Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAINKA

jak poradzić sobie z zaskórniakmi ?????

Polecane posty

🖐️ kobietki !! może znacie jakiś skuteczny sposób na wygranie odwiecznej walki z zaskórniakami i trądzikiem w ogóle? u wielu dziewczyn trądzik wynika z problemów z gospodarką hormonalną ale ja takowych nie mam. mój problem wynika głównie z budowy skóry - mam cerę mieszaną. oczywiście też zauważam że zmiany nasilają sie przed okresem. zastanawiałam się nad stosowaniem plastrów antykoncepcyjnych, które działają jak tabletka dwuskładnikowa i poprawiają wygląd skóry, ale nie chce na razie tego robić, bo nie mam takiej potrzeby - jeszcze nie współżyję [niestety :O]. mój problem to głównie zaskórniaki bo nie mam typowych dla trądziku ropnych zmian. niemniej jednak bardzo denerwją mnie te czarne kropeczki, które pojawiają się głównie w \'sferze T\'. może któraś z Was ma podobny problem i już sobie z nim poradzila? a jak nie to może razem coś wymyslimy, bo już naprawdę mam dość tych przeklętych wągrów !!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaaa
mam ten sam problem i ide do kosmetyczki w przyszłym tygodniu na oczyszczanie skory. z tego co wiem to sa jakies specjalne plastry na zaskorniaki.. taka wizyta u kosmetyczki dobrze robi :) mam 19 lat i ostatnio zaczał pojawiac mi sie tradzij! a nigdy nie miałąm! okropne! musze chyba isc do dermatologa bo to strasznie wkurzające..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również regularnie chodzę na zabieg oczyszczania cery i być może właśnie dzięki temu wyleczyłam już ropne zmainay. przestały sie pojawiać w ogóle. mogłabym powiedzieć że ja wyrastam z trądziku, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia - teraz już najmniejsze wągry mnie drażnią...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×