Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość netia*

Jak sie uczesac na wesele ??? czy jakas fryzura czy luzno rozpuszczone włosy???

Polecane posty

Gość netia*
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleahhhhh
no właśnie... ma ktoś jakieś propozycje, podpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
najlepiej loki na grubych walkach albo jakies fale ,koki sa juz nie modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmmmmmmmmmm
zalezy jakie masz wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
ja osobiscie nie preferuje ulizanych uczesan a na czubku glowy welon jesli masz dluzsze wlosy to delikatne lloki, opuszczone , luzno spiete, widzialam mnostwo takich fryzur i slicznie wygladaja moja przyjaciolka natomiast brala slub w tamtym roku, fryzjerka polecila jej fryzure z puszczonych wlosow, ona ma jeszcze calkiem proste, super ja uczesala , wygladala slicznie i niesamowicie mlodzienczo ja mam krecone dlugie wlosy wiec jak bede brac slub to napewno z luzno spuszczonymi w lekkim nieladzie lokami i na to welon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
ja byłam gościem więc miałam wyprostowane włosy a mam do łopatek ale teraz modne są takie fale jakie ma Mariola z Magdy M :classic_cool: takie po skosie nakręcone na paliloty a słyszałam, ze sa specjalne wałki do kupienia p.s. udanej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
nie wiem co się dzieje :o * papiloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalinkaa
Ja planuje ślub za pewien czas i zaczelam sie zastanawaic nad moim wygładem noi stwierdziłam twardo po obejrzeniu setek fryzur że zadnych koków!!!!!!!!!!!!!i to takich chamskich z pokręconymi pasemkami spuszczonymi przy twarzy ala pejsiki!!!!!!!!!!! to wygłada okronie jak jakas królewna snieżka i wszystkie panny mlode wygladaja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netia*
ja bede gosciem tylko;) a włosy mam tkie lekko do ramion ale wycieniowane wiec jak bym chyba zrobiła sobie loczki to bym miała krotkie ;) sama własnie nie wiem co mozna zrobic a moja fryzjerka raczej nie lubi sie wysilac zeby cos podopwiedziec jak jej sie mowi to zrobi i ładnie :) ale trzeba miec swoj pomysl ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netia*
i zaczynam sie zastanawiac czy jak modne sa lekkie sukiennkie delikatne jakies moze kwiatowe desenie to moze i włosy rozpuszczone luzne bo inne to moze nie beda pasowały????? jak myslicie ??????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
mi się podobają wlosy wyprostowane w szczególnośic jak sa ładnie pocieniowane, grunt aby były lekko lejące się i błyszczały :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaa
pwenie ze luzno fryzura i tak sie zepsuje i tak a loki beda sie trzymac po duzej ilosci lakieru :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×