Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tęsknotka

Chcę sprawic mojemu facetowi megaprzyjemnośc

Polecane posty

Gość tęsknotka

Jestem ze swoim facetem już dośc długo, ale...Moim problemem jest niedoświadczenie. On jest moim pierwszym poważnym partnerem. Zazwyczaj to on przejmuje w łóżku całą inicjatywę. Chciałabym zrobic dla niego coś takigo, żeby zapomniał choc na moment o całym świecie...Czy macie jakieś specjalne triki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj czadu..
uwolnij wyobraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppp
nie wiem jak jesteście blisko i co przerabialiście ale wiekszość facetów lubi:jak kobieta sie przy nich onanizuje ,lubia jak im siedzi na twarzy ,lubia jak kobieta robi i laske a przy okazji liże ich jadra a idąc dalej odbyt ,faceci lubią (mój lubi) jak już w ostatniej fazie pieszczę palcem jego odbyt włącznie z penetracją oni to lubią choć może im się ciężko przyznać bo to pedalskie(w ich mniemaniu-nie mam nic do gejów),lubią różne ciuszki,poczoszki,lubią też masaże oliwką ,które kończą sie w okolocach genitaliów .czasami lubią ciągnąć za włosy,lubią też więcej niż jedna partnerka w łóżku ,wiem to troche wyuzdane ale ludzie tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknotka
jesteśmy bardzo blisko...praktycznie było już wszystko oprócz anala, ale to z pewnych przyczyn nie wchodzi w gre. Chciałabym wprowadzic do naszego życia erotycznego coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fristajla
zaskocz go np. jakimś niegrzecznym smskiem... np. napisz, co chciałabyś teraz z nim robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppp
kupcie wibrator jeszcze mozesz pomyslec o seksie tantrycznym sa jakies specjalne techniki masazu członka plus oddychanie i to wszystko razem z partnerem warto sie zainteresowac,albo mały streaptease albo jakis zmysłowy taniec tuz przed nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiaaaaa
jesli jestes niedoswiadczona to juz samo przejecie inicjatywy przez ciebie bedzie przyjemne.zaloz seksowna bielizne,jakies swiece i wogole odpowiedni nastroj. a inicjatywe przejmij na calego.zacznij go piescic tak jak lubi albo popusc troche wodze wyobrazni.zafunduj mu taka gre wstepna jakiej nie zapomni.poprowadz to tak zeby nie mogl cie dotknac(przytrzymuj jego rece i mow ze jeszcze nie skonczylas-to dziala) bo to ty decydujesz co i jak bedzie sie dzialo.rozpal jego zmysly maxymalnie.a uwierz mi ze mezczyzne jest bardzo latwo i szybko doprowadzic do stanu wrzenia. nie znam cie i twojego faceta wiec nie moge powiedziec co najbardziej na niego zadziala.ale przejecie inicjatywy jest juz troche hot a reszta sama jakos pojdzie-troche spontanu i wyobrazni i jest twoj na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giena
znasz swego faceta wiesz co lubi radzić jest trudno może jakiś łaszek erotyczny do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyprowadź jeszcze dwie koleżanki ty mu rób loda, druga niech ssie mu jaja a trzecia liże rowek to dopiero będzie mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli nie masz takich koleżanek lub jesteś zbyt zazdrosna to zrób to sama, loda buzią a resztę rękami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda
to już wiemy jaka pablo ma fantazję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×