Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie liżcie cipek to obrzydliwe

Jak można jakzać broszkę? To obrzydliwe

Polecane posty

Gość nie liżcie cipek to obrzydliwe

Cipa jako turbina wydalnicza moczu, krwi i innych paskudztw nie jest narządem który można lizać, gdyż tam jest dużo bakterii, obrzyda mnie to!!! Nie wiem jak mógłbym lizac te miejsce, przecież tam jest pełno wlosów :(, kał się tez przemieszcza, bo dziewczyny często poprawiają się w kroku i nieświadomie przenoszą ressztki kału na srom. Błeeeeee Obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mowilam ja
pewna Kazia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kal sie przemieszcza? No chyba ze nie uzywasz papieru toaletowego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lizcie cipek
Wiszący włochaty srom jak miałbym polizac, chyba bym się pożygał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lizcie cipek
jestem facetem, pisze ze nie chce lizac cipek kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam moge lizać , ale swojej niuni. na pewno bym nie wylizał pierwszej lepszej , pozatym tez bym sie troche brzydził np dziewczynie , która od kilku godzin sie nie myła , ale co ja tam wiem jestem pryszczatym onanistą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee nie lizcie
ale musisz miec kompleksy koles.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dotykaj
nie ma kompleksow tylko pewnie z 16-17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee nie lizcie
pewnie nie widziałes zadnej cipki, moja jest wydepilowana depilatorem, głaciutka jak aksamit i wymyta mydełkiem i przed seksem pachnie świeżutko, wiadomo ze jak kobieta sie nie myje kilka godzin to nie pachnie dobrze, ale facet równiez jak nie umyje pały to wali niemiłosiernie, ale wystarczy zaliczyc wizyte w łazience i jest super. nie wiem jakkie ty cipki widziałes, chyba nieumyte tirówy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadaczka cipki
a ciekawa jestem kolego czy takie samo zdanie masz na temat lizania penisa... pewnie strasznie mocno byś się sprzeciwiał gdyby jakaś kobieta chciała ci zrobic tę przyjemnośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dotykaj
pewnie uwaza taka za dziwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotterdam
ja mu się w sumie nie dziwię; nogdy nic nie wiadomo sama zawsze ale to absolutnie zawsze myję cipkę przed snem ; w ciągu dnia rzadko , bo mój mąż nie przepada za seksem w ciągu dnia - woli grzecznie przed pójściem spać - ale przy moim byłym nie znałam dnia ani godziny , to podmywałam się po każdej wizycie w kiblu , bo nie wyobrażam sobie , żeby miał mi robić minetę "na brudno " :/ Ale wiem , np. z wycieczek szkolnych , że nie każda kobieta ma nawyk mycia się wieczorem. Bo jak sie ma nawyk , to wycieczka nie wycieczka , choroba nie choroba - podmywa się zawsze. Mój mażna przykład - słyszę po odgłosach w łazience - nie zawsze myje ptaka przed seksem - i dlatego nasłuchuję , bo nie mam ochoty na brudnego loda :P Jak się umył , to lód może byc , jak nie , to nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrettor
jak się kąpie omijając ptaszysko?? i jak wyczajasz odgłosy pluskania kaczora? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrettor
rolniku mam dla ciebie po pasteryzacji dwukrotnej, jak masz szorstki ozor możesz polizać przez szkiełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotterdam
hehe , nie no , takich receptorów to nie mam :P jak się kąpie , to podejrzewam , że ptaka też myje , nawet zakładam :P ale jak po skorzystania z kibla słysze tylko odgłos mycia rąk , to troche to za mało czasu na umycie rąk i ptaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
podszywaczu!!!! Malo nie spadlam z krzesla ze smiechu!!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo
ja myslałam ze zadnemu facetowi nie zrobie loda.. ale zdarzył si e taki co lubil mnie pieścic jezykiem, byłam zdziwiona ze mus ie to podoba.. potem w ramach rewanzu spróbowałam sie odwdzieczyc.. i wiecie co..? cos w tym jest.. nie wykluczone że to był jedyny facet któremu wzięłam do buzi, ale smakował mi naprawde.. chociaz spermy nie połknelabym niestety za nic na swiecie.. ale w buzi lubie miec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo
ale smakuje srednio.. słona jakas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo autor tematu
jest gejem i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjadek
dorosniesz, zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×