Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totapolska

a po macierzyńskim nie ma pracy....

Polecane posty

Gość totapolska

dziewczyny czy wy tez jestescie w takiej sytuacji???pracowalam w czasie ciazy a po macierzynskim,ktory konczy mi sie dokladnie za tydzien nie mam mozliwosci powortu do pracy!!jestem zalamana,objezdzilam cale miasto i jak tylko ktos uslyszal o macierzynskim to wszedzei mi odmawiano,nie wiem jak poradzimy sobie z 1 wyplata,nie wiem co mam wogole robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenera
No to nie jestes pierwsza i ostatnia.Nie ludzmy sie,nie bedzie latwo.Przyjac kogos do pracy z malym dzieckiem?A jak twoja sytuacja finansowa?Masz meza?Jesli tak to wyzyjecie z jednej pensji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myśle o niemyśleniu
ja to czytam to KREW MNIE ZALEW i odechciawa mi sie wysztkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak to jest w tym kraju nie wiedziałas ze tak sie robi...... tylko w panstwówkach czekaja na ciebie z ciepłym miejcsem jak raczysz wrócic z macierzynskiego kazdy chce pracowac bezrobocie jest tak duze ze o twoje miejsce na pewno sie zabijali....ostra walka o przetrwanie....TAKIE SĄ REALIA POLSKI mozesz powiedziec ile masz latek i jakie masz wykształcenie pytam z ciekawosc.....i nie martw sie musi byc dobrze masz dziecko i ciesz nim.....napewno cos znajdziesz wiecej wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totapolska
sytuacja jest taka,ze z moja wyplata zawsze na koniec miesiaca nam brakowalo,ale jakos dawalismy rade,a co dopiero teraz!przy skladaniu podan nie przyznawalam sie odrazu,ale wszedzie pytali dlacezgo nie pracuje tam gdzie wczesniej,no i wychodzilo,wiem,ze jest wiele takich kobiet,ale boje sie tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totapolska
jestem technikiem farmacji,i nie sadzcie mnie zaraz ze glupia bo wiedzialam ze tak bedzie,no a kiedy mam sie zdecydowac na to dziecko??czy byloby to teraz czy pozniej pewnie bylby ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
totapolska nie rozumiem jednego wg mnie wieksze szanse maja matki z dzieckiem na rozmowach o prace niz młode mezatki bez dziecka jak ja mam 25 lat i na rozmowach byłam pytana czy zamierzam miec niedługo dziecko wiec ty jako młoda matka po maciezynskim tez nie masz szans na prace to kto do cholery na chyba ten co układy i kase...porypany kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totapolska
pukla mi juz w kilku aptekach mowili,ze chca tylko mezczyznm bo z babami to wiadomo co bedzie,slub dziecko i ciagle zwolnienia chorobowe,jak tu sie nie kwurzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
technika farmacji....bardzo dobry zawód.....ale tez jest dosc duzo osob poszukujacych i nie mogacych znaleźć pracy ....NAWET NA STAŻ W APTECE zecy potem móc tam pracowac.... nie martw sie nic z takim wykształceniem znajdziesz predzej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totapolska
pukla jestem dobrej mysli,ale wczorajszy dzien byl tragiczny,rozwiozlam wszedzie podania,w niektorych miejscach nawet podania nie chcieli wziasc,wieczorem ryczalam jak wol,przeroslo mnie to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita09
Sprobuj podzwonic po znanych koncernach farmaceutycznych,moze potrzebuja jakiegos przedstawiciela w twoim miescie .Moja kumpela tak znalazla prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
totapolska. w jakim miescie mieszkasz to duze miasto jest tam duzo aptek mozna sie wkurwic ale jestesmy kobietami i nic sie nie poradzi trzeba sie dostosowac....ja ci mowie ze znajdziesz tą prace...jeszcze troche poczekaj.... widzisz taki mamy kraj ktory nie pomaga matkom tylko wszystko idzie w przeciwnym kierunku.....ty przymnajmniej juz urodziłas i masz dziecko ja mam 25 lat i jeszcze nie mam dziecka i nie wiem kiedy bede jestem mezatka od 10 mies. mieszkam w małopolsce 30km od katowic i ja to nazywam PUSTYNIĄ BEZROBOCIA,,,,yu jesr poprostu tragicznie z pracą....jestem obecnie na przygotowaniu zawodowym do 30 czerwca.wiec juz niedługo, skonczyłam studia mam dobre kwalifikacje a jednak szukam nadal igły w stogu siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie mów o macieżyńskim - powiedz, że Ci się umowa kończy, a likwidują stanowisko :-) Pytanie o stan rodzinny lub plany ciąży są NIEZGODNE Z KODEKSEM PRACY !!! i nie masz obowiązku na nie odpowiadać - podobnie jak na pytanie, czy palisz, jakie są Twoje przekonania polityczne, religijne etc. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totapolska
julita wiem,ze jest taka mozliwosc,ale trzeba miec gadane:)ja sie na to nie nadaje,jestem za spokojna,pewnie jesli nigdzie nie znajde pracy to bede sie lapac byle czego,ale szkoda mi tej ciezkiej nauki i wszytskiego co robilam w tym kierunk,zeby robic teraz cos calkiem innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totapolska
pukla ja mieszkam ok 60km od Katowic,tez taka dziura-Jastrzebie,jest tu troche aptek,ale to sa klany,rodzice,dzieci i dalsze rodziny,a wiadomo jka to z prywaciarzami,Canis-ale to i tak wyjdzie,przeciez beda dzwonic do poprzedniej apteki i pytac o opinie,przynjamniej tak bylo u mnie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
Ha dobre sobie, jak odmówi odpowiedzi to z nią nie będą dalej rozmawiać i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
totapolska kurde nie trzeba sie uzalac nad sobą tylko brnąć na przod...ja zawsze jestem mocna pewna siebie wiem co mówie na rozmowach i to np zaowocowało moim przygotowanioem do zawodu w agencji kredytowej przeciez sama wiesz ile poswieciłas nerowo nauki czasu i pieniedzy na nauke by miec wykształcenie wiec nie zaprzepasc tego i nie łap byle czego ......jesli złapiesz sie na kasjerke w sklepie to bedziesz nia juz zawsze i zadnych dalsZych persopektyw rozwoju...wiem co mówie.....pamietaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totapolska
wiem,ze troche marudze,ale nie mialam sie komu wygadac,rodzice sa wogole zli,ze jest dziecko bo teraz pracy nie bedzie,ciagle mi to wypominaja,juz nie mam ochot ich sluchac,bede musiala jakos sobie poradzic,poczekam jeszcze na odpowiedzi i bede szukac dalej,ale patrzac w przyszlosc na drugie dziecko nie zdecyduje sie predko,naprawde wspolczuje wszyskim dziewczynom stojacym przed wyborem,praca-dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja mieszkam w olkuszu dziura jak inne małe miasta, na studiach miałam kolege z jastrzebia.....a np składałas podania w innych pobliskich miastach koło jastrzebia......musisz próbowac wszystkiego.....zobaczysz twoj upóz wkoncu zaowocuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totapolska
pukla skladalam w takich miastach gdzie moge narazie dojechac autobusem,czyli rowniez w poblizu mojego miasta,niestety w tej chwili nie stac mnie na auto i jego utrzymanie,moze bedzie to mozliwe za kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no nie i jeszcze rodzice cie dołuja i wypominaja ...mnie to by chyba kompletnie załamało..... no własnie praca albo dziecko niektore kobiety twierdza ze teraz ciąża i prace sobie odpuszcza i po 30 zaczna kariere, albo na odwrót praca teraz a dziecko po 30....ale to popieprzone wszystko....ciesz sie ze masz zdrowe dziecko pomysl tak o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslałas o urlopie wychowawczym? 2 lata płatny 3 rok bezpłatny.Oczywiście decyduja tuzarobki męża....przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego
jak płatny urlop wychowawczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no takurlop wychowawczy ale ma sie ZASTÓJ zawodowy 3 lata siedziec w domu bez pracy a technik musi sie ciagle uczyc ....to ma swoje minusy ten wychowawczy i tez zalezy ile bys pieniedzy miesiecznie dostała.....radze szukac pracy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totapolska
sliweczka mi sie urlop wychowawczy nie nalezy,nie mialam umowy na stale,niestety,wiem,ze zgodnie z przepisami powinnam wroxcic do poprzedniej pracy,ale skoro dzownil do mnie szef i powiedzial,ze nie to nie bede sie upierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totapolska
a poza ty pukla ma racje,nawet gdyby,to leki ciagle sie zmieniaja i byloby mi ciezko wrocic po takim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totapolska...no tak to zmienia postac rzeczy...wiesz masz dobry fach w ręce musisz szukac dalej..a najlepiej by było zrobic magistra farmacji..wtedy ty dyktujesz warunki..bedą np kierownikiem apteki..:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego
śliweczka - I kto Ci płaci? Może dostajesz zasiłek. Urlop wychowawczy jest urlopem bezpłatnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totapolska
hehhe sliweczka dobrze mowisz,technik to technik,ale na magistra nie mozna nawet krzywo spojrzec hehhe:)ok ece do brzdaca bo cos marudzi,dzieki dziewczyny za wypowiedzi,bede sie starac dalej!:)powodzenia wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×