Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .s..s.

Czy jeśli kobieta masturbuje się, to świadczy o tym, że ma duży temperament?

Polecane posty

Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analina
to znaczy, ze nie ma faceta, który by ją zaspokajał, więc zmuszona jest robić to sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .s..s.
POWIEM WAM CZEMU JESTEM pusty jak stodoła bez siana.....bo poniewaz tak jest i jestem z tego dumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .z..z.
Zazwyczaj w związku to mężczyzna ma większy temperament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p..r.d.l.
różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .z..z.
tak sobie mysle, z jednej strony to moze i smutno troche dla faceta jesli kobieta nie zawsze chce kiedy on chce ale gdyby ona tak ciagle chciala to pewnie facet boi sie wtedy ze ona moze nie tylko z nim chciec i pewnie dlatego tak jest w sumie lepiej ze kobieta mniej chce niz facet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .z..z.
ja to wytlumacze, bo ja to napisalem. mialem na mysli czy w zwiazku dwojga ludzi, w parze jaka tworza to zwykle mezczyzna ma z tych dwojga ludzi wiekszy temperament? ale w sumie rownie dobrze pytanie mozna by zadac tak: czy ogolnie mezczyni maja wiekszy temperament od kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p..r.d.l.
odpowiedzialam Ci wyżej: róznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .z..z.
skoro róznie to znaczy, ze średnio (przecietnie ) kobiety i mezczyzni maja takie same temperamenty? czyli ze ogolnie mezczyzni nie roznia sie od kobiet wielkoscia temperamentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .z..z.
wiem ze zadaje pytania na ktore odpowiedz dla wielu osob jest az nadto oczywista ale dla mnie nie jest ona oczywista, inaczej nie zadawalbym tych pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po polsku
pytania zadaje sie od : czy gdyby jesli kto co jak gdzie kiedy o to chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p..r.d.l.
myślę że tyle samo kobiet co i mężczyzn ma małe. tyle samo kobiet co i mężczyzn duże, źle się jedynie dobierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p..r.d.l.
co to za wyklady nie na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .z..z.
czy gdyby mi klawiatura omówiła posłuszeństwa, to byłbym normalny? czy gdyby jestem gejem? tyle pytań, a tak mało odpowiedzi:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .z..z.
podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p..r.d.l.
czy kto co wie jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p..r.d.l.
to normalne to się zdarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie jest tak że tyle samo jest mężczyzn co kobiet z takim samym temperamentem. Ewolucja ukształtowała mężczyzn tak aby mieli jak naiwiecej potomstwa (bo w dawniejszych czasach mogli łatwiej zginąć) . Jeden facet może spłodzić tysiące dzieci. A kobieta może urodzić najwyżej kilkanaście. I temperament nie był jej do niczego potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p..r.d.l.
co ma do tego temperament??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to że się kobieta masturbuje oznacza tylko że zaspokaja w ten sposób swoją potrzebę. Czasami z braku faceta. Poza tym temperament nie jest czymś stałym. Zarówno u facetów jak i kobiet zmienia się z wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p..r.d.l.
nie ma nic stałego, to normalne, ze ewoluuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A temperament czyli poziom potrzeb zależy od poziomu hormonów w organizmie i to ma do tego że u kobiet jest on mniejszy (generalnie choć zdarzają się wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepowiedziałabym
nie powiedziałabym, że z braku faceta. czasem jestem po zajebistym seksie, szybko chcę jeszcze a mój facet dętka, więc nie chcę go męczyć, niech odpocznie na nastepny numerek a w międzyczasie ja isę soba zabawiam. poza tym czasem przed randką jestem tak napalona że zanim odn przyjdzie, pobawię się pod prysznicem sama z sobą. mam faceta, jest boski w łóżku, ale lubię się mastrubować. chęć mastrubacji zniknęła od czasu, gdy zaczęłam brać pigułki antykoncepcyjne. potem je przestłam brać i ochota na masturbację wróciła. czasem sobie właczam prono i nakręcam się. czy jestem normalna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×