Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....Zainteresowana....

Panowie! czy liczy sie dla Was to czy Wasza partnerka

Polecane posty

Gość ....Zainteresowana....

ma plaski brzuch czy nie? Pytam dlatego bo sama jestem zgrabna ale niestety nie mam plaskiego brzuszka i wstydze sie rozebrac przed swoim facetem. O opinie tez prosze Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczepan
ktoś ci powiedział to że jesteś zgrabna czy sama to tak sprytnie wykombinowałas ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczepan
pytałem ot tak sobie :) nikt Ci nie kazał od razu sprawdzać w lustrze ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Zainteresowana....
wiele osob mi mowi ze jestem zgrabna i serio jestem taka tylko ten brzuch mi przeszkadza. jak sie pokombinuje z jakas szersza bluzka i obcislymi spodniami to jest ok ale przeciez nie bede sie kochac z partnerem w ubraniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negocjator
a czy on wstydzi się rozebrać przed Tobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negocjator
to zgascie światło tylko nie pomylcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Zainteresowana....
beznadziejny podszyw!! nie wiem czy on sie wstydzi rozebrac przede mna bo jesli ja sie nie rozbieram to on tez nie :) zartuje. jeszcze nie mielismy takiej sytuacji ale wole sie martwic na zapas i poznac opinie facetow a nie podszywaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Zainteresowana....
facetow i kobiet oczywiscie. Ale bujda i inne z takim problemem laczmy sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negocjator
napuść wodę do wanny i sprawdz czy na powierzchni unosi ci sie sam biust czy brzuch tez ma tendencje - jesli tak zjedz 2 kilo ziemniaków i zaproś go na pierwszej randce do wanny - bedzie zachwycony :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam szczęście, bo mój mężczyzna lubi jak dziewczyna ma \"brzuszek\" płaskie mu sie nie podobają hehe...dziwny jest (na moje szczęscie:D)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhASDGAHD
znaczy co to jest ten plaski brzuch bo jezeli idzie o taki, na ktorym nie ma najmniejszej wypuklosci to mi sie osobiscie takie nie podobaja moja dziewczyna nie ma idealnie plaskiego brzucha tzn wokol pepka ma taki slodziutki ledwo widoczny pierscien i jest to na maksa fajne chyba ze mowimy o faldach wyustajacych sponad biodrowek cos a la holenderskie dziewczyny to wtedy juz niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Qrwa mać..., przez Ciebie strzeplełem popiół do piwa... :( ...zgrabna, ale z brzucholem, ile masz pontonów... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×