Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Some Bizarre

Problem z zatokami itd....Pomozcie

Polecane posty

Kiedyś chorowałam na zatoki. Miałam straszny katar, leciała mi krew z nosa, strupy dosłownie jakieś wychodziły mi z nosa, czasem przeczodziły do gardła tak, że myślałam że się udławie.. bolała mnie głowa.. To było jakieś 2 lata temu, i żaden antybiotyk mi na długo nie pomógł. Wszystko wracało. Poszłam do Ojca Grande z zakonu bonifratrów we Wrocławiu. Przepisał mi zioła, jakieś naturalne tableteczki, do tego diete. Pomogło. Może Tobie też pomoże i tego Ci życzę. wiem jakie to paskudztwo. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ziarenko piasku
Napisz coś więcej o tych ziołach i kroplach... Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam.......
tez mam problem z zatokami. Zgrubienia a gdy zimno nie oddycham i mam wszytsko zatkane. Pomagają leki doraźnie. Ale co na stałe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Medycyna naturalna --porady ; czytaj ;zatoki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola65
Podoba mi się jak na razie jak działa Sanity Simple. Kupiłam zachęcona przez teściową i jak na razie jest lepiej niż myślałam. W tym sensie że inhalacja nie męczy, nie trwa długo, nie jest uciążliwa. Ja to jeszcze pół biedy, ale bałam się bardziej o dzieci, że nie za bardzo będą chciały z takiego aparatu korzystać a jest zupełnie na odwrót, sami się upominają o inhalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adixo26
A czy ktoś z Was używał na problem z zatokami leku Nasodren? Widziałem reklamy i podobno jest bardzo skuteczny a ja mam taki problem z zatokami ze ciezko mi sie schylic nawet bo normalnie to mi rozrywa skronie... znacie jakies skuteczne leki takie jak Nasodren?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilamazur
Fakt Nasodren jest bardzo dobry na zatoki sama już go używam kilka miesięcy i w sumie tylko on mi pomaga właśnie na problemy z zatokami także ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damonek26
Szczerze to nie znałem do tej pory takiego leku jak Nasodren, a z zatokami mam problemy odkąd pamiętam najgorzej to jest na jesień i zimę czyli teraz jest ten czas.... mówicie, że ten spray do nosa jest skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaKK
Ja zażywam od września przez cały czas do kwietnia Sinupret, a do pryskania dla mnie zajlepsze jest srebro koloidalne na zatoki z aplikatorem. Jak coś mnie jednak bardziej męczy to balsam jerozolimski w tabletkach do ssania lub srebro na gardło. U mnie działa i "przeżywam" . https://herbapis.pl/srebro-koloidalne-na-gardlo-20ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetny jest Novama Familino Pro, najlepszy w tym rodzaju inhalator w sprzedaży jak na mój gust. Przede wszystkim ma irygator więc można udrożnić sobie drogi oddechowe zanim w ogóle zacznie się podawanie aerozolu. Po drugie irygator ma wygodny system działąnia, gdzie wystarczy zasłonić palcem otwór powietrza i można nakierować końcówkę do nosa żęby oczyścić wszystko z wydzielin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Jak dla mnie to przede wszystkim inhalator Clip to spore zaskoczenie ze względu na to w jakiej formie jest przygotowany, z drugiej strony jak ktoś ludzi takie podręczne przedmioty to może być ciekawe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×