Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spam 1

nie chce mi sie zyc

Polecane posty

wiecie co dajcie spokój , tyle emocji adrenaliny i jest co wielkie gównio przepraszam za mój język , ale jestem tak pijany , że nie odróżniam podłogi od ściany:o piepsze to moze rzeczywiscie powinnienem sobie wynajac domek na wsi uprawiac pomidory i buraki , ale kurcze to co żeśmy dzisiaj zaprezentowali maksymanie mnie wkurwiło , wiecie co zawsze mieliśmy chwile sławy i przez wiele lat byliśmu ciemiężeni , zniewoleni , kurwa husaria , obrona jasnej góry , sobieski pod wiedniem , unia polsko litewska , zawisza czarny , powstanie warszawskie tyle żeśmy przeszli a z pierdolonym ekwadorem gdzie żyje 4 miliony ludzi z tego prawie 2 w quito stolicy daliśmy się praktycznie bez walki , komentowanie występu naszej drużyny to już wogóle sobie daruje bo żal dupę ściska , mógł janas chociaż wrzucic drewniaka , przynajmniej byśmy kłody pod nogi im rzucili , no normalnie żal dupę ściska żyć się odechciewa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka moja refleksja wieczorową pora bo w domciu juz jestem i sie musze z moim żalem podzielić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego masz pewnie
do dupy życie erotyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w dupie mam swoje życie erotycznie nie narzekam, ale dobro narodu , honor , patriotyzm to są wartości , które po stokroć sa istotniejsze w życiu niż sranie , ssanie i ruchanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaaaaa
śmieszny jesteś z tym patriotyzmem i dobrem narodu zwłaszcza w dziale EROTYCZNYM, palancie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze w tym dziale , gdyż tu mam przyjaciół , czuje sie tu jak w domu , akceptowany i kochany wiec po kiego chuja mam pisac gdzie indziej np na ogólnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaaaaa
brak ci HONORU jak każdemu zresztą polakowi w tym zajebistym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1
czyzni widzicie w tym sporcie? To zreszta tylko sport!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaaaaa
akceptowany i kochany wirtualnie ? to nie jest możliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebistym kraju oczywiście , że zajebistym :o nasz kraj jest piękny te krajobrazy mazury i góry lasy i morza mamy jeden z najpięknieszych terenów naświecie dodajmy do tego sztukę, kulturę historię hardośc naszego narodu , miłość , przyjaźń i szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak mozna
mowic tu o patriotyzmie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feton
Ta nachlany patriota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaaaaa
co tu z toba dyskutowac, spamerze, twoj nick wszystko wyjasnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam w czubie ja wiem , dziewczyny , że wy tego nie rozumiecie wam takie słowa jak przyjaźn , honor, patriotyzm i braterstwo są obce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZESTAŃ kupiłam sobie nawet koszulkę z napisem POLSKA znajomi na żarciu i wódce-wszyscy tak sie wkurwiliśmy ,że szok...no normalnie nie mogę co za porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak mozna
Bzdury!Nawet nie wiecie ile znacza dla nas slowa ktorych wy uzywacie bez ooczucia ich wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań cała polska oglądała mistrzostwa ..a ty takie teksty, nie ma stanu wojennego żebyśmy odczuwali to tak jak kiedyś..co po maturze jesteś..buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak mozna
Zreszta nie moge sie juz nazywac dziewczynka wiec nie bedzie plaszczyzny porozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię przecież o was wszystkich nie generalizuje , po prostu naprawdę przykro mi się robi , że są ludzie w tym kraju , którzy Polskę , patriotyzm , honor i szacunek mają za nic , wyprzedali swoje ideały , no ale cóż w końcu żyjemy w globaliźmie nasz naród dąży do tego by stać się częscią europejskiej papki i tygla kulturalno etnicznego staniemy sie szara masą eurolandu bez wyrazu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak mozna
Nie rozumiem ttlko co patriotyzm ma wspolnego z pilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tylko to ,że kibicujemy Polsce mimo ,że zdajemy sobie sprawę za dużych szans nie ma..ale ta wiara pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie polska piłka , reprezentacja mojego narodu , wizytówka w futbolu na świecie ma ogromne powiązania z patriotyzmem , ci panowie reprezentują nasz naród ideały o które walczyliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ,ale co tam Polska teraz sie funciaki w angli trzepie i dolce zbija :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×