Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bamboleoo

Marszczona spódnica - i bluzka do niej =/ ......na wesele

Polecane posty

Gość bamboleoo

Kupiłam spódnicę taką marszczoną beżową, u dołu nie jest prosta tylko wycięta w duże "ząbki" (6) sięga kolan zakrywając je ciut ale to dobrze bo nie mam za szczuplych nóżek - jaka bluzka do niej będzie pasowała?? Tzn chodzi mi o taką bluzke wyjściową - na wesele proszę doradźcie bo nie chcę wyglądać kiczowato. Chcę dokupić jeszcze balerinki żeby sie wygodnie tańczyo :) Najgorzej z tą bluzką :o jestem niska i mam mały biuścik - ogolnie figura gruszki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synek rosemary
taka spódnica jest wyjątkowo mało "twarzowa" - pogrubia i w ogóle. Zwykle sie w takiej wygląda jak bambaryła , niestety. Na twoim miejscu nie zakładałabym do niej balerinek , bo to juz kompletnie zaburzy proporcje. Obcas musi być. Proponowałabym buty klasyczne , nie żadne tam krzyki mody , tylko klasyczne , z obcasem 5-6 cm , proste , bluzkę też prostą , z elegancką biżuterią. Mam taką jedną koleżankę , która zawsze podąża uporczywie za modą. Ma baloniastą spódnicę , ma etniczną bluzkę do tego , etniczne kolczyki , baleriny i wyglada bardzo nieproporcjonalnie , groteskowo. Jakby się skądś urwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleoo
Synek Rosemary - dzięki za opinię :) chciałabym sprostować - ja nie idę ślepo za modą. Uważam, że nie ma sensu kupować sukienki specjalnie na wesele która będzie mi leżeć w szafie dlatego chcę do tej spódniczki dokupić jakąś bluzkę, tylko nie taką zwyczajną na codzień tylko jakąś ciekawą może z cekinami itp. bo sama spódniczka jest prosta. Co do tego czy pogrubia - wlaśnie mnie NIE pogrubia i tylko dlatego ją kupiłam, nóżki też wyglądaja zgabnie - jest ładnie dopasowana, nie opina się na pupie i udach (raczej nie chodzę w spódnicach i sukienkach) Noszę rozmiar 36 więc nie jestem gruba chyba źle się wyraziłam - poprostu mam figurę gruszki - góra mała dół większy. A balerinki nie że modne tylko dlatego że wgodne - takie na 4-5 cm obcasiku :) TAK WYGLĄDA TA SPÓDNICA: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44989eb3900db7a3.html POMÓŻCIE MI DOBRAĆ BLUZKĘ (I BUTY skoro balerinki nie będą pasowały) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siakaś jedna
Bluzeczka może w brązie? Kopertowy dekolt, ale nie wiem czy cekinki itp beda pasowac,mozep redzej jakas blyszczaca tasiemka przy rekawkach i u dołu? najlepiej w kolorze bluzki,ew ton jasniejsza czy ciemniejsza. Buziki o ktorych piszesz mysle,ze beda pasowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleoo
Siakas jedna dzięki :) może ktoś jeszcze wyrazi zdanie?? :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleoo
no właśnie gorsecik nie pasuje za bardzo, chciałam wziąść kieckę taką satynową ukośną i do tego gorsecik ale ponoć w tej było mi ładniej ale gorset do niej nie pasował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleoo
A czy te BALERINKI naprawdę nie będą mi pasowały?? Cieszyłam się, że w końcu będę mogła hulać na weselu bez bolączek... Czyli Znowu muszę buty w szpic kupić? Przypomnę - Jestem niska o figurce gruszki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sukienkę z takim dołem góra jest marszczona delikatnie na biuście :) z czymś błyszczącym, na wąkich ramiączkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoop hoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papadam
a ja uwazam ze balerinki beda jak najbardziej pasowac a moze uda Ci sie kupic ladne sandalki na platformie(optycznie sa lzejsze)! Gore proponuje odwazna(jak masz tzw."warunki"czy cos obcislego w pasie z wiazaniem na szyi(a`la stroj kapielowy), i odkrytymi ramionami i wycieciem na plecach..cekinow nie polecam, spodnica sama w sobie jest ozdobna, moze byc ew. bogata branzoleta, kolczyki-duze kola, i konski ogon..kolor bluzki wszystkie odcienie brazu i bezu-ciekawy, sexi kroj bez ozdobnikow.Milej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabia
Kupilam sobie podobna spodniczke w zeszlym roku i pozbylam sie jej ... mam podobna figure do twojej, proporcje gruszki i choc jestem szczupla (38), to twierdze, ze to raczej fason najlepszy dla dziewczyny z duzym biustem i absolutnie szczuplymi lydkami ... Bluzeczka wedlug mnie pasuje tylko z podobnej tkaniny, raczej delikatny "gnieciuch" na ramiaczkach, gladkie faktury raczej tu sie nie prezentuja, a jesli, to tylko zwykla bawelna, polecam fason z marszczeniem w talii. Do tego zadne balerinki!!! Klapeczki na niskim obcasie. Koniecznie. Ale jak chcesz wygladac szalowo, nie powinnas jej kupowac na wesele :( Sorki, tak mysle. Kobiety o naszej figurze najlepiej prezentuja sie w fasonach oplywowych, najlepiej klasycznych, zadnych zbednych marszczen i falban na spodnicy! Bluzka moze byc za to bardziej wystrzalowa! Sama sie przekonalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleoo
ojojj jedna opinia zaprzecza drugiej :( dalej nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizzia
Gorset na pewno nie będzie pasował. Ktoś tu wyżej napisał i zgadzam się z tym, że ładnie będzie z górą na ramiączka.Musisz wziąć spódnicę do sklepu i poprzymierzać. A co do bucików, wydaje mi się, że skoro masz pulchniejsze nogi i jesteś niewysoka koniecznie obcasik jest potrzebny. Wyrówna proporcje. Ale nie musisz wcale kupować buta z czubem, są buciki z lekko zaokrąglonymi czubkami. Sama sobie takie kupiłam na sylwestra. Są z zamszu, idealne, wspaniale wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleoo
fizzia szukam właśnie takich zaokrąglonych nosków nie zupełnie balerinek bo mam małe stopy (rozm. 36) i wyglądam śmiesznie ALE wszędzie tylko brazowe i czarne :( beżowych cięęężko znaleźć jak już to jakieś babcine :/ a beżowe nie odcinałay by się od nóg i je optycznie wydłużą niż ciemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakbym kupiła do niej
czekoladową bluzeczkę z koronki z króciutkimi rękawkami i do tego beżowe wiszące korale (z tych co teraz pełno) i te balerinki na niskim obcasie - błagam doradźcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży wybór spódnic jest na stronie internetowej www.cosmosmoda.pl. Myślę, że tam znajdziesz coś ciekawego dla siebie :) Może taka spódnica? W zestawieniu z tą bluzeczką wyglądała oszałamiająco! http://bit.ly/2tLXEvL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorset czarny i długa spódnica. Wtedy jest elegancko. Balerinowa spódnica i top na ramionach wtedy jesteś stara maleńka. Za duzo lasek takie spódnice nosi. Ja lubię taft i gipurowe sukienki. Szczególnie granat i taka głęboka śliwką oraz połączenie kremowo czarne. A teraz to sama nie wiem co bym ubrała. Przeważają koktajlowe sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×