Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justinka

Najlepsze błyszczyki do ust

Polecane posty

Gość krejzolka na maxa
Kora_ absolutna racja chanel sa nie do zdarcia kocham mam jeden ale na wieczorne wyjscia probowalam diora addict ale zjadalam go a nawet nie smakowal do kitu zas lancome z pedzelkiem byly rewelacyjne ale nie odbiegaly od loreala za to cena sie rozni . chanel i loreal spoczko loreal nie tak trwaly ale ma piekne kolory . ysl tez jest swietny polecam taki w sztfcie klikasz i wychodzi tyle ile porzebjesz kiedys dostalam taki z australii dwu fazowy kolor cielisty plus bezbarwna maz nie moglam go zmyc przez 24 godziny szit ae trwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiochaaaaaaa
uważam błyszczyki za tandetę i porażkę, świecą sie i wyglądają sztucznie. Ja używam zwykłej niebieskiej pomadki nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa_panna
Każdy smakowy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klin en klir
Kiedyś moimi ulubieńcami były AA w tubce i Bebe w tubce. Dziś Bebe jest już wycofany, a AA też nie widziałam już od 2 lat. Zatem jeśli kupuję, to coś z Essence, fajne mają. Kiedyś chętniej używałam błyszczyków. Teraz od wielkiego dzwonu. Wolę jakąś trwałą matową szminkę lub konturówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a MNIE SIĘ PODOBAJĄ...
Usta jak polakierowane. I to mi daje sally hansen za niewielkie pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a MNIE SIĘ PODOBAJĄ...
Chyba, że znacie jeszcze jakieś inne? Z efektem polakierowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OK_OK11
Mi bardzo odpowiadają błyszczyki Eveline Cosmetics, kurde płacisz za błyszczyk 6zł i efekt jest podobny jak przy tym za 50zl,do tego nie żal mi jak zgubię, nie muszę oszczędzać :) Poważnie to mają ładne kolory i są trwałe, ja lubię 3D holografic brillant, fajnie nawilżają, mają filtry, optycznie powiększają usta, są OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubie Lancome Juicy Tubes i blyszczyki Isadory. Ostatnio kupilam kilka blyszczykow firmy Stila i sa calkiem dobre. Chanel Levres Scintillantes wygladaja pieknie ale sa dla mnie zbyt lepkie :( To samo z Dior Addict... ble :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudixon
Polecam błyszczyk eos,są dostępne na allegro,bardzo wydajne i naprawdę warto mieć ten gadżet w torebce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobaltowa
Ja bardzo często eksperymentuje z błyszczykami, jestem wręcz od nich uzależniona, ale moje ulubione to: vipera, artdeco chili lip booster i loreal glam shine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia********
ja uwielbiam sally hansen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreddka
Dla mnie tylko od Maxfactora się liczą :) Serio, jeszcze nigdy mnie nie zawiodły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna używam błyszczyku do ust janeiredale i nie zamierzam z niego zrezygnować :) chroni usta, pięknie je maluje i pozostawia przyjemny smak:) no i jest trwały , nie schodzi po godzinie :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka123
Jak dla mnie to od niedawna numerem jeden jest błyszczyk Celii, pięknie wygląda na ustach i się nie klei tak mocno jak większość błyszczyków, a usta są takie ponętne i seksowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię milky shake z bella, fajnie powiększa usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka45
Błyszczyków nie używam. Stosuję za to balsam pielęgnacyjny do ust SPF 8 HB. Odpowiednio chroni usta i pielęgnuje je. Usta są nawilżone i delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merideth
Z takiej normalnej półki cenowej, nie jakieś chanell itp to mega lubię EOS. Można je kupić na myeos.pl. To są takie balsamy do ust, nawilżają usta, mają różne smaki i dają taki błysk na ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyloo55
no ja właśnie ostatnio chciałam zamówić te błyszczyki bo w sieci są za około 2 zł, ale się trochę bałam. Dopiero po oglądnięciu testów na http://balaganwkuferku.pl/ trochę się przełamałam i zamówiłam dwa opakowania. Teraz korzystam z nich jak idę na imprezę, a tak na codzień to jednak tylko szminka z mojego ukochanego wibo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam błyszczyki Miss Sporty. Uwielbiam je. Długo się trzymają na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast jestem ogromną fanką błyszczyków, ale takich bardziej matowych, a jednocześnie wyrazistych. Poza tym liczy się dla mnie ich trwałość no i to, żeby usta nie lepiły się tak okropnie. Bardzo dobry jest jak dla mnie i spełnia moje oczekiwania ten http://seol-cosmetics.pl/kylie-jenner-kourt-k-matowy-blyszczyk-i-konturowka zawóeno właśnie pod kątem moich wymagań jakościowych, jak i ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
przetestowałam różne firmy i u mnie najlepiej sprawdza się L\'oreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara58
Kupiłam z ciekawości błyszczyk do ust Holo od eveline, świetny jest chociaż na początku nie wiązałam z nim dużych nadziei. To zdecydowanie mój ulubieniec ostatniego miesiąca, dobra odmiana od matowych pomadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to wpisuje się w błyszczyk czy raczej w szminkę w formie błyszczyka, ale ja polecam wam pigment, bo jedyny po zaschnięciu nie odbijał się na szklance. Myslalam, że za taki efekt trzeba dużo więcej zapłacić, a kupiłam go za 13,90 zł przez stronę Faberlic Kraków na Facebooku. Nie wiem czy można dostać go stacjonarnie, ale koleżanka miała i podała mi tę stronę. Miałam też z L'Oreal - fajna, dosyć trwała, ale ma się wrażenie lepkich ust (czego nie lubię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćherbaciarka90
Wole blyszczyki, bo matowe pomadki totalnie nie pasują do mojej urody... teraz mam blyszczyk holo od eveline, dostalam w prezencie od kolezanki. fajny żywy kolor, w sam raz na lato. trwalosc tez w porzadku, jak kazdy blyszczyk- w ciagu dnia trzeba go troche poprawiac, ale nie jest to jakies uciazliwe. dla takiego efektu na ustach i tak warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×