ja mam kole偶anke, do艣膰 przy kosci ale jest naprawd臋 艣liczna, zadbana i szalenie mi艂a a przy tym energiczna mo偶na z ni膮 konie kra艣膰 i z facetami robi co jej sie podoba!jestem kobiet膮 i mimo tego bez 偶alu potrafi臋 dostrzec piekno zewn臋trzne innych os贸b, szczeg贸lnie kobiet i jestm jak najbardziej hetero

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GorzkaKawa
Ja jestem puszysta i m贸j facet baaardzo mnie lubi i w 艂贸偶ku tez :D A mam 18 lat :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
phi..to ciesz sie ze schudlas te 30 kg.. ja mam np.taki ogranimz z ezadnej diety nie toleruje..wiec nie gadaj ze nikt sie nie stara i specjlanie sie tuczy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no wiecie
to niby z pozoru jest takie proste schudnac, jednak najgorzej jest potem dziewczynie, ktora przez cale 偶ycie by艂a pulchna, utrzyma膰 now膮 wage, bo ona jest przyzwyczajona do jedzenia a nie do niejedzenia... :-/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
qrcze pocieszyliscie mnie :))) Ja mam 167 cm- 60 kg 90-66-90 i od rana martwie sie, ze jestem gruba :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 TY KASIASEK
TY CHYBA POMYLI艁AS TOPIK ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasiasek laseczko- pudlo
Przy wzroscie i wadze, ktora podalas nie masz szans na 66 w talii:P:P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a wracaj膮c
do zdania p艂ci brzydkiej na temat pulchnych kobietek - to co myslicie na ten temat? ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mysle ze tak czy siak
pozostaje to kwestia gustu:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a jakie gusta przewa偶aj膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
>>> Lolito pocielabym sie we藕 pod uwage to ze jestem bardzo niska wi臋c przy moim wzro艣cie taka waga wygl膮da normalnie....cho膰 ca艂okszta艂t nie wygl膮da normalnie.....za ma艂a jestem...馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 podnoooosze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 warte od艣wie偶enia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 takie jest moje zdanie
Mam puszystk膮 kole偶ank臋. Dziewczyna dba o siebie, kupuje drogie obre kosmetyki, ubiera si臋 modnie i ze smakiem. Nie eksponuje boczk贸w, ani du偶ego brzucha. Ponadto jest inteligentna i szalenie sympatyczna, a powodzenia u p艂ci przeciwnej jak nie mia艂a tak nie ma. Nawet je艣li jaki艣 facet si臋 ni膮 zainteresuje, to na imprezie do ta艅ca i tak prosi t膮 zgrabn膮. Jak stan膮 obok siebie dwie dziewczyny, za艂贸偶my, 偶e obie maja sliczne buzie i w艂osy, ale jedna z nich jest gruba a druga szczup艂a z d艂ugimi nogami, ta druga zawsze b臋dzie mia艂a wi臋cej zwolennik贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
>>> takie jest moje zdanie my艣l臋 偶e masz racj臋 i Twoje pogl膮dy nie dotycz膮 tylko kobiet ale r贸wnie偶 i m臋偶czyzn. szczupli kolesie s膮 jednak bardziej po偶膮dani ni偶 tzw. \'misie\'.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja to
bym tam mog艂a miec "misia" (ale nie niedziwedzia ;-) ), byle ten mis byl na tyle fajny, ze zawr贸cilby mi w g艂owie :p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja to
i w sumie nasmieszniejsze jest to, ze wszyscy faceci, z kt贸rymi sie dotychczas spotyka艂am, byli szczupli, choc ja do zbyt szczulych nie naleze ;) widac to chyba jednak nie zawsze tak funckjonuje, ze chudy ciagnie do chudego, a gruby do grubego :p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przy wzro艣cie 1,58 waga 43 to nie jest normalna waga, a niedowaga:) Jednak wygl膮da to normalnie, masz racj臋 Lolito, bo co nienormalnego jest w ko艣ciach sk贸r膮 powleczonych.? Ka偶dy niech wygl膮da jak wygl膮da, byle by by艂 zdrowy i si臋 z tego cieszy艂. A taka ma艂a to Ty znowu nie jeste艣, znam mniejsze:) Moja mama ma Tw贸j wzrost i mimo mojego (1,76) nie uwa偶am jej jeszcze za karakana :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zawstydzony24
a co mam zrobic jak sie do mnie podwala taka gruba dziewczyna i chce byc moja laska? Jak mam jej powiedziec zeby spadala bo nie lubie grubasow?? Doardzcie cos jak ja widze to mnie mdlosci biora ze takie cos startuje do facetow i jest smiale...:o ona ma 22 lata.......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×