Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ciekawa12345

Studia pedagogiczne!

Polecane posty

Gość Ciekawa12345

Czy ktoś z Was studiuje pedagogikę?? Jesli tak to napiszcie cos o swoich studiach . Czy sa trudne , czego dokladnie sie na nich uczycie i tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa12345
To napisz coś wiecej o tych studiach! Trudne były? Gdzie studiowałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już niedługo kończę... Nareszcie!!!A same studia... Wszystko zależy od specjalizacji, którą wybierzesz i od kadry, na jaką trafisz... Ja na pedagogice musiałam uczyć się więcej niż na psychologii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa12345
Ja tez zycze powodzenia !!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa12345
Gosia 27 a jaka ty wybrałas specjalizację?? I gdzie studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiowałam na Uniwersytetcie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, najpierw 3-letnie studia licencjackie: pedagogika pracy socjalnej, a potem 2-letnie studia magisterskie: pedagogika ogólna. trzy lata na licencjacie były bardzo bardzo ciekawe, to niesamowicie zyciowe studia, mialam praktyki w pogotowiu opiekuńczym i w domu pomocy społecznej. duzo fajnych przedmiotów niestety st. mgr nie były juz ciekawe, a raczej nudne, przedmioty jakies takie bezsensowne, raczej na sile.. dodam ze studiowałam zaocznie, ale na UMCS-e nie ma to znaczenia bo zakres przedmiotów i materiału do opanowania jest taki sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prace mgr pisałam o tolerancji, troche sie boje jutra, mimo ze to moja 2-ga w zyciu obrona, na licencjacie pisalam o bezrobociu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dlatego wybrałam prace socjalna ktora malo ma wspolnego z dziecmi.. kwestia wyboru specjalizacji jest najwazniejsza, nie polecam jakisch poczatkowych albo przedszkolnych, mimo ze sa bardzo łatwe, u mnie na uczelni ludzie z tych specjalizacji prawe w 100% mieli srednia 5,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa12345
ja chce wybrac pedagogike spoleczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wybieram na pedagogike pracy i doradztwa zawodowego,moja siostra to studiuje i jest ok tez w lublinie ale nie wybieram sie na umcs tylko do wyzszej szkoly pedag.u nas jest wydzial w lublinie ale wyjkladaja prof. z umcs oczywiscie te studia sa zaoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez nie popełniaj tego błędu, idz na UMCS ta wyzsza szkoła ped. jest beznadziejna, ludzie sie po pol roku przenosza na umcs..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccc
moja siostra byla na PEDAGOGIKA I RESOCJALIZACJA na Uniwersytecie Zielonogoskim , obronila sie i pracuje jako... tlumacz w niemieckiej firmie. bardzo ciezko znaleźć prace w takim zawodzie, albo do poprawczaka biora albo w inne nieprzyjemne miejsce. ja bardzo chcialabym pracowac jako pedagog czy psycholog ale kurde za wrazliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYT
A ja studiowałam pedagogike i jestem zadowolona. Pracuje w swoim zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetkaa,dlaczego mam nie popelniac tego bledu? moja siostra tam studiuje i mowi ze wszyystko jest wporzadju,wiec nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to łatwe studia ale chodzi o prestiż, przynajmniej magisterke zrób na UMCSie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mojej uczelni trudniej sie jest dostac na ten kierunek niz z niego wyleciec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak
macie pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prestiz jest wysoki! to studia z Warszwy tylko oddzial w lbn..na umcs wybieram sie na magistra takze spokojnie ;) a pracy teraz nie ma po zadnym prawie zadowdzie..no kto pracuje teraz w swoim zawodzie? ja mysle tylko o papierku i wyzszym wyksztalceniu, z chlopakiem mamy inne plany na pprzyszlosc..zalezy nam tylko zeby skonczyc studia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa12345
Ja wybieram się na studia do Katowic. Wybiore pedagogike spoleczna jak juz wyzej napisałam. Co sadzicie o tej specjalizacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Jestem po pedagogice społecznej w Łodzi. Jak dla mnie to bardzo ciekawe i wartościowe studia. Jeśli chodzi o pracę to faktycznie trochę kiepsko. Mi jak na razie udało się pracować w zawodzie pracownika socjalnego. Jeśli chodzi o zalety specjalności pedagogiki społecznej to może takie, że jest ona chyba najbardziej szeroka ze wszystkich, ponieważ możesz po tym pracować zarówno z dziećmi-domy dziecka, wszelkiego rodzaju ośrodki wychowawcze, poradnie, fundacje, stowarzyszenia działające na rzecz dzieci, poza tym osoby starsze, niepełnosprawne-domy pomocy społecznej, szpitale, ośrodki pomocy społecznej. Po odpowiednim stażu również w sądzie jako kurator ale tam ciężko się załapać. Poza tym w szkole jako pedagog szkolny. Chociaż ostatnio jak się dowiadywałam w kuratorium to podobno miałam za mało przedmiotów pedagogicznych na to stanowisko. Bzdura :-D ale muszę to jeszcze sprawdzić. To tak z grubsza. Pewnie jeszcze nie wszystko wymieniłam Życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam, że zgodnie z aktualnymi przepisami to tylko po specjalizacji praca socjalna można podjąć zatrudnienie w zawodzie pracownika socjalnego. Dla przykładu nie może tego robić absolwent pedagogiki resocjalizacji czy opiekuńczo-wychowawczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankad
Proszę o pomoc w pisaniu pracy z pedagogiki.Nie chodzi mi o napisanie jej za mnie ale o pomoc merytoryczną,a ułożeniu pytań do ankiety itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesionowy67
Proszę o pomoc. Potrzebne opracowane wcześniej studium przypadku dziecka w wieku szkolnym. Pilne! jesionowy67@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_95
Chciałabym wybrać pedagogikę przedszkolną. Jak tam jest trudno? Ogólnie opowiedzcie trochę o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy trudno, no to wszystko zależy co masz na myśli mówiąc trudno. Jeśli czujesz…masz podejście do dzieci, jesteś nastawiona na psychologię i wypracowanie pewnych modelów zachowan wobec dzieci, poza tym nastawienia na ich zrozumienie i odpowiednią reakcję, to możesz śmiało isć na taki kierunek. Jak chcesz, poczytaj sobie http://www.ignatianum.edu.pl/ - ja tu studiuję i powiem tak…jest wysoki poziom, trzeba działać, ale uważam, że nie po to się studiuje, żeby się lenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×