Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość igiełka

kogo rady cenicie na tym forum?

Polecane posty

Gość DOOOOOOOOBRAAAAA
% SKASOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttik
wybierdalać z tą arią giovanni paskudna baba i stara jak świat , to napisał facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODSUMOWANIE półfinał
PRESENT..................... 2 za mądrość i tolerancyjność GORĄCA25...................2 za urodę i ... KA.............................2 za powagę POZDRO600.................2 za pomoc ZAZY..........................2 za humor i nie dawanie rad AGATA1966...................2 za ostrość i kobiecość mmmmmmmmmmm PEŁNA SZKLANKA............1 za objętość 0.25 litra BLONDYNAPOZNAN.........1 za blond i miejsce zamieszkania AVIA GIOVANNI..............1 za ciało, ktore wzbudza kontrowersje 7-AP............................1 za serce, duzo sercccccc JUSTA..........................1 za to,że duzo wie ..... o kosmetyce BOMBA.........................1 za rymy, wiersze i poezję SETUNIA.......................1 za bombe, cięka sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za urode?? boszszsze:O a co to ma do dobrych rad?? a myslałam, że za poczucie humoru chociaż i gadanie czasem do rzeczy :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomniałam : jesli chodzi o dobre rady i pocieszanie i to głosuję na chochlika ( a co tam i za urodę też:P ) pozdro malutka przedłużacza misie (ach to poczucie humoru:P) złodzieja nicków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
ja jestem też za Present i misiami złośnisiami lubię też komentarze podszywaczy, jako często bardzo inteligentną krytykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto
zaglosuje na putka,przeciez to taki wrazliwy czlowieczek nie zapominajcie o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto
wystepuke pod wieloma nikami,wobec tego oddaje 5 golosow na Putka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja głosuję na
Ewę 33 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Wam powiem jest takie przysłowie znane że dobrymi piekło jest wybrukowane tutaj chodzi o miłą rozmowę wobec tego stawiam na Mateusza Borkowskiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×