Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aabbccdd

cholerny lód....nie robie tego bo kurde nie umiem

Polecane posty

Gość aabbccdd

nie wiem bo nigdy nie próbowałam tak na poważnie. czasami wezmę parę razy do ust ale zaraz potem przestaje. co mnie hamuje??? to że gdy dotykam go ręką czasami i pytam czy go boli tak dla picu to on mowi że nic nie czuje. dopiero przy sielniejszym dotyku on coś odczuwa..... więc jak niby miałabym cos takiego osiagnąć słabymi usatmi by odczuwał przyjemność:o boje się że zacznę to robić a on nic nie bedzie czuł a ja zacznę czuć jak powoli opada zamiast byc bardziej podnieconym;) cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee, jezykiem po wedzidelku wystarczy sie pobawic:) Nie musisz robic szczekoscisku, naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabbccdd
szczękoscisku:D.... no niby tak robie ale co jeśli tego tez on nie czuje? tylko czuje ciepło moichg zapracowanych ust a nie przyjemność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, nie wiem...moze odruch onanistyczny ma i tylko mocna stymulacja reka na niego dziala?Nie stresuj sie, poprobuj. Facet powienien odczuwac przyjmnosc nawet przy delikatnej stymulacji jezykiem i ustami. Z doprowadzeniem go do wytrysku moze byc ciezej na poczatku, ale niemozliwe, zeby nie bylo mu przyjemnie,jak go piescisz oralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×