Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszulka06

co myslicie o znajomosci tlko dla sexu?

Polecane posty

dajcie spokuj.......dla mnie to tylko z miłosci taki sex dla sexu to troche...kur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia_6_9_
ale prosze Cię dlaczego nie?nie rozumiesz tego?ja też tak kiedyś myslałam jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslalam ze ludzie maj takie znajomosci just for sex a naywaja je fuck budies i myslalam ze jest co chyba nawet popularne a wy sie przekamazac bedziecie spam1 jak tylko ci sie glupie zarty trzymaja to wyluzuj ic na inny topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciała seksu to jej napisałem żeby się odezwała jak będzie w Warszawie :o sama luzuj zwieracze będziesz gięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraaa
wcale nie bylo super. zdecydowalismy oboje ze tak powiem pomozemy sobie, on w sumie absolutnie nie moj typ ale i ja i on bylismy wolni choc nie chcielismy byc razem po jakism czasie zaczelam sie lapac na tym ze mi na nim zaczyna zalezec, ze mi brakuje jego glosu,ze nie jest tak jak mialo byc. seks byl coraz lepszy bo juz sie troche obeznalismy w potrzebach ale ogolenie to wpadlam przez to w dolek, wydaje mi sie ze nasza kobieca psychika jest krócha i nie nadajemy si ena dluzasza mete do takicgh ukladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukowy
Jesteś tu jeszcze Dziuniu? Jeśli ci nie przeszło...odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
ja bym tak nie mogła, po seksie obowiązkowo muszę przytulić się do kogoś komu na mnie naprawdę zależy, w innej sytuacji chyba bym się pochlastała nie potępiam innych poglądów ale podejrzewam że kochanie się bez uczuć, z takim założeniem, może uszkodzić psychę i wpłynąć destrukcyjnie na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
Nie widze w tym nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spam..
jua tesh ni eeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewtlook
jestem za!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa6onet.eu
salamandra dobrze to ujęła...sex dla sexu..to najwyzej kilka razy..jesli nadal jest pragnienie na tę konkretną osobe...wdarły się uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×