Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pracująca

ile jeszcze wytrzymam bez pracy?

Polecane posty

Gość kobieta pracująca

czesc nie mam pracy, szukam problem w tym, ze męczy mnie ten stan - unikam kontaktow z facetami, unikam kontaktow ze znajomymi -nie jestem bynajmniej rozrywana w domu nikt mi grosza nie pozyczy, zawsze bylam niezaleznakurna!!!!!!ja juz nie mogę buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niestety mam podobnie
unikam spotkań ze znajomymi bo wiem, że będą się pytać co tam u mnie, gdzie teraz pracuję, a potem padnie pytanie: "Ojej.. :O Naprawdę tak długo nic nie możesz znaleźć ? :O" Siostra mojego chłopaka... wiem że o mnie źle myśli przez to że tak długo nie mam pracy. To się daje wyczuć po jej pytaniach i jej minie, kiedy jej odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cos o mnie............tez to mam mam depresje, załamanie nerwowe nigdzie nie wychodze jest mi smutno jestem zazdrosna ze inni mają a ja nie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to musisz być
beznadziejna, albo leniwaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to musisz być
praca jest, tylko dla tych co chcą pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbfdghhh
szukałam niecały miesiąc i znalazłam. jestem maturzystką tegoroczna, nie mam zadnego doświadczenia.... w czym jest problem? płatna pk. 1300 za m-ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to. Też wychowałam się w małym miasteczku, w którym nie było szanas ani na studia, ani na pracę...miałam to szczęście, że ktoś z mojej rodziny wyjechał i zamieszkał w dużym mieście i dzięki temu udalo mi się wyrwać z mojej miejscowości...skończyłam studia i znalazłam pracę...najważniejsze to nie dać się zwariować, ale wiem że łatwo się tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×