Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kikuś89

ktora z was uzywa ziemi egipskiej??

Polecane posty

NO dla mnie cudeńko :). Jak nie umiesz się tym malować to wygląda bardzo ładnie a jak umiesz maksymalnie naturalnie, jestr trwały, nie zatyka chyba porów (nie wiem o co dokładnie z tym zatykaniem chodzi ;), ale nic mi po tym nie wyskakuje, skóra oddycha i czuje się jak bez pudru). Ale jest jedno ale (poza ceną)- trzeba mieć trochę ciemniejszą skórę, bo na całkkiem jasną się nie nadaje podobno. Ale ja bym dała 5/5, serio. Poszukaj, dużo jest o niej topiców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja mam jasna i nie moge sie opalac, dlatego szukam czegos co naturalnie przyciemni mi skore, myslisz ze moglabym psorbowac czy lepiej nie ryzykowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że ona i tak wygląda naturalniej niz inne pudry. Tyle że jest włąśnie jeden odcień. Ja bym na twoim miejscu spróbowała w jakimś sklepie. Raz tylko nabierasz i wcierasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeewa
ZAlezey chyba jakiej firmy? Ta oryginalna jest chyba w 3 odcieniach-o ile jeszcze jest? W kazdym razie moja siostra uzywa ziemi i wyglada zawsze bardzo ladnie,naturalnie i lekko opalona. I o TO wlasnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×