Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 6000kcal

Ile zarabia księgowa???

Polecane posty

Gość 6000kcal

Witam! Mam pytanie: ile zarabia w waszych stronach księgowa? Mam magistra, licencję ministra finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych, 12-letnie doświadczenie i ciągle proponują mi takie śmieszne stawki, że aż mnie serducha ściska. Będę wdzięczna za odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia26
Ja pracuje w Gliwicach. Mam magistra, ukończone dodatkowo studia podyplomowe z zakresu rachunkowości za niecałe dwa lata dostanę licencję pracuje dopiero ponad rok w ksiegowości a mimo to a może i dlatego dostaję 900 brutto, więc do kieszeni chowam jedynie 600zł. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna firma
staz 10 lat -6000 na reke + premia kwartalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloz dzialalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6000kcal
nie mam pieniędzy na działalność. poza tym boję się konkurencji oraz tego, że nie znajdę klientów. 600zł na rękę? Jestem zaskoczona. Fakt, że masz nieduże doświadczenie, ale za to wyksztłcenie bardzo odbre. Dziwny jest ten świat, jak śpiewał śp Niemen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia26
Ja mimo konkurencji na rynku zaraz po otrzymaniu licencji będę starała się założyć działalność w tym kierunku. Chetni zawsze się znajdą...Chyba, że znajdę lepiej płatną pracę i będzie bardziej korzystna niż prowadzenie swojego własnego interesu. Masz rację dziwny jest ten świat...ale wolę pracować za te pieniążki, przemęczyć sie jeszcze dwa latka, uzyskać licencję i myśleć co dalej się uda zrobić w tym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6000kcal
agusiu, ja licencję zdobyłam 6 lat temu. Ico? Tyle się tych biur ponaotwierało, a jeszcze więcej zamyka. Bo i ludzie, drobni przedsiębiorcy zamykają swoje interesy, klientów nie przybywa.... Ja to czarno widzę. PArę lat temu na zlecenie prowadziłam 4 firmy - żadna nie przetrwała :( Nie dziwię się, że pracujesz za 600zł, dziwię się, że ktoś ma czelność tyle zaproponwać księgowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka80
Ja skończyłam studia, studia podyplomowe, mama licencję, pracuję 6 lat i mam 1000zł. I mam zamiar otworzyć biuro rachunkowe bo to są dla mnie śmieszne pieniądze za te lata nauki i wyrzeczeń. Wszyscy mi mówią, że chyba nie mam ambicji skoro pracuję za takie pieniądze z takim wykształceniem.. nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000zł to śmieszna stawka za taką pracę. Wszyscy chca otwierać biura rachunkowe, a ja się boję. Jeszcze kilka lat temu miałąm mnóstwo zleceń na KPIR i wszystkie te firmy zakończyły działalność. W ogóle mnóstwo firm bankrytuje, więc skąd wziąć klientów do tego biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal ściska
"Za mało mi płacą, co mam robić" albo "Firmę to otworzę, ale skąd ci wezmę klientow" Działać, działać, działać - w tym tkwi klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, żal ściska. Głównie jestem zła na samą siebie, że nie potrafię zawojować lepszej pozycji, lepszego stanowiska. Szklany sufit? Tak to czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusia
3000 netto - Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikusiu, na jakim stanowisku pracujesz? mieszkam na śląsku i różne propozycje otrzymywałam: od \"wolantariatu\" przez najniższą krajową a na 1000 zł netto skończywszy. Tysiąc - nic więcej. Księgowa księgowej nierówna? Na pewno, ale co ja mam jeszcze zrobić, żeby przebić ten pułap tysiąca złotych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusia
teraz jako główny, a na normalnym stanowisku miałam 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zdobywa się upranwienia
głównej księkowej? jak wygląda edukacja przyszłej księgowej? piszecie coś o licencji jak ją zdobyć? jestem zainteresowana w przyszłości pracą na tyma stanowisku może coś podpowiecie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusia
ja jestem po liceum ekonomicznym + następnie studia ekonomiczne (mgr) i 4 lata w księgowości, nie mam certyfikatu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby zdobyć licencję musiałam skończyć studia, kierunek rachunkowość i finanse oraz wykazać się conajmniej 5 letnią praktyką na stanowisku księgowej. Obecnie mam już kilkanaście lat praktyki. Pracuję za najniższą krajową, do tego dostaję bony oraz ryczałt na samochód. Nędza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby zdobyć licencję musiałam skończyć studia, kierunek rachunkowość i finanse oraz wykazać się conajmniej 5 letnią praktyką na stanowisku księgowej. Obecnie mam już kilkanaście lat praktyki. Pracuję za najniższą krajową, do tego dostaję bony oraz ryczałt na samochód. Nędza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felcia786
Elbląg 1500zł + zwrot dojazdów ok. 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi riodzice sa ksiegowymi maja biuro u siebie w domu.Maja wiele sklepow i innych dzialalnosci pod soba.Nie wiem ile maja miesiecznie ale dobrze im sie powodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz..
zarabia za duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi to pracodawca
22 lata, 3500 na reke, jeszcze sie ucze i pracuje w swoim zawodzie od 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ksiegowy jest dobry
To na nim lezey cala odpowiedzialnosc i tlumaczenia chociazby w US .:O Nie dla mnie .....Ksiegowa a pracuje w UK na zmywaku i tygodniowo 800 finciakow + sobota i niedziela na ogrodkach czyli + 200 .Zarobcie tyle w PL . Sram na to ze mam studia i pare lat praktyki .Ja chce zarabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ksiegowy jest dobry
Spieszylam sie .Sory za byczki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedys na zlecenie
1200 na reke. Obecnie wlasna dzialalnosc-4000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
elfia_mama troche bzudr napisałas o tym jak zdobyc licencje minstra finansow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezummmienna
o matko... mam na reke 3000tys zł po 5letnim doswiadczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×