Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie ciążowe

co można a co nie?

Polecane posty

Gość pytanie ciążowe

Mam takie pytanie, jak bardzo trzeba zmienic swoje życie codzienne będąc w ciąży? Chodzi mi np. o to czy moge cały czas używać tych samych kremów, czy balsamów, czy moge się malować, używać perfum i dezodorantów? To takie bardziej na co dzien, może śmieszne pytanie ale mnie to zastanawia, bo w końcu to chemia w jakims stopniu, czy nie zaszkodzi dziecku? Albo czy moge zrobić np pasemka na włosach? Albo iść na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamika
Solarium odradzam, ale poza ty musisz przecież dbać o higienę i o siebie bo wtedy masz lepsze samopoczucie. Ja w ciąży farbowałam włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azibela
Solarium odradzam absolutnie.Nawet opalanie na słoneczku nie jest wskazane. Pasemka można robić .Najważniejsze to zdrowo się odżywiać nie palić i nie przesadzać z alkoholem.Ciąża to nie choroba .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci tak....
podczas wakacji w Stanach poznalam pewna dziewczyne, ktora mieszkala tam od kilku lat i zarabiala na zycie sprzataniem domow. Gdy zaszla w ciaze dalej pracowala... do 7-8 miesiaca ciazy...... pod koniec troche pomagal jej maz... jak wiesz przy sprzataniu uzywa sie roznych chemikaliow, a zwlaszcza u czysciochow Amerykancow..cloroxy, windexy, plyny do podlogi itd... dzieciatko urodzilo sie zdrowiutkie... teraz planuja nastepna dzidzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×