Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAINKA

czy dziewczyna może urobić chłopaka?

Polecane posty

wytłumacze Ci to tak, Agnes29, bo to jest bardzo zagmatwane.... ja jestem koleżanką głównie marcina [edyte bardzo słabo znam, przez to ze jest laska marcina]. marcin z kolei jest chłopakiem edyty ale nie jest kolega X [tak bedę określać mojego pupila :D]. edyta nie przepada za marcinem, ze wzajemnością. podejrzewam ze do rozmowy marcina i X doszło kiedys przypadkiem. myslę ze X musiał o mnie zapytac bo nie saze zeby marcin tak od siebie wylewał informacje na mój temat, do kolesia za którym nie przepada jego dziewczyna. marcin ma o mnie dobre zdanie, więc nie obawiam sie że powiedział cos złego. zreszta wyczułabym to przy drugim spotkaniu z X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes29
Ok. Wszystko rozumiem. Fajnie, że masz kumpla, który dobrze się o tobie wypowiada. To się może jeszcze przydać. A skoro X pytał o ciebie to tym lepiej. Powinnaś być bardziej pewna swojej pozycji u niego. Wykorzystaj to a może spotka cie happy end. Nie zwlekaj z działaniem, podaj mu swój nr. tel lub inny namiar i daj mu odczuć, że ci się podoba. Jeśli on czuje to samo to na pewno zaiskrzy! Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Agnes29 dzieki wielkie 🌻 troche mnie podbudowałaś :) teraz tylko musze go spotkać. dwa razy juz spotkalismy sie przypadkiem więc jeszcze tylko raz.....:D wtedy juz ja mu dam do zrozumienia ze mnie tez rusza bo on troche dawał....spijrzeniem, a ja przez chwile je zatrzymywałam, ale długo nie udawało mi się wytrzymac i za moment odwracałam wzrok......;) no taki wstydniś ze mnie trochę.....:( :( :( ......chociaz nie.....widziałm go juz 3 razy [tylko wtedy mnie nie zagadał]....więc....nastepny to będzie 4-ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Agnes29 tak: teraz mi sie przypomniało...za pierwszym razem mnie nie zagadał....tylkos ie zerkał...a potem przysiadł sie do mnie pod jakimś tam pretekstem......zupełnie wymyslonym ale cos musiał powiedzieć.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes29
No sama widzisz! Jest dobrze. Byle tak dalej.A może X woli nieśmiałe skoro tamta natrętna go nie rusza. W każdym razie musisz być przede wszystkim sobą. Jeśli taka mu się spodobasz to nigdy nie będziesz musiała udawać czegokolwiek przed nim. Spróbuj delikatnie poflirtować-facet na pewno to wyczuje. Będzie dobrze zobaczysz I nie daj się odstraszyć tej napalonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
jeśli mozna sie wtrącic w tę kameralną dyskusję...to... spokojnie, poczekaj, jak go spotkasz, to po prostu się uśmiechnij ciepło i pozwól mu zrobic resztę :), takich nachalnych ma w swoim otoczeniu dużo, bądź oryginalna :) pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kold Hard Bicz
Facet to jest takie glupie ciele jak mu zamachasz trawka /czyli kusa spodniczka wsparta macierzynskim intelektem/ to pojdzie za Toba jak w dym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urobic mozna kazdego, tylk trzeba znalezc czuly punkt ''urabianego'', ale czasami to przeros tresci nad forma i nie oplaca sie, bo samemu sie przy tym urobisz tak, ze lepiej sobie odpuscic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wszystkie wypowiedzi i czekam na nastepne opinie....;) widze że zdania są podzielone.... być moze to zalezy od charakteru chłopaka czy dziewczyny..? ja wczoraj przed snem próbowałam odwrócić kota ogonem i zastanowic się czy jakiemuś chłopakowi udałoby sie \'nagiąć\' mnie gdyby mi sie nie podobał....?? stwierdziłam ze to w duzej mierze zalezałoby od tego czy bardzo mi sie nie podoba, jednak raczej mam taki kurewny charkter ze jesli nie wpadnie mi ktoś w oko sam to moze liczyć co najwyżej na przyjaźń :) myslę ze z X też tak jest, bo w dyskusji broni swojego zdania bardzo. mam nadzieje że w życiu też....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAROLINa *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAROLINa *
a czy wogole mozna ???? jesli tak to moze jakies wskazoweczki dziewczyny byscie podały ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie można urobić ale można -jeżeli jest się odpowiednią- przekonać że się jest odpowiednią.No ale jest wielu co można ich urobić -najłatwiej mających słońce i jeszcze księżyc w znaku ryb zwykle;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralgolinka
kazda kobieta potrafi dopiac swego! "...i jesli sie tylko czegos goraco pragnie to caly wszechswiat sprzyja Twojemu pragnieniu..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> koralgolinka czyli ona go urobi.....😭 a co ze mną...?? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralgolinka
musisz sie sprezyc w swoim dzialaniu! bo kto pierwszy ten lepszy! tylko nie dawaj mu tak dosadnie do zrozumienia ze cos do niego masz!badz dla niego narazie dobra kolezanka! jesli zda sobie sprawe z tego ze moze Cie miec nie bedziesz juz dla niego pociagajaca i tylko go sploszysz!ten czar prysnie!ja popelnilam taki blad! mam nauczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no staram sie postępowac taką techniką: na razie mu nic nie okazuje, bo nawet nie mam z nim kontaktu.....:O on z raz zrobił do mnie maslane oczy ale na tym to zatrzymałam.....:O wiem jednak ze jest taka jedna pani która chcę go urobić i ona ma z nim kontakt.......wwwwrrrrrr.....😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralgolinka
wiec moze i zacznie sie z nia spotykac ale teraz mozna przyjac dwie wersje zdarzen! pierwsza-nagle zapala do niej uczuciem lub druga wersja - bedzie sie z nia spotykal tylko dla milego ,namietnego spedzenia wieczorow!wiesz co mam na mysli! a zreszta skad wiesz czy jej tylko o to nie chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc to bardzo nieiwele wiem na temat sytauacji między nimi.....:O myślę jednak że on nie poleciałby tylko ze wzgledu na sex - jest przystojny ale to nie typowy uwodziciel. za to mnie chyba wziął za dziewczynę która lubi się zabawić. nie zapomnę jego miny gdy zapodałam że słucham trance\'u i uwielbiam klubowe życie......:O był lekko zaskoczony, bo wczesniej chyba uznał mnie za inteligentną. próbowałam mu wytłumaczyć że nie może mnie wrzucac do jednego worka z wszyskimi klubowiczami i ze w ogóle nie powinein uogólniać. uratowało mnie tylko odbicie mu tej samej piłki gdy stwierdził ze on lubi rock. zaczełam z nim rozmawiać jak z aseksualnym gburem.......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
lubi rocka ? to fajny facet jest :) wydaje mi sie, ze niestety, to ważne jakiej muzyki sie słucha w dezisiejszych czasach... jeśli tej samej, to się punktuje :D jesli nie tej samej, to mozna dac sie przekonać i do innego jej rodzaju lub do innych rodzajów, w końcu nie mozna zamykac sie na rózne opcje... to, co mozesz zrobić i nie tracic hmmm ...dumy, to pojawiac sie czasem w tych samych miejscach i nie zrażać, nie ściągac na siebie uwagi na siłę...a jak mu sie spodobałas, to sam zrobi resztę, byle nie znależć sie wśród całego stada :D... w końcu to co najpiękniejsze rodzi sie powoli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh te kobiety kobiety
pewnie ze mozna "miec" kazdego, trzeba tylko wiedziec jak...z drugiej strony myslac ze mozna chlopaka "urobic" odbierasz mu rozumu...czy wiec chcesz takiego "bezmozgowca"?...zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> bliska: tak. on słucha rocka, a ja mi klapki na oczy nakłada 😍 trance i progreSSIve 😍. chcoaciaż kiedys słuchałam rocka i był bardzo zaskoczony gdy miałam trochę wiedzy na temat jego ulubionych wykonawców. >>> ah te kobiety kobiety na razie to ja go nie urabiam a tamta pani go urabia....postawiłam topic bo chce wiedzieć na ile jej sie to może udać. na ile ona może mi go odbić jakby.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię amantów...:P a poza tym złapał mnie bakcyl na tamtego niestety.....:O to nie jest takie proste się wyleczyć, niestety 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.o.d.n.o.s.z.ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×