Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ashley86

jak myslicie? czy wypada by kobieta robila pierwszy krok???

Polecane posty

Gość ashley86

prosze pomozcie mi!!! zalezy mi na waszych opinach! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wypada
chyba ze chcesz tylko sie z nim przespac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley86
wlasnie ze niechce, wolalabym zaczac od przyjazni a dopiero potem byc para i kochankami. a dlaczego tak uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley86
a w ogole jestes kobiata czy mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wypada
bo to facet powinien biegac za kobieta. Jesli nie zawraca na Ciebie uwagi to szanse ze bedzie z tego cos powaznego sa minimalne. Co innego jesli widzisz ze mu sie podobasz a on jest niesmialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wypada
kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że wypada....no co wy..wszytsko zalezy od indywidualnej sytuacji. Jeśli chcesz najpierw się z nim zakumplować, to spokojnie możesz przejąć inicjatywę. Tylko nie posuwaj się na początku zbyt daleko. jesli go zainteresujesz, to sama to zobaczysz i wtedy on może przejąć trochę inicjatywy, jesli będzie chciał. A jak nie, to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley86
"nie wypada" sluchaj to jest tak! poznalismy sie w pracy, ja jestem promotorka a on handlowcem! pare razy gadalismy jak przyszedl do mnie na stoisko, nawet raz czekla az skoncze prace, odprowadzil mnie na autobus, wczesniej wymienilismy sie numerami tel. ostatnio dzwonil do mnie szef i po zlatwieniu spraw sluzbowych powiedzial ze marcin sie o mnie pytal, kiedy pracuje i kazal mnie pozdrowic. szef powiedzial ze mam mu napisac eske z pozdrowieniami. zrobilam to ale mi nie odpisal. niewem dlaczego! wczesniej jak do niego pisalam to awsze oddzwanial a teraz nic! mam stasznego dola! niewiem co myslec! w sumie jak by nic nie mial to by sie o mnie nie pytal, ai nie dawal numeru nie? poza tym slyszalam ze on szuka laski, i ze podobaja mu sie z duzym biustem , do ktoryh ja sie zaliczam ;) no niewiem! co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam związana przez 4 lata z facetem, z którym sama nawiązałam kontakt. I nic się wielkiego nie wydarzyło....obarzy jakiejś nie było :) Wszytsko zależy od sytuacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley86
no niewiem1 chetnie zrobilabym ten krok, ale sie boje odrzucenia! wtedy zmienilabym prace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wypada
może nie ma nic na koncie, albo mu komórkę ukradli...nie zostaje Ci nic innego jak czekac:( To ze wyslalas mu smsa z pozdrowieniam to nawet grzecznosc wymaga wiec napewno nie zrobilas czegos co moglby zle odebrac. No i nie Twoj krok był pierwszy tylko jego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley86
"nie wypada" wiesz co? na razie poczekam, az moze znow sie spotakmy w pracy! wiadomo ze jak sie gada na live to jest duzo lepiej bo mozna duzo wyczytac z komunikacji niewerbalnej!:):) ale prawda jest ze bardzo tesnkie za nim... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam moze jestem i staromodna ale dla mnie facte powinien zrobic pierwszy krok jezeli nie chodzi tylko o sex bo jak chcesz zeby Cie tylko przelecial..to zrob pierwszy krok ale jak jak Ci zalezy to czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashely86
sprawa jest juz nieaktualna niestety... wiem ze nic z tego nie bedzie, ale mam dola! mam ochote sie rozplakac! dlaczego ja nie zasluguje na milosc...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley86
sprawa nieaktualna - założyłam plastik,owego kutasa i pojechałam mojego ukochanego👄 pana mietka - ochroniarza z biedronki w oko demona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×