Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buba344

11,400 leukocytów w krwi jestem w 17 t.ciąży czy to nie za dużo?

Polecane posty

Gość buba344

Zęby mam zdrowe , żadnego stanu zapalnego nie przechodzę.Wiem ze w ciąży WBC rośnie ale jestem dopiero w 17 tygodniu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buba- moim zdanie, a nie znam sie na tym dokładnie, ale to za dużo. Kiedyś wcześniej słyszałam że jak się jest chorym, przeziębionym itp to leukocyty mogą wzrosnąć NAWET do 10 tys, a ty masz jeszcze więcej i chora nie jesteś np na grypę. Lepiej skonsultuj te wyniki jak najszybciej z lekarzem!!! Życzę powodzenia i zdrowia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ok w ciazy leukocyty rosna nie chcialabym sklamac, ale moj lekarz ostatnio mi powiedzial, ze zdaje sie do 15 w ciazy nie nalezy sie martwic norma do 10 jest podana dla ludzi zdrowych (+ z wylaczeniem kobiet w ciazy) pozdrawiam ps. nie dam sobie tylko glowy uciac, ze powiedzial 15tys. w kazdym razie ja obecnie mam ponad 12 i w dalszym ciagu jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dla uzupelnienia - mi leukocyty podskoczyly najbardziej na poczatku z 8,7 w 10tc do 11,3 w 18 czy 19tc teraz w 30tc mam ich ponad 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba344
Dzięki Joanka - uspokoiłaś mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciazy też miałam leukocyty wysokie ponad 12 tys.i wszystko było w normie tez byłam w strachu ale lekarz powiedział ze nie ma się czym denerwowac.I mam ślczną 5 miesięczna córeczkę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buba - (jestem lekarzem) i potwierdzam w ciąży norma jest do 15tyś. Nasz organizm traktuje ciąże troszkę jak \"ciało obce\" - tak jakby drzazgę(bo dziecko ma inny układ antygenów niż my) i dlatego te leukocyty mogą wzrastać. Zupełnie nie masz się czym martwić:) Asik25 - przepraszam, nie chcę być nieuprzejma, ale skoro Sama piszesz, że nie znasz się na temacie dokładnie to czemu się decydujesz odpowiadać:( w ten sposób można niepotrzebnie zmartwić kogoś i udzielić nieświadomie zupełnie błędnej odpowiedzi. Wiem, że to forum służy wolnej dyskusji i każdy się może wypowiedzieć, ale zdaża się, że ktoś szuka konkretnej wiadomości i nie mogę zrozumieć czemu wtedy tyle osób nie umiejących tak naprawdę odpowiedzieć wypowiada się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×