Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość igraszka23

mam pytanie do dziewczyn czy kiedys tak zrobily swoim tygryskom ?

Polecane posty

Gość igraszka23

Witam ! ostatnio podczas robienia lodzika mojemu facetowi zauwazylam ze bardzo go podnieca jak dotykam paluszkiem jego tyleczka i z czasem zastanawiam sie aby wlozyc mu go do srodka. Mam pytanie do dziewczyn ktore kiedys juz to zrobily czy wyszlo to nagle samo od siebie czy rozmawialyscie ze swoimi facetami o tym wczesniej ? i drugie pytanko cczy wystarczy slina czy musi byc do tego olejek aby bylo przyjemnie ? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gehennannnnn
sluchaj to bardzo rajcuje facetow nie dlatego ze sa gejami .faceci maja prostate ..dltaego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly-lilly
Nie wiem jak inni mężczyźni, ale mój to uwielbia! Zaczęło się od tego, że to on mnie tak piescił, ale sam się przed tym wzbraniał, aż w końcu tak go podnieciłam, że nie był w stanie sie opierać i tak mu się spodobało, że teraz kiedy widzi na co się zanosi sam się nadstawia :-) Ale musi być jakiś nawilżacz, bez tego nie ma mowy! Miłej zabawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak na serio w zyciu bym nie pozwolil swojej dziewczynie bymi cos w tylek wsadzała , nawet jezeli to przyjemne od wsadzania jestem ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdejmij tipsy
bo inaczej masakra ~!!~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat dziecko
lodzik, tygrysek, paluszek, tyłeczek, jezzzzz.... rzygać się chce. Jestes taka infantylna czy tylko krępuje cię normalne mówienie o intymnych sprawach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh..a u mnie
:)...to ja zaproponowalam mu to, powiedzial, ze jak chce, to nie ma sprawy, lubi eksperymenty, bardzo mu sie to podobalo, mi rowniez, wiec od czasu do czasu pozwalamy sobie na to. my uzywamy oliwki dla dzieci J&J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka23
a odpierdul ty się ode mnie ! lubię grzebać mu paluchem w jego obsranej dupie, lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka23
obciagac po same kule przyjmowac bicze wodne na swoja twarz a mój ulubiony film to uromania 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubububub
ja oprócz lodzika liże go jeszcze po jajkach i pod..delikatnie drażnię jego otworek..ale tylko drażnię..większość panów lubi dotykanie w tym miejscu ale nie wkładanie paluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka23
Dziekuje za wypowiedzi ale tym ktorzy reprezentuja jakis poziom czego nie mozna powiedziec o wszystkich. Beznadzieja jest z tymi podszywaczami ! jestescie slabi :) ps. czekam na dalsze wypowiedzi bo na weekend porozmawiam ze swoim mezczyzna o tym paluszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka23
podziwiam cie za tworczosc kretynie :) pozdrow rodzicow - hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła dziewczyna..
tak tak tak porozmawiaj najpierw o tym bo może nie być to miłe dla niego mój facet lubi pieszczoty tyłeczka ale paluszek do środka nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka23
lece na bmwó siudemkem , kocham złoty deszcz i uwielbiam swojego psa burka któemu własnie chce włozyc paluszka , wiem ze jestem głupia pizda ale jak byłam mała to mi ojciec na głowie siadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvina
ja swojemu wkladam palec i lize jego dziurke kocha to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuj to obrzydliwe
bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet tak nie ma
jesli to dla ciebie ohrzydliwe to znaczy ze sam/sama nie dbasz o higiene, bo dla kogos kto sie myhe nie ma w tym nic obrzydliwego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka81
jeszcze włożyć paluszek to przejdzie, ale lizać komuś odbyt to obrzydliwe........:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj mezczyzna lize moj tylecze
i zadne z nas nie widzi w tym nic obrzydliwego, jestem zadbana, czusciutka...przeciez to taka sama czesc ciala jak inna...prysznic i do roboty...nei rozumiem waszego obruszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka81
ok rozumiem ze czystość to podstawa, ale dlaczego akurat tam musicie lizać? nie znaleźliście bardziej obrzydliwego miejsca? Liżcie sie może między palcami od nóg:O to przecież też część ciała jak każda inna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamik
lizemy miedzy palcami , ssamy paluszki i lizemy stopy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neri
no cóż zazdroszczę super czystych facetów żadnych niespodzianek nigdy nie było?za paznokciem;) :P tylko umyjcie potem łapki i nie wkładajcie w inne miejsca bo nabawicie się grzybicy!;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka23
a najbardziej lubię jak on taki spocony po całym dniu, jego mały super smakuje i dupcia niczego sobie...a potem paluszek oblizuje...........on to uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neri
no to już wszystko jasne:P a myślałam że podchodzisz do tego tematu poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka23
Dodam też że lubię penetrować dogłębnie jego kakaową pieczarę,a potem rozkoszuję się cudownym aromatem jego brudnych skarpet:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhei
hej, dziewczyny powiedzcie prosze KTORY plaec i w jaki sposob wkladac. Wiem, ze najlepeij robic to placem serdecznym i nalezy go w odpowiedni sposob zgiac w srodku, by draznic prostate. Ale w ktora strone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhei
Nadmienię tylko że mam na imię Roman,lubię jeść zaschnięty beton i mam tyłozgięcie macicy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×