Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NiEdOsWiaDczOnY...

NiEdOsWiaDczOnY...

Polecane posty

Gość NiEdOsWiaDczOnY...

A wiec pytanie moje kieruje do kobiet... pewnie pomyslicie o mine glupio..czesc mnie zbluzga..ale moze ktos z was pomoze:) z gory dzieki.. a wiec czy da sie kobiete doprowadzic na szczyt rozkoszy,jesli pozostanie ona w majteczkach?? jakie pieszczoty byscie wybraly jako najlepsze, jesli wasz facet moglby dotykac was wszedzie..ale mielisbyscie na sobie majteczki... niewiem co zrobic aby mojej dziewczynie bylo dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez majtecszkie to co najwyżej ją nakrecić można. Dlaczego nie chce majteczek zdjąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x
w zależności od konkretnej kobiety: - pocałunki - twarz (usta, oczy, łuki brwiowe) - ucho! - szyja - kark (!:P) - okolice obojczyka - piersi - boki ciała - brzuch - plecy - odcinek lędźwiowy (to już moje osobiste preferencje :P) - uda - a na koniec pieszczoty przez materiał bielizny (gdy będzie już ewidentnie mokry;)) Zresztą kobieta potrafi być jedną wielką strefą erogenną. Nie tylko kobieta zresztą. Wczoraj odkryłam, że mężczyzna moze osiągnąć orgazm od pieszczoty ucha.:):):):):) :P Powodzenia w odkrywaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiEdOsWiaDczOnY...
zazwyczaj nie bawi mnie zbytnio stymulowanie kiszki stolcowej wałkiem do ciasta z powodu zbyt nikłej średnicy i przaśności tego przydatnego w kuchni przedmiotu. natomiast dzisiaj po raz pierwszy udało mi się uzyskać satysfakcję, bo zastosowalem luksusowy wałek XXL wykonany z mahoniu intarsjowanego macicą perłową.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w stanie
osiagnac orgazm kiedy mam na sobie majteczki, mam b . wrazliwa lechtaczke i bezposredni dotyk czasem nawet boli..mimo wszystko ole bez majteczek...a jak ja piesciesz? moja propozyja: usiadz za nie, liz jej kark, przygryzaj uszka, jedna reka draznij sutki a druga piesc ja przez ta bielizne..ocieraj sie o nia swoim..wiadomo czym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w stanie
a.l.e.x. powaznie? jak to zrobilas? ja tez tak chce! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiEdOsWiaDczOnY...
Dzieki za rady:) serio mozna na was liczyc:) prosze o wiecej rad..narazie jestesmy na etapie pieszczot w bieliznie i skoro ona woli poczekac to akceptuje jej decyzje i nie nalegam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w stanie
niedoswiadczony, nie badz taki niesmialy ;) napisz w jaki sposob sie nia zajmujesz, co sprawia wam przyjemnosc? ona ciebie tez piesci? czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w stanie
wiesz...ale to mi sie podoba ze nie nalegasz..ja z moim facetem jestem juz dlugo a mimo tego czaasem mam wrazenie ze on jest troszke...nachalny? tzn. nawet kiedy mnie przytula tak niby niewinnie to czuje ze jest zaraz podniecony, zaczyna mnie dotykac, gladzic moja pupe..a ja czasem nei mam na to ochoty, takze trzeba tezu miec wyczuc nastroj partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiEdOsWiaDczOnY...
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiEdOsWiaDczOnY...
Moze dacie jeszcze jakies rady??:) z gory dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj
co jej sprawi przyjemność, powiedz że ją kochasz i Ci zależy żeby było jej dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiEdOsWiaDczOnY...
Dzieki za rady, ale prosze o kolejne..jakie dokladne piszczoty?? ja naprawde chce aby bylo jej dobrze..nie chodzi o mnie..chodzi o nia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówie Ci
porozmawiaj z nią i zapytaj jak jej będzie dobrze :) ja mam tak samo, bardziej niż na mojej przyjemności zależy mi by dać rozkosz jej :). Moja kobieta jak byliśmy na etapie pieszczot przez majtki jak zapytałem czy ma orgazm to mówiła że tak, ufam jej że mówiła prawdę więc widzisz że się da :) Co prawda jak zacząłem ją pieścić bez majteczek, bezpośrednio to było bardziej... widać, że przeżywa rozkosz a orgazm był naprawde widoczny, czułem skurcze, mmm, a jak jej lizałem to dopiero się zwijała, więc sam widzisz że bez majteczek dasz jej większą przyjemność :) Przyjdzie z czasem, nie martw się, rozmawiaj z nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiEdOsWiaDczOnY...
Prosze o dalsze rady... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiEdOsWiaDczOnY...
UP:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz szanse paluszkiem, albo rączką po lechtaczce:). Da się... Ale ja już będąc tak podniecona, to bym wolala, by mi te majteczki zdjeto ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×