Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maleństwooo

FACET- PRAWICZEK

Polecane posty

Gość maleństwooo

Hymmm ... myślałam że tacy nie istnieją ... a jednak myliłam się. Cieszy mnie to bardzo że jeszcze "tego" nie robił ... bo jak dla mnie to dobrze o nim swiadczy. Z tego co wiem , mam być pierwszą ... tylko ja nie wiem jak mam sie do tego zabrać. Nie chce zrobić niczego głupiego :) zresztą wogóle nie wiem jak kochac się z prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna2525
ja mialam prawiczka to byl horrror .nawet nie wlorzyl a sie sposcil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siamsiamka
normalnie, jak z kazdym innym facetem;). ja tez mam prawiczka:P, od 3 lat:), a przed nim mialam 3 , ON JEST NAJLEPSZY:P, słowo harcerki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwooo
jedyne co mnie troszke przeraża, że on spał już z 3-4 facetami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwooo
Hehehe nie , nie spał z 4 facetami ;););) Dobrze ze nie jestem sama ;p:) Hehehe mam nadzieje że to bedzie udany sex ... a jeśli mu nie wyjdzie to nic ... będe cierpliwa. Mam nadzieję tylko że nie bedzie tak że włoży dwa razy i skończy ... bo drugi raz bymtego nie przeżyła ... ze śmiechu ;):P Zobaczymy jak to będzie :):):) Wpisujcie się ... z checią posłucham ... jak to jest z prawiczkami :) Dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3. opcja
moim zdaniem fajnie:). facet prawiczek chce sie sprawdzic nawet podczas pierwszego razu;), wiesz faceci duzo ogladaja;), wiec jakby teoretycznie mniej wiecej wiedza o co chodzi:P, poza tym, ze chca dobrze wypasc, duzo daja od siebie, bardzo staraja sie zadbac o partnerke. ja kiedys mialam seks z prawiczkiem, dla mnie to byly jedne z lepszych razy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttt
Zasmiej sie choc raz a mozesz zapomniec o seksie z nim , na 100 % zablokuje sie psychicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samozlo
Ja mialam faceta prawiczka...dwukrotnie :) Z tamtym pierwszym to byla porazka.....sex dosc udany ale faktycznie facet dlugo nie wytrzymal....zas potem juz o niczym wiecej nie myslal....ja chcialam miec normalny zwiazek a jemu chodzilo tylko o jedno! Drugi zas tak sie przestraszyl, ze mielismy dwie proby i nic z tego nie wyszlo. Dopiero po miesiacu mielismy cudowny sex i warto bylo poczekac! Oczywiscie wpadki typu...wypadanie, problemy z trafieniem :) itp ale z czasem "uczen przerosl mistrza" i dzis powiem ze zadnym facetem nie bylo tak cudownie.....a niedlugo zostanie moim mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhh
a co powiecie na dziewicę + prawiczk ;) już nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SWIETNE ROZWIĄZANIE
TO JEST GWARANTEM B. UDANEGO ZWIAZKU. RAZEM POZNAJECIE SIEBIE I SWOJE POTRZEBY, JEST KUPA SMIECHU PRZY TYM;), A POZENI NIEZMIESKIE ROZKOSZE, SPECYFICZNA WIEZ LACZACA, BO RAZEM DO TEGO DOSZLISCIE, ZADNO NIE CZUJE SIE GORSZE, NIE CZUJE SIE PORYWNYWANE ITP. JA BYLAM DZIEWICA ON PRAWICZKIEM, JESTESMY ZE SOBA JUZ 4 LATA, JEST NIEZMIENNIEC CUDOWNIE, A ZA POL ROKU SLUB:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhh
:D dzięki za wsparcie :) co to tego, że będzie kupa śmiechu to nie mam wątpliwości :) myślę zupełnie tak jak Ty :) dla mnie też jest to ważne.. nawet baaaaardzo ważne. nieźle się zapowiada... ;) życzę POWODZENIA :) napewno jesteście i będziecie zabójczo szczęśliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na forum
do ,,swietne rozwiazanie" mam nadzieje ze masz racje że dziewica + prawiczek tez moga miec udany seks, mimo początkowych trudności. ja własnie mam za soba NIEUDANE PIERWSZE podejscie z prawiczkiem do seksu:( Posmialismy sie z tego bo co tam pozostało Poczekamy do drugiego razu Dopiero zaczne sie martwic jak ten tez sie nie uda:/ ale badzmy dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwooo
Hymmm ja "pierwszy raz" mam juz za soba ... dość dawno :) Założyłam to forum, żeby się dowiedzieć tylko ... co można a czego nie itd. Dzięki wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwooo
Wyjawię wam moją największą tajemnicę-mam na imię Roman:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumcykcyk
A on o tym wie i akceptuje twoje "doświadczenie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwooo
Zapinam mojego faceta codziennie a potem brandzluję mu wory,a na koniec puszczam mu siarczyste bąki w twarz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kit ci w oko
autorze wpisu o godz. 14.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kit ci w oko
połykam z beknięciem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
Mój obecny mąż jest moim jedynym, ja dla niego też. jest po prostu superowo, jest świetny, wpadek sobie nie przypominam. Nie spieszyliśmy się z sexem, chyba razem dojrzewaliśmy do kolejnych, coraz to bardziej zaawansowanych etapów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encepence
skoro jest prawiczkiem to sie podszkoli na tobie i kopnie w tył w poszukiwaniu dziewicy-zaden prawiczek nie zniesie tego ze jego kobiete ktos posówał a on jest czysciutki.No ale kobiet jest wiecej wiec czesc z nich automatycznie skazana jest na bycie materialem szkoleniowym i tyt właśnie sie do nich zaliczasz...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam troche inaczej
ja tez kochalam sie z prawiczkiem i to bylo cudowne, wszedl we mnie i mial taki wyraz twarzy, widzialam ze przezywa niesamowita rozkosz, dla niego kazda pieszczota byla nowoscia....a do tego byl taaaki piekny i mial takie boskie cialo! to byly niezapomniane chwile...a kiedy kochalismy sie pierwszy raz doszedl doslownie po dwoch pochnieciach..to tez bylo slodkie, podniecilo mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwarantem udanego związku
wcale nie jest dziwidztwo- którejkolwiek ze stron ja jestem w udanym związku 10 lat, 7 lat małżeństwa.... i nie byliśmy dla siebie pierwsi... przeciwnie wcześniej 6 lat byłam z innym facetem.... seksualnie był to nasz debiut.... a wspólne zycie okazło się porażką!!!! tylko za jedno mogę mu podziękować.... że później wiedziałam już czego szukać.... i między innymi dlatego moje małżeństwo jest takie udane.... mój obecny mąż miał podobnie jak ja.... więc nie wierzcie w takie bzdury.... dziewidztwo czy nie....bez różnicy dla "udaności" związku.... klucz to ROZMOWA, SŁUCHANIE I SZANOWANIE PARTNERA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×