Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SCZM

CO MIAŁ NA MYŚLI? CZEMU TAK POWIEDZIAŁ?

Polecane posty

Gość SCZM

Ostatnio jak moj facet byl u mnie zaczelismy sie piescic i chcielismy sie kochac. Przed zapytalam sie go zalotnie "jak ma ochote sie kochac" a on mi na to "obojętnie". Niestety zrobił to juz drugi raz. Nie wiem o co chodzi? Zrobilo mi sie troche przykro. Ja nie mam zadnych problemów z seksem z mowieniem o tym. Czy faceci tak zawsze czy tylko mój? Mamy po 25 lat planujemy wspolna przyszlosc, wspolzyjemy od pazdziernika zeszlego roku a razem jestesmy ponad 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno miał na myśli...
że obojętnie jak, bo i tak będzie wspaniale :) Nie wyszukuj problemów dziewczyno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój też tak mówi
a chodzi mu o to, że jemu obojętnie (czyt. wszystko wskazane), a ja mogę cos wybrać, aby było mi dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno miał na myśli...
o właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facwci tacy juz sa!udaja ze im nie zalezy na \'\'tym\'\'ale tylko czekaja zeby nas bzyknac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj
było banalnie, dzisiaj obojętnie, ciekawe jak będzie chciał jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SCZM
Pewnie macie racje :) To fakt zawsze jest super! Chodzilo mi zeby troche pofantazjowal, powiedzil o jakims swoim ukrytym pragnieniu. On zawsze dba o moje doznania spelnia wszystko na co mam ochote. Tym razem ja chcialam spelnic jego zachcianke. Moze zle sie za to zabieram? Znacie jakies sposoby zeby facet sie otworzyl i powiedzial o swoich fantazjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×