Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawaa

Test ciążowy

Polecane posty

Witam, mam pytanie, czy jeżeli biore leki - antybiotyki to przeszkadza to w zrobieniu testu ciążowego? I jeszcze jedno: czy jest różnica czy zrobię go rano czy pod wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze.....
... dlaczego podejrzewajac ciaze w ogole bierzesz antybiotyki? po drugie - czy antybiotyki moga miec jakis wplyw na poziom HCG w organizmie - nie wiem, ale watpie inaczej sprawa ma sie z oszukaniem testu - nie umiem powiedziec, czy antybiotyki sa w stanie plytke oszukac.... po trzecie - w okolicach spodziewanej @ ma znaczenie, czy mocz jest poranny czy inny - w porannym jest wieksze stezenie HCG, pozniejszy jest bardziej rozwodniony, po sporym terminie od spodiewanej @ nie to w wiekszosci przypadkow znaczenia, bo poziom HCG rosnie z kazda doba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antybiotyki nie wpływają na wynik testu... ale to wystarczy przeczytać dołączoną ulotkę :) tam też stoi napisane, z którego moczu wynik najbardziej oczywisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monty66
nie wiem jak sie pisze bo to juz dwa lata minely od jrgo zrobienia ale wymawia sie klik. zreszta wszystkie sa bardzo czujne.teraz sa juz takie swietne testy.a nalepiej robic go rano.chociaz ja mowiec prawde robilam po wieczornej kolaacji przy winie i pokazal prawde.na drugi dzien rano zrobilam jeszcze raz dla pewnosci i teraz jestem juz mama kochanej 2 letniej coreczki!!!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×