Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barsaaaaaaaaaaaaaaaa

skóra ŁOJOTOKOWA a CIĄŻA .... proszę doradzcie mi

Polecane posty

Gość barsaaaaaaaaaaaaaaaa

witam wszyskich....mam 25 lat i od około 14 roku zycia cierpie na tradzik tzn wczesniej go miałam (był nie przesadzając straszny czoło mi sie rozstępowało) jesli ktos ma problemy skórne wie o co chodzi .....długie 10 lat intensywnych wizyt u kosmetyczki wyprowadziły moja skóre na prostą pozostały niewielkie blizny i łojotok ale skóra obecnie wygląda bardzo ładnie.... jestem mezatka od 10 miesiacy i zastanawiam sie nad zajsciem w ciążę.....i szczerze bardzo sie tego stanu obawiam bo boje sie nawrotu trądziku czasami wyskoxczy mi jakis pryszcz ale to sporadycznie a czasami zdażają jmi sie takie jakby góle pod skórą tzn takie gózy...które są wielkosci pestki od wisci lub mniejsze tego sie nie da wycisnac trzeba raczej to masowac i po kliku dniach sie zmniejsza i znika......boje sie myslec nawet co by było jak bym miała znów nawrót tego świnstwa za duzo mnie to leczenie pieniedzy i zdrowia kosztowało.....chyba bym sie załamała,,, kobietki w was nadzieja powiedzcie mi ZWRACAM SIE Z PROSBA DO TYCH KTORE MIAŁY PODOBNY PROBLEM JAK JA,,,,,jaka skóre miałyscie w ciąży ...... czy wam sie pogorszyła jesli przed ciążą miałyscie ją łojotokową.... bo jest tak ze te dzieczyny ktoer maja ładna cere w czasie ciazy maja wyprysi ate ze skóra problematyczną maja w ciąży śliczną skóre...ALE TO NIE JEST REGUŁĄ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam takie same problemy
tyle, że udało mi się trochę podleczyć skórę kontrowersyjnym lekiem pt. "Roaccutane". Było to już kilka lat temu. POtem było zdecydowanie lepiej, ale idealnej cery nie miałam A w ciąży miałam zero problemów z buzią. Wręcz polepszyła mi sie cera, włosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barsaaaaaaaaaaaaaaaa
miałam takie same problemy .... ja tez smorowałam sie róznymi mazidłami ale mnie raczej wysypywało niz pomadało,,,,a na takie powazne leki ja ty brałas nie odwazyłabym sie nie wiedomo czy mi pomogą i są strasznie drogie..... zreszta wysrczy mi taka skóra jaką mam bardzo ładnie wygląda zadnych pryszczy jest gładka i równa ale wiadomo ze to nie to samo co zdrowa skóra bez łojotoku..... powaznie nie miałas zadnych wykwitów podczas ciąży...powiedz mi jeszcze czy przed ciążą miałas silny trądzik czy ogólnie masz skóre łojotokową....dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam az tak duzych problemów skórnych ale cere mieszaną i moja skóra podczas ciazy strasznie sie wysuszyła co mnie zaskoczyło ale do dzis mam problem z odpowiednim nawilżeniem a krostki zaczeły mi powoli sie pojawiac, wiem ze mój problem z cera to nic w porównaniu z Twoim ale tak chciałam Ci napisac że może byc opcja w druga strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z łojotokiem w czasie ciąży bywa przewrotnie. Moja kuzynka nie wiedziała co to przyszcze. Zawsze miała twarz gładką jak pupcia niemowlaczka. Gdy zaszła w ciążę delikatnie ją obsypało, ale prawdziwy wysyp miała 23 tygodniu i tak jej pozostało do pierwszych tygodni po porodzie. Wyglądała makabrycznie. Przyszcz na pryszczu, zarówno na twarzy jak i na plecach. Z kolei ja i moja koleżanka w wieku 18-19 lat miałyśmy poważne problemy z pryszczami. Poddałam się leczeniu u dermatologa i problem znikł. Koleżanka nie leczyła się i gdy zaszła w ciążę pryszcze pojawiały się sporadycznie. Z kolei u mnie po leczeniu pojawiały się zwykle II fazie cyklu i były do wytrzymania. Gdy zaszałam w ciążę cera póki co nie pogorszyła się, może nawet polepszyła, bo nie jest aż taka tłusta. Pryszcze owszem wyskakują, ale są do opanowania. Tak więc każdy przypadek jest inny. Niestety nikt nie da Ci gwarancji, że będziesz miała problem z cerą lub też nie będziesz go miala. Ale jeśli chcesz mieć dziecko, nie wahaj się. Wierz mi, ciąża mimo wszystkich jej uciążliwości jest pięknym stanem. Na prawdę warto, nawet gdybyś miała wysyp pryszczy. Zawsze po ciąży można poddać się leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barsaaaaaaaaaaaaaaaa
DZIEWCZYNY...DZXIEKI ZA ODDZEW.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barsaaaaaaaaa
CZEKAM na dalsze opinie i wasze poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniiiii
hallo czy któras z WAS miała jeszcze takie problemy...mnie ten temat tez interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniiiii
wiec bardzo prosiłabym was kobietki o dalsze opisy jak to z wasza skórą było podczas ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayka

Na łojotokową skórę polecam dietę.. no niestety inaczej się nie da. Poza tym bardzo ważna też jest pielęgnacja, i tutaj bardzo polecam preparat Essenz, który fajnie łagodzi podrażnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, Gość Kayka napisał:

Na łojotokową skórę polecam dietę.. no niestety inaczej się nie da. Poza tym bardzo ważna też jest pielęgnacja, i tutaj bardzo polecam preparat Essenz, który fajnie łagodzi podrażnienia. 

jak żałosnym spamerem trzeba być, żeby odkopywać temat sprzed 13 lat do wstawienia kretyńskiej reklamy? ty wstydu nie masz, że tak się szmacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×