Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -_-_-___

orgazm w wannie

Polecane posty

Gość -_-_-___

osiągnięcie orgazmu noralnie zajmuje mi kilka minut, kiedy pieszcze paluszkami swoją łechtaczke, ale kiedy jestem w wannie, musze poświęcić na to o wiele więcej czasu, a i tak nie powiedziane, że on przyjdzie.. poza tym jest znacznie słabszy, kedy przeżywam go w wodzie... czy Wy tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna jesteś
ja miewam orgazmy jedynie z moim facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_-_-___
dodam jeszcze tylko że ostatni raz osiągnęłam orgazm podczas głębokiej i agresywnej penetracji mojej kakaowej pieczary, zrobiłonej przez mojego przełożonego Andrzeja L. którego tą drogą serdecznie pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_-_-___
W wolnych chwilach zaspokajam się doodbytniczo pastylkami mentolowymi,dzięki temu przy puszczaniu siarczystych bąków wszyscy czują świeży powiew wiatru:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_-_-___
ale debilem jestes....juz o tych mietókach czy drazach kokosowych z biedrony słysze po raz 100....zmień płytę bo jesteś nudny..... i raczej jestes niezaspokojony .....popros sąsiada o pomoc napewno ci nie odmówi pomocy...HAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w wannie łowie nasienie
Mam 40 lat baby nigdy nie miałem, mieszkam w Lublińcu pracuje na cegielni zbijam palety młody ciagle robi mi nazłość zarabiam 800 zł na miesiąc kupiłem se ostatnio wierze ktorej do tej pory nie umiem obsłuzyc i rower górski ktorym jeżdze tylko w koło domu bo sie boje jeżdzić po ulicy, mieszkam z mamą i tatą bije konia od 13 roku życia i chyba prędko nie przestane od tego bicia huj mi sie skrzywił prostuje go raz na tydzień w imadle jak leje to za kibel bo nie trafiam bije konia 5 razy na dzien smar wycieram papierem toaletowym, gołej baby w rzyciu na oczy nie widziałem w pracy szafke odwracają mi do sciany brudas sie nademną znęca nie mam auta moja mama ma 89 lat i juz niedomaga ojciec podobnie - co bedzie jak padną skonczylem szkołe górniczą raz w zyciu byłem w bługarii wrociłem z niej czrny jak smoła jak mam urlop to patrze z mamą i z tatą na sejm oraz bije konia nie bede miał baby bo nie miał bym jej za co utrzymac konia zamierzam bic az sie bedzie dało pózniej będe go wspomagał Gentosem albo Prostamolem Umo, a jak juz to nie bedzie na niego działać zamierzam prostować prostatę prostownicą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×